Дослідження ринку МФО в Україні - 2019

04 грудня 2019

Ринок мікрофінансування в Україні продовжує стрімко розвиватися і рости. Безумовно, попит народжує пропозицію - українцям потрібна альтернатива банківським кредитам, щоб брати гроші в борг швидко і без відмови.

Дослідження ринку МФО в Україні - 2019

Попит на позики підтверджує і зростаюче число відвідувань сайтів МФО. Якщо рік тому число переглядів по найбільш популярних сайтам компаній онлайн-кредитування доходило до 1,3 млн в місяць, то в 2019 році цифра підскочила до 2,2 млн.

Максимальна ставка на позики досягає 2,21% в день, як і в минулому році, але компаній зі ставкою вище 2% на ринку сьогодні мало. Більшість учасників ринку все ж намагаються утримувати більш вигідні ставки від 0,99% до 1,9%, що дорогувато з точки зору банківських позичальників, але абсолютно прийнятно для сфери онлайн-кредитування.

Найбільш вигідні умови і програми лояльності пропонують найуспішніші учасники ринку - вони постійно працюють над розвитком своїх сервісів і вже навчилися ефективно узгоджувати ризики.

Профільного законодавства, яке могло б регулювати діяльність МФО в Україні, все ще немає, однак діяльність таких компаній в країні цілком легальна. Всі подібні кредитні установи іменуються небанківськими фінансовими компаніями і внесені до реєстру Нацкомфінпослуг. Вони мають право видавати позики на підставі загальних законодавчих норм для сфери кредитування, закону про електронну комерцію, а також загального цивільного права.

1. МФО-лідери за розміром виручки - 2019

топ 10 сервісів онлайн кредитування за фінансовими показниками 2019

2. Активи МФО - 2019

топ 10 сервісів онлайн кредитування за активами 2019

3. Рейтинг найбільш відвідуваних сайтів МФО - 2019

топ 10 найбільш відвідуваних сервісів онлайн кредитування

4. Ключові джерела трафіку МФО - 2019

топ 10 найбільш відвідуваних сайтів онлайн кредитування в Україні

трафікогенерірующіе джерела найбільш відвідуваних сайтів онлайн кредитування

розподіл трафіку з соціальних мереж

пристрою потенційних позичальників МФО

5. Провідні МФО за запитами бренду - 2019

провідні сервіси онлайн кредіованія за запитами бренду

6. ТОП-3 способи отримання позики - 2019

топ 3 способи отримання позики 2019

7. Найвигідніші ставки МФО - 2019

вигідні ставки по онлайн кредитами 2019

8. Конверсія і рівень схвалення - як часто видають позики в 2019

процент выдачи онлайн кредитов из числа переходов

процент заявок на онайн кредит из числа переходов

Сподобалося?

2

Читайте також

26 травня 2020

З початку карантину в Україні склалася непроста економічна ситуація, і в країні в черговий раз заговорили про ймовірність дефолту. Експерти наввипередки віщували Україні дефолт, більш того, часто стверджували, що він нашій країні піде на користь. Розбираємося, що означає дефолт і в чому, власне, суть дефолту, чи переживе Україна дефолт, якщо він дійсно трапиться, а також, яка його реальна ймовірність в нашій країні.

26 травня 2020

Коронавірус змінив життя багатьох країн світу, і Україна не стала винятком. Затребувані раніше фахівці залишилися без роботи і ризикують не знайти аналогічної зайнятості після карантину, оскільки попит на них на ринку праці впав. З бізнесом все ще складніше - МСБ в Україні на межі краху. Але життя йде і зараз, як ніколи важливо знати, які професії будуть затребувані після карантину, а також, який бізнес варто відкривати після виходу з карантину.

16 вересня 2020

Малозабезпечена сім'я в Україні має право на підтримку держави. Розповідаємо докладніше про те, які сім'ї вважаються малозабезпеченими, як отримати статус малозабезпеченої сім'ї, а також чим допомагає держава і на яких умовах.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.