Чи варто оформляти страховку в Україні?

06 вересня 2018

Страхування в Україні давно і дуже широко поширене, проте рано чи пізно кожен замислюється про те, чи варто оформити якусь страховку крім обов'язкової для автомобіля. З одного боку, є ймовірність, що вона ніколи не стане в нагоді, з іншого - ряд випадків, коли страхові компанії не хотіли платити страховку і всіляко намагалися ухилитися від оплати своїх зобов'язань. Як йдуть справи на ринку зараз, і чи варто оформляти страховку в Україні, розповідаємо в цій статті.

Чи так все погано?

Поспішаємо вас порадувати - ні, випадків, коли доводиться в буквальному сенсі вибивати свою страховку, стає все менше, однак, це не означає, що страхова компанія не буде проводити перевірки в разі заяви про настання страхового випадку. Крім вельми поширених раніше недобросовісних страхових компаній, є ще й величезна кількість людей, які намагаються їх обдурити і отримати гроші в якості страховки найрізноманітнішими способами - цим і зумовлено прагнення компаній досконально перевірити все, перш ніж оплачувати страховку.

Чи варто оформляти страховку?

Суть страховки полягає в можливості отримати страхові виплати в певних випадках, оплачуючи досить невеликі суми в регулярному порядку. Так, страховка може вам не знадобитися і не можна сказати, що це мінус, аж ніяк, добре б, щоб все було благополучно і потреби в ній не було. Але вкрай прикро, якщо з вами трапляється неприємність, яка цілком підходить під той чи інший страховий випадок, але ви пошкодували грошей і не оформили страховку перш, а тому замість того, щоб отримати компенсацію, оформляєте кредит онлайн на картку.

Якщо розглянути пропозиції на ринку сьогодні, очевидно, що убезпечити себе хоча б у фінансовому плані не так вже й дорого. Медична страховка, страхування нерухомості і навіть страховка від форс-мажорів - є і такий вид страхування людей на випадок, якщо з вами трапиться щось, що не можна було передбачити, наприклад, нещасний випадок, в якому немає вашої провини або травма, отримана в внаслідок непередбачених обставин. Остання, до слова, в одному відомому банку обходиться в 20 гривень за людину в місяць - погодьтеся, сума зовсім невелика, проте, в разі якщо з вами станеться щось погане, у вас буде шанс отримати компенсацію за лікування і т.д. від страхової компанії. До того ж, оплата такої суми щомісяця по кишені не б'є - ми витрачаємо набагато більші суми практично марно або оплачуючи кредит на картку і інші послуги.

Як гарантувати собі отримання страховки?

Якщо настав страховий випадок, найголовніше, - це все фіксувати документально, збирати всі довідки і папірці. Додатково можна відразу поцікавитися при оформленні договору, які документи вимагає дана компанія в разі звернення за страховкою, щоб уникнути неприємних випадків, коли вам не вистачить якогось документа. Якщо взятися, довести і отримати папірець можна про що завгодно, але чи варто, якщо це можна передбачити і просто не витрачати свої нерви?

У висновку хотілося б додати, що оформлення того чи іншого виду страховки безумовно правильний крок, головне, заздалегідь навести довідки про компанії, почитати відгуки про них і порівняти умови, щоб вибрати найекономічніший і в той же час розумний варіант.

Сподобалося?

145

Читайте також

04 грудня 2019

Дана глава нашого дослідження присвячена розміру активів МФО. Лідером рейтингу, як і рік тому, стала компанія «Центр Фінансових Рішень», яка веде свою діяльність під брендом «КредитМаркет». Однак якщо раніше вона випереджала конкурентів з великим відривом, то за підсумками 2018 року, компанія Moneyveo скоротила цю дистанцію, збільшивши свої активи більш ніж в 2 рази. «ШвидкоГроші» теж намагаються наздогнати лідерів таблиці - їх активи збільшилися більш ніж в 1,5 рази.

04 грудня 2019

Проаналізувавши дані звіту Нацкомфінпослуг, ми виявили, що лідером за таким показником, як фінансовий результат до оподаткування, стала компанія «Споживчий центр», що працює на ринку під брендом «ШвидкоГроші». За 2018 рік вона зуміла заробити на 30% більше, ніж в 2017 році.

04 грудня 2019

Ринок мікрофінансування в Україні продовжує стрімко розвиватися і рости. Безумовно, попит народжує пропозицію - українцям потрібна альтернатива банківським кредитам, щоб брати гроші в борг швидко і без відмови.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.