3 причини відмови в мікропозиці

18 квітня 2017

Отримати позику в мікрофінансової організації легше, ніж кредит в банку, однак, це не означає, що гроші видадуть всім бажаючим. Є кілька випадків, коли позичальники можуть зіткнутися з відмовами в мікропозиках. Розглянемо їх докладніше.

Кредитна історія позичальника є важливим елементом при розгляді заявки. Мікрофінансові організації можуть видати позику клієнтові навіть якщо він раніше допускав прострочення по своїх боргах, проте в підсумку все виплатив.

А ось позичальникам, які мають тривалі прострочення за поточними зобов'язаннями, доведеться набагато складніше. Логіка кредиторів в даному випадку простежується досить чітко: навіщо навантажувати громадянина новими боргами, якщо він і з поточними вже не справляється?

Крім кредитної історії велике значення має, як позичальник заповнює онлайн-заявку. Якщо допущені помилки, пов'язані з контактними, паспортними даними, то позичальника чекає відмова. А якщо його запідозрять у шахрайстві, то можуть і зовсім внести в чорний список.

Тому потрібно заповнювати заявку дуже уважно, не потрібно пропускати поля, не слід вказувати недостовірну інформацію. Чим більше даних про себе позичальник надасть, тим позитивніше буде дивитися на його кандидатуру кредитор.

Ще однією причиною відмови в мікропозиці може стати відсутність постійних доходів. Під постійними доходами розуміється не тільки зарплата, але і, наприклад, пенсія або стипендія. Будь-які доходи, які можна підтвердити, приймаються.

Щоб зменшити ризик відмови в мікропозиці, позичальникам слід навести порядок у своїй кредитній історії. Читайте тут, як дізнатися свою кредитну історію в Україні?

Позичальникам необхідно закрити поточні прострочені борги, влаштуватися на роботу. Звертаючись за своєю першою позикою, не варто відразу запитувати максимальну суму, що може викликати відмову з боку компанії. Краще починати з невеликих сум і вчасно їх погашати. В подальшому, коли позичальник стане постійним клієнтом, суми позик будуть рости, а ставки знижуватися.

Сподобалося?

506

Читайте також

16 вересня 2020

Малозабезпечена сім'я в Україні має право на підтримку держави. Розповідаємо докладніше про те, які сім'ї вважаються малозабезпеченими, як отримати статус малозабезпеченої сім'ї, а також чим допомагає держава і на яких умовах.

23 вересня 2020

Соціальна допомога в 2020 році є вкрай важливою формою допомоги від держави громадянам. І без того непроста економічна ситуація з пандемією тільки ускладнилася, а тому соцдопомога для багатьох сімей стала єдиним виходом із ситуації. У той же час уряд не хоче відмовлятися від раніше обраної стратегії і прагне звузити коло одержувачів допомоги до тих, хто цього реально потребує. Це, на думку чиновників, допоможе і виплати підняти, і витрати бюджету в цій сфері оптимізувати. Розповідаємо, що змінилося в соцвиплатах і як це відіб'ється на житті українців.

13 жовтня 2020

Далеко не всі громадяни при оформленні кредиту, задаються питанням, чи обов'язкова страховка. Інші ж масово погоджуються на пропозиції страховиків, оплачуючи непотрібні їм страховки або свідомо невигідні. Ми вирішили розібратися, яка страховка обов'язкова в Україні, а від чого можна сміливо відмовлятися або оформляти за бажанням, а також з'ясувати, чи можуть вам нав'язувати конкретні умови страхування, якщо вже страховки не уникнути.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.