Чи варто оформляти страховку в Україні?

06 вересня 2018

Страхування в Україні давно і дуже широко поширене, проте рано чи пізно кожен замислюється про те, чи варто оформити якусь страховку крім обов'язкової для автомобіля. З одного боку, є ймовірність, що вона ніколи не стане в нагоді, з іншого - ряд випадків, коли страхові компанії не хотіли платити страховку і всіляко намагалися ухилитися від оплати своїх зобов'язань. Як йдуть справи на ринку зараз, і чи варто оформляти страховку в Україні, розповідаємо в цій статті.

Чи так все погано?

Поспішаємо вас порадувати - ні, випадків, коли доводиться в буквальному сенсі вибивати свою страховку, стає все менше, однак, це не означає, що страхова компанія не буде проводити перевірки в разі заяви про настання страхового випадку. Крім вельми поширених раніше недобросовісних страхових компаній, є ще й величезна кількість людей, які намагаються їх обдурити і отримати гроші в якості страховки найрізноманітнішими способами - цим і зумовлено прагнення компаній досконально перевірити все, перш ніж оплачувати страховку.

Чи варто оформляти страховку?

Суть страховки полягає в можливості отримати страхові виплати в певних випадках, оплачуючи досить невеликі суми в регулярному порядку. Так, страховка може вам не знадобитися і не можна сказати, що це мінус, аж ніяк, добре б, щоб все було благополучно і потреби в ній не було. Але вкрай прикро, якщо з вами трапляється неприємність, яка цілком підходить під той чи інший страховий випадок, але ви пошкодували грошей і не оформили страховку перш, а тому замість того, щоб отримати компенсацію, оформляєте кредит онлайн на картку.

Якщо розглянути пропозиції на ринку сьогодні, очевидно, що убезпечити себе хоча б у фінансовому плані не так вже й дорого. Медична страховка, страхування нерухомості і навіть страховка від форс-мажорів - є і такий вид страхування людей на випадок, якщо з вами трапиться щось, що не можна було передбачити, наприклад, нещасний випадок, в якому немає вашої провини або травма, отримана в внаслідок непередбачених обставин. Остання, до слова, в одному відомому банку обходиться в 20 гривень за людину в місяць - погодьтеся, сума зовсім невелика, проте, в разі якщо з вами станеться щось погане, у вас буде шанс отримати компенсацію за лікування і т.д. від страхової компанії. До того ж, оплата такої суми щомісяця по кишені не б'є - ми витрачаємо набагато більші суми практично марно або оплачуючи кредит на картку і інші послуги.

Як гарантувати собі отримання страховки?

Якщо настав страховий випадок, найголовніше, - це все фіксувати документально, збирати всі довідки і папірці. Додатково можна відразу поцікавитися при оформленні договору, які документи вимагає дана компанія в разі звернення за страховкою, щоб уникнути неприємних випадків, коли вам не вистачить якогось документа. Якщо взятися, довести і отримати папірець можна про що завгодно, але чи варто, якщо це можна передбачити і просто не витрачати свої нерви?

У висновку хотілося б додати, що оформлення того чи іншого виду страховки безумовно правильний крок, головне, заздалегідь навести довідки про компанії, почитати відгуки про них і порівняти умови, щоб вибрати найекономічніший і в той же час розумний варіант.

Сподобалося?

171

Читайте також

18 травня 2020

З початком карантину виникла серйозна проблема зі здійсненням низки процедур, оформленням документів, довідок і т.д., а між тим, життя на карантині не зупиняється і громадянам все так само необхідні адміністративні державні послуги. Сьогодні розповідаємо, що зробила влада для повноцінного надання адміністративних державних послуг в дистанційному режимі і що сьогодні можна оформити в Україні повністю онлайн, а головне, як це зробити.

18 травня 2020

Вихід з карантину в Україні є чи не найбільш очікуваною подією. Люди відчувають труднощі з фінансами, не маючи можливості працювати, і чисто психологічно втомилися від цієї напруги. Уряд же проявляє обережність, знаючи про досвід Італії, Франції та інших країн, які поставилися до загрози недостатньо серйозно і допустили масове поширення коронавируса всередині своїх країн. Прем'єр-міністр України вже представив план виходу з карантину. Розбираємося, які етапи виходу з карантину доведеться пройти українцям, і коли ми повернемося до звичного життя.

26 травня 2020

З початку карантину в Україні склалася непроста економічна ситуація, і в країні в черговий раз заговорили про ймовірність дефолту. Експерти наввипередки віщували Україні дефолт, більш того, часто стверджували, що він нашій країні піде на користь. Розбираємося, що означає дефолт і в чому, власне, суть дефолту, чи переживе Україна дефолт, якщо він дійсно трапиться, а також, яка його реальна ймовірність в нашій країні.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.