Де найзручніше погашати позики – наш топ-5

09 жовтня 2019

В Україні мікрофінансування зародилося не так давно, проте вже користується заслуженою популярністю –  це простий і зручний спосіб вирішити фінансові проблеми з невеликою переплатою. І вона дійсно за фактом невелика, адже позики видаються на короткий термін. Але при виборі компанії більшість громадян враховують базові умови  - ставку, термін, способи отримання, забуваючи про те, що, коли доведеться повертати гроші, куди більш значущою буде кількість доступних способів погашення.

Де найзручніше погашати позики наш топ-5

Закон підлості спрацьовує безвідмовно – якщо вже дотримали позику до кінця, то чи інтернет збій дасть, чи платіжна система. Ось саме на такий випадок непогано б мати альтернативу, щоб, якщо не вдасться оплатити позику картою, у вас залишалася можливість погасити його в інший спосіб, наприклад, через якийсь платіжний сервіс, термінал або готівкою, не допустивши таким чином прострочення по позиці. Тим більше що принципово важливо саме відправити гроші в строк, а дату багато компаній коректують по зарахуванню коштів, якщо ви можете надати квитанцію про оплату, підтвердивши, що відправили гроші вчасно.

Отже, де в Україні найзручніше погашати позики або наш топ-5:

Moneyveo

Цілком прогнозовано одна з провідних компаній онлайн-кредитування в Україні надає і найбільш широкий перелік можливостей для погашення позик. Це і оплата картою, і банківським переказом, і через термінал, «Мобільні гроші», онлайн на сайті компанії, через онлайн-сервіси та інтернет-банкінг – дослідивши всі варіанти, представлені на сайті, ми нарахували 9 способів погашення. І це прекрасно –  у клієнта даної компанії завжди є шанс скористатися іншим способом, якщо звичний не працює, і повернути гроші за експрес кредит в термін.

Море грошей

Ця компанія також дбає про своїх клієнтів, забезпечуючи технічну можливість погашення позики 7-ма різними способами. Так, наприклад, якщо з вашою карткою щось не так, у вас є можливість оплатити в банку свій кредит онлайн на картку або за допомогою терміналів різних систем, за що компанії величезний плюс.

CreditKasa

У розпорядженні клієнтів компанії є відразу 6 способів погашення як безготівковими способами, так і готівкою – це теж прекрасно, клієнтам компанії не доведеться нервувати, якщо звичний їм спосіб не працює, адже у них в запасі ще 5 способів повернення позикових коштів.

Ccloan

Дана компанія пропонує 5 різних способів оплати і це теж непогано, особливо якщо врахувати, що більшість організацій все ще обмежуються двома або в кращому випадку трьома варіантами. Тут повернути позику готівкою або безготівково не складе труднощів.

CreditUP

4 способи погашення доступні позичальникам в даній компанії, не погано, нехай і не 9, як у лідера нашого топа, але альтернатива у користувачів є і це добре. Бо часом рахунок йде на години і коли ти обмежений у виборі способів повернення коштів, це може зіграти злий жарт з позичальником, який хотів і міг повернути кошти вчасно.

Будьте уважні при виборі компанії, адже вкрай важливо мати різні можливості для оплати позики, щоб не стати боржником і не порушити умови договору з причин, які від вас не залежать жодним чином.

Сподобалося?

0

Читайте також

16 вересня 2020

Малозабезпечена сім'я в Україні має право на підтримку держави. Розповідаємо докладніше про те, які сім'ї вважаються малозабезпеченими, як отримати статус малозабезпеченої сім'ї, а також чим допомагає держава і на яких умовах.

23 вересня 2020

Соціальна допомога в 2020 році є вкрай важливою формою допомоги від держави громадянам. І без того непроста економічна ситуація з пандемією тільки ускладнилася, а тому соцдопомога для багатьох сімей стала єдиним виходом із ситуації. У той же час уряд не хоче відмовлятися від раніше обраної стратегії і прагне звузити коло одержувачів допомоги до тих, хто цього реально потребує. Це, на думку чиновників, допоможе і виплати підняти, і витрати бюджету в цій сфері оптимізувати. Розповідаємо, що змінилося в соцвиплатах і як це відіб'ється на житті українців.

13 жовтня 2020

Далеко не всі громадяни при оформленні кредиту, задаються питанням, чи обов'язкова страховка. Інші ж масово погоджуються на пропозиції страховиків, оплачуючи непотрібні їм страховки або свідомо невигідні. Ми вирішили розібратися, яка страховка обов'язкова в Україні, а від чого можна сміливо відмовлятися або оформляти за бажанням, а також з'ясувати, чи можуть вам нав'язувати конкретні умови страхування, якщо вже страховки не уникнути.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.