Дослідження ринку МФО в Україні - 2019

04 грудня 2019

Ринок мікрофінансування в Україні продовжує стрімко розвиватися і рости. Безумовно, попит народжує пропозицію - українцям потрібна альтернатива банківським кредитам, щоб брати гроші в борг швидко і без відмови.

Дослідження ринку МФО в Україні - 2019

Попит на позики підтверджує і зростаюче число відвідувань сайтів МФО. Якщо рік тому число переглядів по найбільш популярних сайтам компаній онлайн-кредитування доходило до 1,3 млн в місяць, то в 2019 році цифра підскочила до 2,2 млн.

Максимальна ставка на позики досягає 2,21% в день, як і в минулому році, але компаній зі ставкою вище 2% на ринку сьогодні мало. Більшість учасників ринку все ж намагаються утримувати більш вигідні ставки від 0,99% до 1,9%, що дорогувато з точки зору банківських позичальників, але абсолютно прийнятно для сфери онлайн-кредитування.

Найбільш вигідні умови і програми лояльності пропонують найуспішніші учасники ринку - вони постійно працюють над розвитком своїх сервісів і вже навчилися ефективно узгоджувати ризики.

Профільного законодавства, яке могло б регулювати діяльність МФО в Україні, все ще немає, однак діяльність таких компаній в країні цілком легальна. Всі подібні кредитні установи іменуються небанківськими фінансовими компаніями і внесені до реєстру Нацкомфінпослуг. Вони мають право видавати позики на підставі загальних законодавчих норм для сфери кредитування, закону про електронну комерцію, а також загального цивільного права.

1. МФО-лідери за розміром виручки - 2019

топ 10 сервісів онлайн кредитування за фінансовими показниками 2019

2. Активи МФО - 2019

топ 10 сервісів онлайн кредитування за активами 2019

3. Рейтинг найбільш відвідуваних сайтів МФО - 2019

топ 10 найбільш відвідуваних сервісів онлайн кредитування

4. Ключові джерела трафіку МФО - 2019

топ 10 найбільш відвідуваних сайтів онлайн кредитування в Україні

трафікогенерірующіе джерела найбільш відвідуваних сайтів онлайн кредитування

розподіл трафіку з соціальних мереж

пристрою потенційних позичальників МФО

5. Провідні МФО за запитами бренду - 2019

провідні сервіси онлайн кредіованія за запитами бренду

6. ТОП-3 способи отримання позики - 2019

топ 3 способи отримання позики 2019

7. Найвигідніші ставки МФО - 2019

вигідні ставки по онлайн кредитами 2019

8. Конверсія і рівень схвалення - як часто видають позики в 2019

процент выдачи онлайн кредитов из числа переходов

процент заявок на онайн кредит из числа переходов

Сподобалося?

2

Читайте також

04 грудня 2019

Проаналізувавши відвідуваність сайтів МФО в Україні, ми можемо відзначити, що абсолютним лідером за кількістю переглядів став сайт компанії Moneyveo. Найближчий конкурент поступається лідеру за цим показником в кілька разів.

04 грудня 2019

Дана глава нашого дослідження присвячена розміру активів МФО. Лідером рейтингу, як і рік тому, стала компанія «Центр Фінансових Рішень», яка веде свою діяльність під брендом «КредитМаркет». Однак якщо раніше вона випереджала конкурентів з великим відривом, то за підсумками 2018 року, компанія Moneyveo скоротила цю дистанцію, збільшивши свої активи більш ніж в 2 рази. «ШвидкоГроші» теж намагаються наздогнати лідерів таблиці - їх активи збільшилися більш ніж в 1,5 рази.

04 грудня 2019

Проаналізувавши дані звіту Нацкомфінпослуг, ми виявили, що лідером за таким показником, як фінансовий результат до оподаткування, стала компанія «Споживчий центр», що працює на ринку під брендом «ШвидкоГроші». За 2018 рік вона зуміла заробити на 30% більше, ніж в 2017 році.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.