Де можна отримати безкоштовну позику у вересні 2018? Рейтинг компаній

20 вересня 2018

Коли терміново потрібні гроші до зарплати або перед носом замаячила велика знижка на такий бажаний гаджет, ми часто метушимося і беремо гроші в борг, не особливо враховуючи умови. А між тим, компанії онлайн-кредитування регулярно проводять акції і дарують знижки своїм новим клієнтам з тим, щоб залучити нових користувачів і дати можливість випробувати сервіс на найвигідніших умовах. Ми перевірили, де можна безкоштовно зайняти в вересні, і готові розповісти вам.

Dinero

Ця компанія пропонує взяти гроші в борг безкоштовно на суму до 10 тис. грн і термін до 30 днів. Погодьтеся, дуже зручно мати можливість зайняти таку велику суму без відсотків в критичній ситуації. Це ідеальна пропозиція для тих, кому не просто до зарплати перехопити потрібно, а наприклад, необхідно зайняти на ремонт авто або оплату іншої дорогої послуги, адже таку суму не всякий банк дасть після особистого візиту і збирання довідок і документів.

Ccloan

Тут також можна отримати гроші в борг до 3 тис. грн на термін до 29 днів абсолютно безкоштовно. Мабуть, ідеальна можливість перехопити грошенят до зарплати, або щоб вирішити будь-які проблеми, зробити потрібну покупку або просто тимчасово заткнути діру в бюджеті.

Miloan

Тут пропонують в борг трохи більше - до 5 тис. грн на 30 днів. Якщо терміново потрібні гроші на покупку або оплату послуг, варіант розкішний - і сума дає можливості для маневру і термін цілком пристойний і зручний. 30 днів цілком достатньо, щоб отримати зарплату і повернути позику без переплат.

CreditKasa

Ті, у кого термінові запити на позики бувають, як правило, побільше, можуть спробувати щастя в цій компанії, так як тут вам можуть видати до 10 тис. грн на 27 днів. І теж безкоштовно. У знайомих вам навряд чи вдасться так швидко перехопити таку велику суму, а на такий термін і поготів.

e-cash

3 тис. грн на 30 днів під 0%? Легко. Подаєте заявку і отримуєте свою безкоштовну позику в найкоротші терміни. Якщо зарплату затримали або борг не повернули, кращого виходу з положення просто не знайти.

Moneyveo

Одна з найпопулярніших компаній онлайн-кредитування в Україні також видає першу позику безкоштовно. Тут можна зайняти до 4 тис. грн на 30 днів. До слова, зовсім недавно, ми розповідали про цю компанію в нашій статті «Як взяти позику в Moneyveo - таємний покупець». Ми оформили позику і перевірили весь процес від і до, так що сміливо можемо рекомендувати компанію нашим читачам.

Як бачите, на сьогоднішній день безкоштовні позики видають багато компаній, головне, не лінуватися шукати інформацію, перш ніж подавати заявки. Для компаній це шанс залучити тих користувачів, хто сумнівається, давши їм шанс перевірити сервіс безкоштовно і дозволивши особисто переконатися, що це працює. Для позичальників же це прекрасна можливість заощадити гроші і знайти свого ідеального кредитора без зайвих витрат, щоб після звертатися в уже перевірену компанію.

Разом з тим, важливо розуміти, що будь-яай позика підлягає поверненню і вкрай важливо дотримуватися платіжної дисципліни і не допускати прострочень.

Сподобалося?

255

Читайте також

18 травня 2020

Вихід з карантину в Україні є чи не найбільш очікуваною подією. Люди відчувають труднощі з фінансами, не маючи можливості працювати, і чисто психологічно втомилися від цієї напруги. Уряд же проявляє обережність, знаючи про досвід Італії, Франції та інших країн, які поставилися до загрози недостатньо серйозно і допустили масове поширення коронавируса всередині своїх країн. Прем'єр-міністр України вже представив план виходу з карантину. Розбираємося, які етапи виходу з карантину доведеться пройти українцям, і коли ми повернемося до звичного життя.

26 травня 2020

З початку карантину в Україні склалася непроста економічна ситуація, і в країні в черговий раз заговорили про ймовірність дефолту. Експерти наввипередки віщували Україні дефолт, більш того, часто стверджували, що він нашій країні піде на користь. Розбираємося, що означає дефолт і в чому, власне, суть дефолту, чи переживе Україна дефолт, якщо він дійсно трапиться, а також, яка його реальна ймовірність в нашій країні.

26 травня 2020

Коронавірус змінив життя багатьох країн світу, і Україна не стала винятком. Затребувані раніше фахівці залишилися без роботи і ризикують не знайти аналогічної зайнятості після карантину, оскільки попит на них на ринку праці впав. З бізнесом все ще складніше - МСБ в Україні на межі краху. Але життя йде і зараз, як ніколи важливо знати, які професії будуть затребувані після карантину, а також, який бізнес варто відкривати після виходу з карантину.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.