Де найзручніше погашати позики – наш топ-5

09 жовтня 2019

В Україні мікрофінансування зародилося не так давно, проте вже користується заслуженою популярністю –  це простий і зручний спосіб вирішити фінансові проблеми з невеликою переплатою. І вона дійсно за фактом невелика, адже позики видаються на короткий термін. Але при виборі компанії більшість громадян враховують базові умови  - ставку, термін, способи отримання, забуваючи про те, що, коли доведеться повертати гроші, куди більш значущою буде кількість доступних способів погашення.

Де найзручніше погашати позики наш топ-5

Закон підлості спрацьовує безвідмовно – якщо вже дотримали позику до кінця, то чи інтернет збій дасть, чи платіжна система. Ось саме на такий випадок непогано б мати альтернативу, щоб, якщо не вдасться оплатити позику картою, у вас залишалася можливість погасити його в інший спосіб, наприклад, через якийсь платіжний сервіс, термінал або готівкою, не допустивши таким чином прострочення по позиці. Тим більше що принципово важливо саме відправити гроші в строк, а дату багато компаній коректують по зарахуванню коштів, якщо ви можете надати квитанцію про оплату, підтвердивши, що відправили гроші вчасно.

Отже, де в Україні найзручніше погашати позики або наш топ-5:

Moneyveo

Цілком прогнозовано одна з провідних компаній онлайн-кредитування в Україні надає і найбільш широкий перелік можливостей для погашення позик. Це і оплата картою, і банківським переказом, і через термінал, «Мобільні гроші», онлайн на сайті компанії, через онлайн-сервіси та інтернет-банкінг – дослідивши всі варіанти, представлені на сайті, ми нарахували 9 способів погашення. І це прекрасно –  у клієнта даної компанії завжди є шанс скористатися іншим способом, якщо звичний не працює, і повернути гроші за експрес кредит в термін.

Море грошей

Ця компанія також дбає про своїх клієнтів, забезпечуючи технічну можливість погашення позики 7-ма різними способами. Так, наприклад, якщо з вашою карткою щось не так, у вас є можливість оплатити в банку свій кредит онлайн на картку або за допомогою терміналів різних систем, за що компанії величезний плюс.

CreditKasa

У розпорядженні клієнтів компанії є відразу 6 способів погашення як безготівковими способами, так і готівкою – це теж прекрасно, клієнтам компанії не доведеться нервувати, якщо звичний їм спосіб не працює, адже у них в запасі ще 5 способів повернення позикових коштів.

Ccloan

Дана компанія пропонує 5 різних способів оплати і це теж непогано, особливо якщо врахувати, що більшість організацій все ще обмежуються двома або в кращому випадку трьома варіантами. Тут повернути позику готівкою або безготівково не складе труднощів.

CreditUP

4 способи погашення доступні позичальникам в даній компанії, не погано, нехай і не 9, як у лідера нашого топа, але альтернатива у користувачів є і це добре. Бо часом рахунок йде на години і коли ти обмежений у виборі способів повернення коштів, це може зіграти злий жарт з позичальником, який хотів і міг повернути кошти вчасно.

Будьте уважні при виборі компанії, адже вкрай важливо мати різні можливості для оплати позики, щоб не стати боржником і не порушити умови договору з причин, які від вас не залежать жодним чином.

Сподобалося?

0

Читайте також

04 грудня 2019

Дана глава нашого дослідження присвячена розміру активів МФО. Лідером рейтингу, як і рік тому, стала компанія «Центр Фінансових Рішень», яка веде свою діяльність під брендом «КредитМаркет». Однак якщо раніше вона випереджала конкурентів з великим відривом, то за підсумками 2018 року, компанія Moneyveo скоротила цю дистанцію, збільшивши свої активи більш ніж в 2 рази. «ШвидкоГроші» теж намагаються наздогнати лідерів таблиці - їх активи збільшилися більш ніж в 1,5 рази.

04 грудня 2019

Проаналізувавши дані звіту Нацкомфінпослуг, ми виявили, що лідером за таким показником, як фінансовий результат до оподаткування, стала компанія «Споживчий центр», що працює на ринку під брендом «ШвидкоГроші». За 2018 рік вона зуміла заробити на 30% більше, ніж в 2017 році.

04 грудня 2019

Ринок мікрофінансування в Україні продовжує стрімко розвиватися і рости. Безумовно, попит народжує пропозицію - українцям потрібна альтернатива банківським кредитам, щоб брати гроші в борг швидко і без відмови.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.