Чи потрібна страховка на кредит?

28 вересня 2018

До страховок на кредити у громадян вже давно склалося стійке негативне ставлення. Їх сприймають виключно як непотрібний нав'язаний продукт, за який до всього доводиться переплачувати. Разом з тим, марним його назвати все-таки не можна, хоча б тому, що він давно б припинив своє існування. Чи потрібна страховка на кредит, чи корисна вона чи не потрібна абсолютно, розбираємо в цій статті.

Мінуси страховки або чому її так намагаються уникнути?

Чи потрібна страховка на кредит?

Головна причина антипатії населення до даної послуги полягає в тому, що це додаткові витрати. Часто послугу просто нав'язують, не залишаючи вибору або користуючись неуважністю і низькою фінансовою грамотністю клієнтів, і навіть не згадують про неї, пропонуючи підписати договір на кредит онлайн на картку. Багато хто вважає її марною в зв'язку з тим, що в період розвитку ринку страхування не рідкісні були випадки, коли компанії відмовлялися виплачувати страховку, і доводилося в буквальному сенсі і боротися за компенсації, що сьогодні трапляється значно рідше. На жаль, страхування в Україні за час свого існування обросло таким шаром негативу, що боротися з ним поки вкрай складно. Ситуація змінюється, ринок розвивається і прагне викликати довіру у громадян, проте поки йому це вдається насилу. Люди не довіряють страховикам і не приховують цього, а тому і продуктами їх користуватися не хочуть.

Чи потрібна страховка і кому вона все-таки може навіть допомогти?

По-перше, багато хто недооцінює такий продукт страхових компаній як страхування життя і здоров'я при оформленні кредиту. Багатьом він здається непотрібним, адже кожен сподівається, що з ним нічого поганого статися не може і не станеться. На практиці ж від проблем не захищений ніхто і така страховка може дуже допомогти, якщо ви взяли великий кредит, з вами трапилася біда, і ви не можете його повернути самі в зв'язку зі станом свого здоров'я. В такому випадку кредит за вас поверне страхова компанія. До слова, така продуманість дуже допоможе і вашим родичам. Якщо ви втратите працездатність, і вони зіткнуться з тим, що, по-перше, їм потрібно утримувати і лікувати недієздатного родича, а по-друге, вирішувати і інші фінансові питання самостійно, то, погодьтеся, куди краще, якщо виплата вашого кредиту ляже на страхову компанію, а не на плечі ваших рідних.

По-друге, для багатьох страховка стає порятунком. Згода позичальника на оформлення страховки при отриманні кредиту є досить вагомим фактором при прийнятті рішення. Якщо у вас недостатньо стабільна фінансова ситуація, є питання до вашої КІ або доходів, а значить і ризик отримати відмову, оформлення кредитного продукту зі страховкою може істотно підвищити ваші шанси на позитивне рішення.

Як оформляється страховка, як працює і чи варто оформляти вам?

Додаткових документів для оформлення, як правило, не потрібно. Якщо ви оформляєте кредит, співробітник банку може оформити страховку на місці з уже наявними пакетом документів. Її вартість вноситься в тіло кредиту, і платити окремо не потрібно. До слова, якщо ви повернете свій кредит раніше визначеного терміну, ваша страховка продовжить діяти до кінця оплаченого строку.

Якщо ви надійний позичальник і можете розраховувати на вигідний кредит готівкою в будь-якому банку, можна брати кредит і без страховки, втім, захистити себе на випадок непередбачених ситуацій не завадить нікому. Інша справа, що позичальник з хорошою репутацією і страховку може вибрати сам, а не погоджуватися на те, що дають. А ось клієнту з проблемами страховка буде навіть на руку і підвищить шанси на схвалення.

Сподобалося?

358

Читайте також

04 грудня 2019

Дана глава нашого дослідження присвячена розміру активів МФО. Лідером рейтингу, як і рік тому, стала компанія «Центр Фінансових Рішень», яка веде свою діяльність під брендом «КредитМаркет». Однак якщо раніше вона випереджала конкурентів з великим відривом, то за підсумками 2018 року, компанія Moneyveo скоротила цю дистанцію, збільшивши свої активи більш ніж в 2 рази. «ШвидкоГроші» теж намагаються наздогнати лідерів таблиці - їх активи збільшилися більш ніж в 1,5 рази.

04 грудня 2019

Проаналізувавши дані звіту Нацкомфінпослуг, ми виявили, що лідером за таким показником, як фінансовий результат до оподаткування, стала компанія «Споживчий центр», що працює на ринку під брендом «ШвидкоГроші». За 2018 рік вона зуміла заробити на 30% більше, ніж в 2017 році.

04 грудня 2019

Ринок мікрофінансування в Україні продовжує стрімко розвиватися і рости. Безумовно, попит народжує пропозицію - українцям потрібна альтернатива банківським кредитам, щоб брати гроші в борг швидко і без відмови.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.