Чому рівень схвалення в МФО вище, ніж у банку?

14 серпня 2018

Все частіше українці звертаються за фінансовою допомогою не в банки, які є традиційними фінансовими установами, а в МФО, оскільки, як показує практика, вони більш лояльні до позичальників.

Згідно з даними держслужби статистики послугами МФО користувався кожен 5 українець, причому 2 або більше разів. Хоча б один раз в МФО звертався кожен 4 українець і, нарешті, знає про існування таких компаній і такого виду послуг кожен 2 житель України. Дуже непогано для досить молодого ринку мікрофінансування в Україні і, разом з тим, показово - якісні та доступні послуги швидко знаходять свого споживача.

Чому банки?

Банки це не погано, але вони, на жаль, не завжди можуть допомогти громадянам - в чомусь послуги МФО для громадян зручніші, наприклад, коли потрібні кредити онлайн, в чомусь не зацікавлені саме банки - наприклад, у видачі невеликих короткострокових позик.

1. Для отримання грошей в банку так чи інакше буде потрібна особиста зустріч, навіть якщо заявка на оформлення кредитного продукту була прийнята в режимі онлайн.

2. Банку також потрібно більше часу на розгляд вашої заявки.

3. Якщо у вас немає постійного місця роботи та офіційного доходу, можуть виникнути проблеми ще на старті, а якщо є, потрібно підтвердити дохід і поганятися за різними довідками і папірцями.

4. Договір з банком навіть не невелику суму завжди розписаний дуже об'ємно і докладно - якщо вам терміново потрібні гроші, є варіант, що вам стане погано вже на другій сторінці ... а їх хоч греблю гати.

5. Відсоткова ставка в банках нижче, ніж в МФО і є річною, але до всього можуть бути додані комісії за використання коштів, а також випуск і використання карти.

Чому МФО?

1. Відсоткова ставка вище, ніж в банківських продуктів, однак це по факту не так відчутно, адже експрес кредит в МФО оформляється на дуже короткий термін. Більш того, ринок дуже різноманітний і завжди є можливість знайти пропозицію вигідніше, тому що компанії конкурують між собою і прагнуть надати кращі умови на ринку в цілому або в рамках будь-якої акції.

2. Вимоги досить лояльні. Вік від 18-21 років, а з документів потрібно тільки паспорт. Оформити все можна онлайн, не виходячи з дому, а то і зовсім через додатки компаній.

3. Договір з МФО вступає в силу не раніше, ніж гроші надходять до вас.

Ну а головне, це звичайно, швидкість і доступність позик. І рівень схвалення, а в МФО він вище, ніж у банків, що пояснюється більш сучасними способами перевірки позичальників, які дозволяють компаніям, з одного боку, більш ефективно боротися з шахраями, а з іншого - враховувати більшу кількість факторів при перевірці, ніж це можуть робити банки.

Високому рівню схвалення сприяє і лояльність МФО до позичальників - вони досить часто схвалюють позики громадянам, чия кредитна історія, на жаль, не в ідеальному стані, допомагаючи тим самим її відновлювати. МФО краще банків прогнозують ризики, а тому можуть допомогти позичальнику, якому відмовили в банках і навіть, незважаючи на ризики, отримати свої гроші назад в термін, адже більш якісний скоринг дозволяє побачити не тільки фактори, що вказують на шахрайство, але і фактори, що говорять про зворотнє - що є причини очікувати, що позичальник впорається з виплатою цієї позики.

Сподобалося?

251

Читайте також

16 вересня 2020

Малозабезпечена сім'я в Україні має право на підтримку держави. Розповідаємо докладніше про те, які сім'ї вважаються малозабезпеченими, як отримати статус малозабезпеченої сім'ї, а також чим допомагає держава і на яких умовах.

23 вересня 2020

Соціальна допомога в 2020 році є вкрай важливою формою допомоги від держави громадянам. І без того непроста економічна ситуація з пандемією тільки ускладнилася, а тому соцдопомога для багатьох сімей стала єдиним виходом із ситуації. У той же час уряд не хоче відмовлятися від раніше обраної стратегії і прагне звузити коло одержувачів допомоги до тих, хто цього реально потребує. Це, на думку чиновників, допоможе і виплати підняти, і витрати бюджету в цій сфері оптимізувати. Розповідаємо, що змінилося в соцвиплатах і як це відіб'ється на житті українців.

13 жовтня 2020

Далеко не всі громадяни при оформленні кредиту, задаються питанням, чи обов'язкова страховка. Інші ж масово погоджуються на пропозиції страховиків, оплачуючи непотрібні їм страховки або свідомо невигідні. Ми вирішили розібратися, яка страховка обов'язкова в Україні, а від чого можна сміливо відмовлятися або оформляти за бажанням, а також з'ясувати, чи можуть вам нав'язувати конкретні умови страхування, якщо вже страховки не уникнути.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.