Де можна отримати безкоштовну позику у вересні 2018? Рейтинг компаній

20 вересня 2018

Коли терміново потрібні гроші до зарплати або перед носом замаячила велика знижка на такий бажаний гаджет, ми часто метушимося і беремо гроші в борг, не особливо враховуючи умови. А між тим, компанії онлайн-кредитування регулярно проводять акції і дарують знижки своїм новим клієнтам з тим, щоб залучити нових користувачів і дати можливість випробувати сервіс на найвигідніших умовах. Ми перевірили, де можна безкоштовно зайняти в вересні, і готові розповісти вам.

Dinero

Ця компанія пропонує взяти гроші в борг безкоштовно на суму до 10 тис. грн і термін до 30 днів. Погодьтеся, дуже зручно мати можливість зайняти таку велику суму без відсотків в критичній ситуації. Це ідеальна пропозиція для тих, кому не просто до зарплати перехопити потрібно, а наприклад, необхідно зайняти на ремонт авто або оплату іншої дорогої послуги, адже таку суму не всякий банк дасть після особистого візиту і збирання довідок і документів.

Ccloan

Тут також можна отримати гроші в борг до 3 тис. грн на термін до 29 днів абсолютно безкоштовно. Мабуть, ідеальна можливість перехопити грошенят до зарплати, або щоб вирішити будь-які проблеми, зробити потрібну покупку або просто тимчасово заткнути діру в бюджеті.

Miloan

Тут пропонують в борг трохи більше - до 5 тис. грн на 30 днів. Якщо терміново потрібні гроші на покупку або оплату послуг, варіант розкішний - і сума дає можливості для маневру і термін цілком пристойний і зручний. 30 днів цілком достатньо, щоб отримати зарплату і повернути позику без переплат.

CreditKasa

Ті, у кого термінові запити на позики бувають, як правило, побільше, можуть спробувати щастя в цій компанії, так як тут вам можуть видати до 10 тис. грн на 27 днів. І теж безкоштовно. У знайомих вам навряд чи вдасться так швидко перехопити таку велику суму, а на такий термін і поготів.

e-cash

3 тис. грн на 30 днів під 0%? Легко. Подаєте заявку і отримуєте свою безкоштовну позику в найкоротші терміни. Якщо зарплату затримали або борг не повернули, кращого виходу з положення просто не знайти.

Moneyveo

Одна з найпопулярніших компаній онлайн-кредитування в Україні також видає першу позику безкоштовно. Тут можна зайняти до 4 тис. грн на 30 днів. До слова, зовсім недавно, ми розповідали про цю компанію в нашій статті «Як взяти позику в Moneyveo - таємний покупець». Ми оформили позику і перевірили весь процес від і до, так що сміливо можемо рекомендувати компанію нашим читачам.

Як бачите, на сьогоднішній день безкоштовні позики видають багато компаній, головне, не лінуватися шукати інформацію, перш ніж подавати заявки. Для компаній це шанс залучити тих користувачів, хто сумнівається, давши їм шанс перевірити сервіс безкоштовно і дозволивши особисто переконатися, що це працює. Для позичальників же це прекрасна можливість заощадити гроші і знайти свого ідеального кредитора без зайвих витрат, щоб після звертатися в уже перевірену компанію.

Разом з тим, важливо розуміти, що будь-яай позика підлягає поверненню і вкрай важливо дотримуватися платіжної дисципліни і не допускати прострочень.

Сподобалося?

261

Читайте також

16 вересня 2020

Малозабезпечена сім'я в Україні має право на підтримку держави. Розповідаємо докладніше про те, які сім'ї вважаються малозабезпеченими, як отримати статус малозабезпеченої сім'ї, а також чим допомагає держава і на яких умовах.

23 вересня 2020

Соціальна допомога в 2020 році є вкрай важливою формою допомоги від держави громадянам. І без того непроста економічна ситуація з пандемією тільки ускладнилася, а тому соцдопомога для багатьох сімей стала єдиним виходом із ситуації. У той же час уряд не хоче відмовлятися від раніше обраної стратегії і прагне звузити коло одержувачів допомоги до тих, хто цього реально потребує. Це, на думку чиновників, допоможе і виплати підняти, і витрати бюджету в цій сфері оптимізувати. Розповідаємо, що змінилося в соцвиплатах і як це відіб'ється на житті українців.

13 жовтня 2020

Далеко не всі громадяни при оформленні кредиту, задаються питанням, чи обов'язкова страховка. Інші ж масово погоджуються на пропозиції страховиків, оплачуючи непотрібні їм страховки або свідомо невигідні. Ми вирішили розібратися, яка страховка обов'язкова в Україні, а від чого можна сміливо відмовлятися або оформляти за бажанням, а також з'ясувати, чи можуть вам нав'язувати конкретні умови страхування, якщо вже страховки не уникнути.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.