Чи дадуть позику безробітним?

09 жовтня 2019

Мікрофінансові організації набагато частіше схвалюють заявки на позики, ніж це роблять банки, проте, нам стало цікаво, чи є шанс на отримання позики у безробітного, домогосподарки або фрілансера. З цим питанням ми звернулися до компаній, що видають гроші в борг.

Не всі компанії виявилися готові надати чесну відповідь на дане питання. Деякі з них наполегливо пропонують подати заявку на позику і дізнатися про рішення системи, однак, знайшлися і ті, що сказали своє категоричне «ні» і їх можна зрозуміти - ці компанії, можливо, більш відповідально ставляться до вибору клієнтів і не прагнуть загнати їх у борги. З іншого боку, ситуації бувають різні, і відсутність роботи може бути тимчасовим явищем або й зовсім не відповідає дійсності, адже позичальник може бути працевлаштований неофіційно і тим не менш мати непоганий дохід.

Отже, що нам відповіли в МФО

У MoneyVeo нам запропонували оформити заявку, аргументуючи це тим, що рішення приймається системою автоматично. Більш конкретної відповіді отримати так і не вдалося.

Mycredit повідомив, що отримати позику безробітному, домогосподарці і фрілансеру цілком реально, тобто категоричних обмежень у них немає, і також запропонував оформити заявку.

У Ccloan нас запевнили, що шанси на отримання позики навіть для безробітних дуже високі, оскільки в компанії високий відсоток схвалення за заявками.

CreditUp готовий видати позику, якщо є додаткове джерело доходу. Це, на наш погляд, найбільш розумна позиція, адже багато хто отримує якусь допомогу чи має неофіційне джерело доходу і цим людям також часом потрібна допомога з фінансами.

Капуста в кишені обмежилася у відповіді інформацією про те, що обмежень за сферами діяльності у них немає. Чи є шанси у тих, хто ніякою діяльністю, що приносить дохід, в принципі тимчасово або постійно не займається, нам так, на жаль, і не сказали.

У Global Credit заявили, що позики безробітним і домогосподаркам не видають.Принаймні, тут говорять про це прямо, не намагаючись отримати від вас заявку на позику.

Ми також звернулися з цим питанням в компанії Miloan, ШвидкоГроші і KLT Kredit, однак, відповіді від них так і не отримали, можливо, в тому числі і тому що в таких клієнтах ці компанії не зацікавлені.

Як з'ясувалося, далеко не всі готові допомогти з позикою, якщо у вас немає постійного офіційного доходу. З точки зору людини, яка потрапила в складну ситуацію, це сумно, а з точки зору відповідальності компанії цілком нормально, адже якщо ви не повернете позику, компанія втратить гроші, а ви отримаєте борги. Якщо ви все ж маєте намір спробувати отримати позику, зважте всі за і проти і об'єктивно оцініть свої шанси повернути позику, адже їх переоцінка може вам дорого коштувати, а життя і взагалі схильне доводити, що як би не було важко, гірше все ж буває.

Сподобалося?

0

Читайте також

04 грудня 2019

Дана глава нашого дослідження присвячена розміру активів МФО. Лідером рейтингу, як і рік тому, стала компанія «Центр Фінансових Рішень», яка веде свою діяльність під брендом «КредитМаркет». Однак якщо раніше вона випереджала конкурентів з великим відривом, то за підсумками 2018 року, компанія Moneyveo скоротила цю дистанцію, збільшивши свої активи більш ніж в 2 рази. «ШвидкоГроші» теж намагаються наздогнати лідерів таблиці - їх активи збільшилися більш ніж в 1,5 рази.

04 грудня 2019

Проаналізувавши дані звіту Нацкомфінпослуг, ми виявили, що лідером за таким показником, як фінансовий результат до оподаткування, стала компанія «Споживчий центр», що працює на ринку під брендом «ШвидкоГроші». За 2018 рік вона зуміла заробити на 30% більше, ніж в 2017 році.

04 грудня 2019

Ринок мікрофінансування в Україні продовжує стрімко розвиватися і рости. Безумовно, попит народжує пропозицію - українцям потрібна альтернатива банківським кредитам, щоб брати гроші в борг швидко і без відмови.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.