3 причини відмови в мікропозиці

18 квітня 2017

Отримати позику в мікрофінансової організації легше, ніж кредит в банку, однак, це не означає, що гроші видадуть всім бажаючим. Є кілька випадків, коли позичальники можуть зіткнутися з відмовами в мікропозиках. Розглянемо їх докладніше.

Кредитна історія позичальника є важливим елементом при розгляді заявки. Мікрофінансові організації можуть видати позику клієнтові навіть якщо він раніше допускав прострочення по своїх боргах, проте в підсумку все виплатив.

А ось позичальникам, які мають тривалі прострочення за поточними зобов'язаннями, доведеться набагато складніше. Логіка кредиторів в даному випадку простежується досить чітко: навіщо навантажувати громадянина новими боргами, якщо він і з поточними вже не справляється?

Крім кредитної історії велике значення має, як позичальник заповнює онлайн-заявку. Якщо допущені помилки, пов'язані з контактними, паспортними даними, то позичальника чекає відмова. А якщо його запідозрять у шахрайстві, то можуть і зовсім внести в чорний список.

Тому потрібно заповнювати заявку дуже уважно, не потрібно пропускати поля, не слід вказувати недостовірну інформацію. Чим більше даних про себе позичальник надасть, тим позитивніше буде дивитися на його кандидатуру кредитор.

Ще однією причиною відмови в мікропозиці може стати відсутність постійних доходів. Під постійними доходами розуміється не тільки зарплата, але і, наприклад, пенсія або стипендія. Будь-які доходи, які можна підтвердити, приймаються.

Щоб зменшити ризик відмови в мікропозиці, позичальникам слід навести порядок у своїй кредитній історії. Читайте тут, як дізнатися свою кредитну історію в Україні?

Позичальникам необхідно закрити поточні прострочені борги, влаштуватися на роботу. Звертаючись за своєю першою позикою, не варто відразу запитувати максимальну суму, що може викликати відмову з боку компанії. Краще починати з невеликих сум і вчасно їх погашати. В подальшому, коли позичальник стане постійним клієнтом, суми позик будуть рости, а ставки знижуватися.

Сподобалося?

216

Читайте також

14 лютого 2019

Соцдопомога для найбільш незахищених категорій українського населення є серйозною підмогою для життя, а часом і єдиним джерелом доходу. Сьогодні розповідаємо, які пільги українських багатодітних сімей виплачуватися будуть, як держава допоможе малозабезпеченим фінансово сім'ям і від чого залежать і як розраховуються суми на соцдопомогу багатодітних зараз в Україні.

18 лютого 2019

Згідно з українським законодавством окремими категоріями громадян щорічно подається декларація про доходи. Для кого декларація про доходи фізичних осіб обов'язкова, а для кого ні, як заповнюється електронна декларація доходів, як зазначається вид доходу в декларації і які взагалі повинні бути вказані види доходів в електронних деклараціях, розповідаємо в цій статті.

19 лютого 2019

Добре, якщо в разі фінансових проблем, ви можете зайняти грошей де зручно, тому що у вас офіційне працевлаштування, постійний дохід і бездоганна КІ. Але такими даними можуть похвалитися далеко не всі позичальники, а тому часом взяти кредит без довідки про доходи досить складно. Але можливо! Сьогодні розповідаємо, де можна оформити кредит за паспортом без довідок про доходи, які банки кредит без довідки про доходи дадуть без проблем і, звичайно, чи можна отримувати кредити готівкою без довідки про доходи.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.