3 причини відмови в мікропозиці

18 квітня 2017

Отримати позику в мікрофінансової організації легше, ніж кредит в банку, однак, це не означає, що гроші видадуть всім бажаючим. Є кілька випадків, коли позичальники можуть зіткнутися з відмовами в мікропозиках. Розглянемо їх докладніше.

Кредитна історія позичальника є важливим елементом при розгляді заявки. Мікрофінансові організації можуть видати позику клієнтові навіть якщо він раніше допускав прострочення по своїх боргах, проте в підсумку все виплатив.

А ось позичальникам, які мають тривалі прострочення за поточними зобов'язаннями, доведеться набагато складніше. Логіка кредиторів в даному випадку простежується досить чітко: навіщо навантажувати громадянина новими боргами, якщо він і з поточними вже не справляється?

Крім кредитної історії велике значення має, як позичальник заповнює онлайн-заявку. Якщо допущені помилки, пов'язані з контактними, паспортними даними, то позичальника чекає відмова. А якщо його запідозрять у шахрайстві, то можуть і зовсім внести в чорний список.

Тому потрібно заповнювати заявку дуже уважно, не потрібно пропускати поля, не слід вказувати недостовірну інформацію. Чим більше даних про себе позичальник надасть, тим позитивніше буде дивитися на його кандидатуру кредитор.

Ще однією причиною відмови в мікропозиці може стати відсутність постійних доходів. Під постійними доходами розуміється не тільки зарплата, але і, наприклад, пенсія або стипендія. Будь-які доходи, які можна підтвердити, приймаються.

Щоб зменшити ризик відмови в мікропозиці, позичальникам слід навести порядок у своїй кредитній історії. Читайте тут, як дізнатися свою кредитну історію в Україні?

Позичальникам необхідно закрити поточні прострочені борги, влаштуватися на роботу. Звертаючись за своєю першою позикою, не варто відразу запитувати максимальну суму, що може викликати відмову з боку компанії. Краще починати з невеликих сум і вчасно їх погашати. В подальшому, коли позичальник стане постійним клієнтом, суми позик будуть рости, а ставки знижуватися.

Сподобалося?

488

Читайте також

26 травня 2020

З початку карантину в Україні склалася непроста економічна ситуація, і в країні в черговий раз заговорили про ймовірність дефолту. Експерти наввипередки віщували Україні дефолт, більш того, часто стверджували, що він нашій країні піде на користь. Розбираємося, що означає дефолт і в чому, власне, суть дефолту, чи переживе Україна дефолт, якщо він дійсно трапиться, а також, яка його реальна ймовірність в нашій країні.

26 травня 2020

Коронавірус змінив життя багатьох країн світу, і Україна не стала винятком. Затребувані раніше фахівці залишилися без роботи і ризикують не знайти аналогічної зайнятості після карантину, оскільки попит на них на ринку праці впав. З бізнесом все ще складніше - МСБ в Україні на межі краху. Але життя йде і зараз, як ніколи важливо знати, які професії будуть затребувані після карантину, а також, який бізнес варто відкривати після виходу з карантину.

16 вересня 2020

Малозабезпечена сім'я в Україні має право на підтримку держави. Розповідаємо докладніше про те, які сім'ї вважаються малозабезпеченими, як отримати статус малозабезпеченої сім'ї, а також чим допомагає держава і на яких умовах.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.