Чи потрібна страховка на кредит?

28 вересня 2018

До страховок на кредити у громадян вже давно склалося стійке негативне ставлення. Їх сприймають виключно як непотрібний нав'язаний продукт, за який до всього доводиться переплачувати. Разом з тим, марним його назвати все-таки не можна, хоча б тому, що він давно б припинив своє існування. Чи потрібна страховка на кредит, чи корисна вона чи не потрібна абсолютно, розбираємо в цій статті.

Мінуси страховки або чому її так намагаються уникнути?

Чи потрібна страховка на кредит?

Головна причина антипатії населення до даної послуги полягає в тому, що це додаткові витрати. Часто послугу просто нав'язують, не залишаючи вибору або користуючись неуважністю і низькою фінансовою грамотністю клієнтів, і навіть не згадують про неї, пропонуючи підписати договір на кредит онлайн на картку. Багато хто вважає її марною в зв'язку з тим, що в період розвитку ринку страхування не рідкісні були випадки, коли компанії відмовлялися виплачувати страховку, і доводилося в буквальному сенсі і боротися за компенсації, що сьогодні трапляється значно рідше. На жаль, страхування в Україні за час свого існування обросло таким шаром негативу, що боротися з ним поки вкрай складно. Ситуація змінюється, ринок розвивається і прагне викликати довіру у громадян, проте поки йому це вдається насилу. Люди не довіряють страховикам і не приховують цього, а тому і продуктами їх користуватися не хочуть.

Чи потрібна страховка і кому вона все-таки може навіть допомогти?

По-перше, багато хто недооцінює такий продукт страхових компаній як страхування життя і здоров'я при оформленні кредиту. Багатьом він здається непотрібним, адже кожен сподівається, що з ним нічого поганого статися не може і не станеться. На практиці ж від проблем не захищений ніхто і така страховка може дуже допомогти, якщо ви взяли великий кредит, з вами трапилася біда, і ви не можете його повернути самі в зв'язку зі станом свого здоров'я. В такому випадку кредит за вас поверне страхова компанія. До слова, така продуманість дуже допоможе і вашим родичам. Якщо ви втратите працездатність, і вони зіткнуться з тим, що, по-перше, їм потрібно утримувати і лікувати недієздатного родича, а по-друге, вирішувати і інші фінансові питання самостійно, то, погодьтеся, куди краще, якщо виплата вашого кредиту ляже на страхову компанію, а не на плечі ваших рідних.

По-друге, для багатьох страховка стає порятунком. Згода позичальника на оформлення страховки при отриманні кредиту є досить вагомим фактором при прийнятті рішення. Якщо у вас недостатньо стабільна фінансова ситуація, є питання до вашої КІ або доходів, а значить і ризик отримати відмову, оформлення кредитного продукту зі страховкою може істотно підвищити ваші шанси на позитивне рішення.

Як оформляється страховка, як працює і чи варто оформляти вам?

Додаткових документів для оформлення, як правило, не потрібно. Якщо ви оформляєте кредит, співробітник банку може оформити страховку на місці з уже наявними пакетом документів. Її вартість вноситься в тіло кредиту, і платити окремо не потрібно. До слова, якщо ви повернете свій кредит раніше визначеного терміну, ваша страховка продовжить діяти до кінця оплаченого строку.

Якщо ви надійний позичальник і можете розраховувати на вигідний кредит готівкою в будь-якому банку, можна брати кредит і без страховки, втім, захистити себе на випадок непередбачених ситуацій не завадить нікому. Інша справа, що позичальник з хорошою репутацією і страховку може вибрати сам, а не погоджуватися на те, що дають. А ось клієнту з проблемами страховка буде навіть на руку і підвищить шанси на схвалення.

Сподобалося?

402

Читайте також

18 травня 2020

Вихід з карантину в Україні є чи не найбільш очікуваною подією. Люди відчувають труднощі з фінансами, не маючи можливості працювати, і чисто психологічно втомилися від цієї напруги. Уряд же проявляє обережність, знаючи про досвід Італії, Франції та інших країн, які поставилися до загрози недостатньо серйозно і допустили масове поширення коронавируса всередині своїх країн. Прем'єр-міністр України вже представив план виходу з карантину. Розбираємося, які етапи виходу з карантину доведеться пройти українцям, і коли ми повернемося до звичного життя.

26 травня 2020

З початку карантину в Україні склалася непроста економічна ситуація, і в країні в черговий раз заговорили про ймовірність дефолту. Експерти наввипередки віщували Україні дефолт, більш того, часто стверджували, що він нашій країні піде на користь. Розбираємося, що означає дефолт і в чому, власне, суть дефолту, чи переживе Україна дефолт, якщо він дійсно трапиться, а також, яка його реальна ймовірність в нашій країні.

26 травня 2020

Коронавірус змінив життя багатьох країн світу, і Україна не стала винятком. Затребувані раніше фахівці залишилися без роботи і ризикують не знайти аналогічної зайнятості після карантину, оскільки попит на них на ринку праці впав. З бізнесом все ще складніше - МСБ в Україні на межі краху. Але життя йде і зараз, як ніколи важливо знати, які професії будуть затребувані після карантину, а також, який бізнес варто відкривати після виходу з карантину.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.