Де можна отримати безкоштовну позику у вересні 2018? Рейтинг компаній

20 вересня 2018

Коли терміново потрібні гроші до зарплати або перед носом замаячила велика знижка на такий бажаний гаджет, ми часто метушимося і беремо гроші в борг, не особливо враховуючи умови. А між тим, компанії онлайн-кредитування регулярно проводять акції і дарують знижки своїм новим клієнтам з тим, щоб залучити нових користувачів і дати можливість випробувати сервіс на найвигідніших умовах. Ми перевірили, де можна безкоштовно зайняти в вересні, і готові розповісти вам.

Dinero

Ця компанія пропонує взяти гроші в борг безкоштовно на суму до 10 тис. грн і термін до 30 днів. Погодьтеся, дуже зручно мати можливість зайняти таку велику суму без відсотків в критичній ситуації. Це ідеальна пропозиція для тих, кому не просто до зарплати перехопити потрібно, а наприклад, необхідно зайняти на ремонт авто або оплату іншої дорогої послуги, адже таку суму не всякий банк дасть після особистого візиту і збирання довідок і документів.

Ccloan

Тут також можна отримати гроші в борг до 3 тис. грн на термін до 29 днів абсолютно безкоштовно. Мабуть, ідеальна можливість перехопити грошенят до зарплати, або щоб вирішити будь-які проблеми, зробити потрібну покупку або просто тимчасово заткнути діру в бюджеті.

Miloan

Тут пропонують в борг трохи більше - до 5 тис. грн на 30 днів. Якщо терміново потрібні гроші на покупку або оплату послуг, варіант розкішний - і сума дає можливості для маневру і термін цілком пристойний і зручний. 30 днів цілком достатньо, щоб отримати зарплату і повернути позику без переплат.

CreditKasa

Ті, у кого термінові запити на позики бувають, як правило, побільше, можуть спробувати щастя в цій компанії, так як тут вам можуть видати до 10 тис. грн на 27 днів. І теж безкоштовно. У знайомих вам навряд чи вдасться так швидко перехопити таку велику суму, а на такий термін і поготів.

e-cash

3 тис. грн на 30 днів під 0%? Легко. Подаєте заявку і отримуєте свою безкоштовну позику в найкоротші терміни. Якщо зарплату затримали або борг не повернули, кращого виходу з положення просто не знайти.

Moneyveo

Одна з найпопулярніших компаній онлайн-кредитування в Україні також видає першу позику безкоштовно. Тут можна зайняти до 4 тис. грн на 30 днів. До слова, зовсім недавно, ми розповідали про цю компанію в нашій статті «Як взяти позику в Moneyveo - таємний покупець». Ми оформили позику і перевірили весь процес від і до, так що сміливо можемо рекомендувати компанію нашим читачам.

Як бачите, на сьогоднішній день безкоштовні позики видають багато компаній, головне, не лінуватися шукати інформацію, перш ніж подавати заявки. Для компаній це шанс залучити тих користувачів, хто сумнівається, давши їм шанс перевірити сервіс безкоштовно і дозволивши особисто переконатися, що це працює. Для позичальників же це прекрасна можливість заощадити гроші і знайти свого ідеального кредитора без зайвих витрат, щоб після звертатися в уже перевірену компанію.

Разом з тим, важливо розуміти, що будь-яай позика підлягає поверненню і вкрай важливо дотримуватися платіжної дисципліни і не допускати прострочень.

Сподобалося?

224

Читайте також

04 грудня 2019

Дана глава нашого дослідження присвячена розміру активів МФО. Лідером рейтингу, як і рік тому, стала компанія «Центр Фінансових Рішень», яка веде свою діяльність під брендом «КредитМаркет». Однак якщо раніше вона випереджала конкурентів з великим відривом, то за підсумками 2018 року, компанія Moneyveo скоротила цю дистанцію, збільшивши свої активи більш ніж в 2 рази. «ШвидкоГроші» теж намагаються наздогнати лідерів таблиці - їх активи збільшилися більш ніж в 1,5 рази.

04 грудня 2019

Проаналізувавши дані звіту Нацкомфінпослуг, ми виявили, що лідером за таким показником, як фінансовий результат до оподаткування, стала компанія «Споживчий центр», що працює на ринку під брендом «ШвидкоГроші». За 2018 рік вона зуміла заробити на 30% більше, ніж в 2017 році.

04 грудня 2019

Ринок мікрофінансування в Україні продовжує стрімко розвиватися і рости. Безумовно, попит народжує пропозицію - українцям потрібна альтернатива банківським кредитам, щоб брати гроші в борг швидко і без відмови.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.