Чи варто оформляти страховку в Україні?

06 вересня 2018

Страхування в Україні давно і дуже широко поширене, проте рано чи пізно кожен замислюється про те, чи варто оформити якусь страховку крім обов'язкової для автомобіля. З одного боку, є ймовірність, що вона ніколи не стане в нагоді, з іншого - ряд випадків, коли страхові компанії не хотіли платити страховку і всіляко намагалися ухилитися від оплати своїх зобов'язань. Як йдуть справи на ринку зараз, і чи варто оформляти страховку в Україні, розповідаємо в цій статті.

Чи так все погано?

Поспішаємо вас порадувати - ні, випадків, коли доводиться в буквальному сенсі вибивати свою страховку, стає все менше, однак, це не означає, що страхова компанія не буде проводити перевірки в разі заяви про настання страхового випадку. Крім вельми поширених раніше недобросовісних страхових компаній, є ще й величезна кількість людей, які намагаються їх обдурити і отримати гроші в якості страховки найрізноманітнішими способами - цим і зумовлено прагнення компаній досконально перевірити все, перш ніж оплачувати страховку.

Чи варто оформляти страховку?

Суть страховки полягає в можливості отримати страхові виплати в певних випадках, оплачуючи досить невеликі суми в регулярному порядку. Так, страховка може вам не знадобитися і не можна сказати, що це мінус, аж ніяк, добре б, щоб все було благополучно і потреби в ній не було. Але вкрай прикро, якщо з вами трапляється неприємність, яка цілком підходить під той чи інший страховий випадок, але ви пошкодували грошей і не оформили страховку перш, а тому замість того, щоб отримати компенсацію, оформляєте кредит онлайн на картку.

Якщо розглянути пропозиції на ринку сьогодні, очевидно, що убезпечити себе хоча б у фінансовому плані не так вже й дорого. Медична страховка, страхування нерухомості і навіть страховка від форс-мажорів - є і такий вид страхування людей на випадок, якщо з вами трапиться щось, що не можна було передбачити, наприклад, нещасний випадок, в якому немає вашої провини або травма, отримана в внаслідок непередбачених обставин. Остання, до слова, в одному відомому банку обходиться в 20 гривень за людину в місяць - погодьтеся, сума зовсім невелика, проте, в разі якщо з вами станеться щось погане, у вас буде шанс отримати компенсацію за лікування і т.д. від страхової компанії. До того ж, оплата такої суми щомісяця по кишені не б'є - ми витрачаємо набагато більші суми практично марно або оплачуючи кредит на картку і інші послуги.

Як гарантувати собі отримання страховки?

Якщо настав страховий випадок, найголовніше, - це все фіксувати документально, збирати всі довідки і папірці. Додатково можна відразу поцікавитися при оформленні договору, які документи вимагає дана компанія в разі звернення за страховкою, щоб уникнути неприємних випадків, коли вам не вистачить якогось документа. Якщо взятися, довести і отримати папірець можна про що завгодно, але чи варто, якщо це можна передбачити і просто не витрачати свої нерви?

У висновку хотілося б додати, що оформлення того чи іншого виду страховки безумовно правильний крок, головне, заздалегідь навести довідки про компанії, почитати відгуки про них і порівняти умови, щоб вибрати найекономічніший і в той же час розумний варіант.

Сподобалося?

179

Читайте також

16 вересня 2020

Малозабезпечена сім'я в Україні має право на підтримку держави. Розповідаємо докладніше про те, які сім'ї вважаються малозабезпеченими, як отримати статус малозабезпеченої сім'ї, а також чим допомагає держава і на яких умовах.

23 вересня 2020

Соціальна допомога в 2020 році є вкрай важливою формою допомоги від держави громадянам. І без того непроста економічна ситуація з пандемією тільки ускладнилася, а тому соцдопомога для багатьох сімей стала єдиним виходом із ситуації. У той же час уряд не хоче відмовлятися від раніше обраної стратегії і прагне звузити коло одержувачів допомоги до тих, хто цього реально потребує. Це, на думку чиновників, допоможе і виплати підняти, і витрати бюджету в цій сфері оптимізувати. Розповідаємо, що змінилося в соцвиплатах і як це відіб'ється на житті українців.

13 жовтня 2020

Далеко не всі громадяни при оформленні кредиту, задаються питанням, чи обов'язкова страховка. Інші ж масово погоджуються на пропозиції страховиків, оплачуючи непотрібні їм страховки або свідомо невигідні. Ми вирішили розібратися, яка страховка обов'язкова в Україні, а від чого можна сміливо відмовлятися або оформляти за бажанням, а також з'ясувати, чи можуть вам нав'язувати конкретні умови страхування, якщо вже страховки не уникнути.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.