Чи дадуть позику безробітним?

09 жовтня 2019

Мікрофінансові організації набагато частіше схвалюють заявки на позики, ніж це роблять банки, проте, нам стало цікаво, чи є шанс на отримання позики у безробітного, домогосподарки або фрілансера. З цим питанням ми звернулися до компаній, що видають гроші в борг.

Не всі компанії виявилися готові надати чесну відповідь на дане питання. Деякі з них наполегливо пропонують подати заявку на позику і дізнатися про рішення системи, однак, знайшлися і ті, що сказали своє категоричне «ні» і їх можна зрозуміти - ці компанії, можливо, більш відповідально ставляться до вибору клієнтів і не прагнуть загнати їх у борги. З іншого боку, ситуації бувають різні, і відсутність роботи може бути тимчасовим явищем або й зовсім не відповідає дійсності, адже позичальник може бути працевлаштований неофіційно і тим не менш мати непоганий дохід.

Отже, що нам відповіли в МФО

У MoneyVeo нам запропонували оформити заявку, аргументуючи це тим, що рішення приймається системою автоматично. Більш конкретної відповіді отримати так і не вдалося.

Mycredit повідомив, що отримати позику безробітному, домогосподарці і фрілансеру цілком реально, тобто категоричних обмежень у них немає, і також запропонував оформити заявку.

У Ccloan нас запевнили, що шанси на отримання позики навіть для безробітних дуже високі, оскільки в компанії високий відсоток схвалення за заявками.

CreditUp готовий видати позику, якщо є додаткове джерело доходу. Це, на наш погляд, найбільш розумна позиція, адже багато хто отримує якусь допомогу чи має неофіційне джерело доходу і цим людям також часом потрібна допомога з фінансами.

Капуста в кишені обмежилася у відповіді інформацією про те, що обмежень за сферами діяльності у них немає. Чи є шанси у тих, хто ніякою діяльністю, що приносить дохід, в принципі тимчасово або постійно не займається, нам так, на жаль, і не сказали.

У Global Credit заявили, що позики безробітним і домогосподаркам не видають.Принаймні, тут говорять про це прямо, не намагаючись отримати від вас заявку на позику.

Ми також звернулися з цим питанням в компанії Miloan, ШвидкоГроші і KLT Kredit, однак, відповіді від них так і не отримали, можливо, в тому числі і тому що в таких клієнтах ці компанії не зацікавлені.

Як з'ясувалося, далеко не всі готові допомогти з позикою, якщо у вас немає постійного офіційного доходу. З точки зору людини, яка потрапила в складну ситуацію, це сумно, а з точки зору відповідальності компанії цілком нормально, адже якщо ви не повернете позику, компанія втратить гроші, а ви отримаєте борги. Якщо ви все ж маєте намір спробувати отримати позику, зважте всі за і проти і об'єктивно оцініть свої шанси повернути позику, адже їх переоцінка може вам дорого коштувати, а життя і взагалі схильне доводити, що як би не було важко, гірше все ж буває.

Сподобалося?

0

Читайте також

16 вересня 2020

Малозабезпечена сім'я в Україні має право на підтримку держави. Розповідаємо докладніше про те, які сім'ї вважаються малозабезпеченими, як отримати статус малозабезпеченої сім'ї, а також чим допомагає держава і на яких умовах.

23 вересня 2020

Соціальна допомога в 2020 році є вкрай важливою формою допомоги від держави громадянам. І без того непроста економічна ситуація з пандемією тільки ускладнилася, а тому соцдопомога для багатьох сімей стала єдиним виходом із ситуації. У той же час уряд не хоче відмовлятися від раніше обраної стратегії і прагне звузити коло одержувачів допомоги до тих, хто цього реально потребує. Це, на думку чиновників, допоможе і виплати підняти, і витрати бюджету в цій сфері оптимізувати. Розповідаємо, що змінилося в соцвиплатах і як це відіб'ється на житті українців.

13 жовтня 2020

Далеко не всі громадяни при оформленні кредиту, задаються питанням, чи обов'язкова страховка. Інші ж масово погоджуються на пропозиції страховиків, оплачуючи непотрібні їм страховки або свідомо невигідні. Ми вирішили розібратися, яка страховка обов'язкова в Україні, а від чого можна сміливо відмовлятися або оформляти за бажанням, а також з'ясувати, чи можуть вам нав'язувати конкретні умови страхування, якщо вже страховки не уникнути.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.