3 причини відмови в мікропозиці

18 квітня 2017

Отримати позику в мікрофінансової організації легше, ніж кредит в банку, однак, це не означає, що гроші видадуть всім бажаючим. Є кілька випадків, коли позичальники можуть зіткнутися з відмовами в мікропозиках. Розглянемо їх докладніше.

Кредитна історія позичальника є важливим елементом при розгляді заявки. Мікрофінансові організації можуть видати позику клієнтові навіть якщо він раніше допускав прострочення по своїх боргах, проте в підсумку все виплатив.

А ось позичальникам, які мають тривалі прострочення за поточними зобов'язаннями, доведеться набагато складніше. Логіка кредиторів в даному випадку простежується досить чітко: навіщо навантажувати громадянина новими боргами, якщо він і з поточними вже не справляється?

Крім кредитної історії велике значення має, як позичальник заповнює онлайн-заявку. Якщо допущені помилки, пов'язані з контактними, паспортними даними, то позичальника чекає відмова. А якщо його запідозрять у шахрайстві, то можуть і зовсім внести в чорний список.

Тому потрібно заповнювати заявку дуже уважно, не потрібно пропускати поля, не слід вказувати недостовірну інформацію. Чим більше даних про себе позичальник надасть, тим позитивніше буде дивитися на його кандидатуру кредитор.

Ще однією причиною відмови в мікропозиці може стати відсутність постійних доходів. Під постійними доходами розуміється не тільки зарплата, але і, наприклад, пенсія або стипендія. Будь-які доходи, які можна підтвердити, приймаються.

Щоб зменшити ризик відмови в мікропозиці, позичальникам слід навести порядок у своїй кредитній історії. Читайте тут, як дізнатися свою кредитну історію в Україні?

Позичальникам необхідно закрити поточні прострочені борги, влаштуватися на роботу. Звертаючись за своєю першою позикою, не варто відразу запитувати максимальну суму, що може викликати відмову з боку компанії. Краще починати з невеликих сум і вчасно їх погашати. В подальшому, коли позичальник стане постійним клієнтом, суми позик будуть рости, а ставки знижуватися.

Читайте також

11 травня 2018
Як не зіпсувати кредитну історію?

Кредитна історія є вкрай важливим документом для будь-якого громадянина - від неї залежить, чи зможете ви за необхідності отримувати позики, кредит, а може, і іпотеку. В Європі і зовсім доволі часто перевіряють її при прийнятті на роботу, особливо на керівні посади, адже порядність в питанні виплати кредитів багато говорить про людину, як і прострочення.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.