3 причини відмови в мікропозиці

18 квітня 2017

Отримати позику в мікрофінансової організації легше, ніж кредит в банку, однак, це не означає, що гроші видадуть всім бажаючим. Є кілька випадків, коли позичальники можуть зіткнутися з відмовами в мікропозиках. Розглянемо їх докладніше.

Кредитна історія позичальника є важливим елементом при розгляді заявки. Мікрофінансові організації можуть видати позику клієнтові навіть якщо він раніше допускав прострочення по своїх боргах, проте в підсумку все виплатив.

А ось позичальникам, які мають тривалі прострочення за поточними зобов'язаннями, доведеться набагато складніше. Логіка кредиторів в даному випадку простежується досить чітко: навіщо навантажувати громадянина новими боргами, якщо він і з поточними вже не справляється?

Крім кредитної історії велике значення має, як позичальник заповнює онлайн-заявку. Якщо допущені помилки, пов'язані з контактними, паспортними даними, то позичальника чекає відмова. А якщо його запідозрять у шахрайстві, то можуть і зовсім внести в чорний список.

Тому потрібно заповнювати заявку дуже уважно, не потрібно пропускати поля, не слід вказувати недостовірну інформацію. Чим більше даних про себе позичальник надасть, тим позитивніше буде дивитися на його кандидатуру кредитор.

Ще однією причиною відмови в мікропозиці може стати відсутність постійних доходів. Під постійними доходами розуміється не тільки зарплата, але і, наприклад, пенсія або стипендія. Будь-які доходи, які можна підтвердити, приймаються.

Щоб зменшити ризик відмови в мікропозиці, позичальникам слід навести порядок у своїй кредитній історії. Читайте тут, як дізнатися свою кредитну історію в Україні?

Позичальникам необхідно закрити поточні прострочені борги, влаштуватися на роботу. Звертаючись за своєю першою позикою, не варто відразу запитувати максимальну суму, що може викликати відмову з боку компанії. Краще починати з невеликих сум і вчасно їх погашати. В подальшому, коли позичальник стане постійним клієнтом, суми позик будуть рости, а ставки знижуватися.

Сподобалося?

29

Читайте також

21 вересня 2018

Кредитки давно стали невід'ємною частиною нашого життя, а багато громадян і зовсім мають відразу кілька кредитних карт від різних банків. Оскільки пропозиція на ринку значно перевищує попит, банки змушені всіляко примудрятися і придумувати все нові і нові способи залучення клієнтів і продажів своїх продуктів. У зв'язку з цим така карта давно перестала бути продуктом з чітким набором опцій. Якими бувають кредитки і в чому полягають їх відмінності, розбираємо в цій статті.

28 вересня 2018

З одного боку, технології - велике благо, а з іншого боку, і шахраї розвивають свої схеми так само стрімко, як розвивається світ. Розповідаємо про найпопулярніші способи шахрайства з кредитними картками, адже знаючи основні прийоми аферистів, ви з куди більшою ймовірністю зможете викрити шахрая, який придумав щось нове.

28 вересня 2018

До страховок на кредити у громадян вже давно склалося стійке негативне ставлення. Їх сприймають виключно як непотрібний нав'язаний продукт, за який до всього доводиться переплачувати. Разом з тим, марним його назвати все-таки не можна, хоча б тому, що він давно б припинив своє існування. Чи потрібна страховка на кредит, чи корисна вона чи не потрібна абсолютно, розбираємо в цій статті.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.