Кешбек: кому вигідно?

13 листопада 2017

Мабуть, більше за все власникам карт подобається можливість повернення витрачених грошей. Українські банки обіцяють клієнтам кешбек у розмірі від 0,5% до 3%. Звичайно, що існують певні ліміти, правила користування та спеціальні умови. В даному матеріалі розберемося, які з пропозицій найбільш вигідні.

Сюрпризи приємні та не дуже

Популярність кешбеку постійно зростає. На думку аналітиків, причиною кешбек-буму стала потреба українців жити в режимі економії. В свою чергу, підкорюючись зовнішнім факторам, банки змушені вишукувати ефективні способи залучення й утримання цільової аудиторії. Сьогодні потенційні клієнти не дуже зацікавлені в програмах лояльності. Тоді як кешбек, тобто справжні гроші, ніколи не втратять своєї актуальності.

Разом із тим, експерти радять ретельно вивчати умови, які пропонують банки. Тільки так ви зможете уникнути неприємних ситуацій. Наприклад, ви маєте знати, з якою швидкістю вам повернуть частину грошей. Найчастіше кешбек зараховується на картку через декілька днів після того, як ви оплатили покупку чи послугу. Деякі банки повертають гроші в певну дату, скажімо, кожного 10 або 25 числа.

Часом набагато комфортніше отримувати кешбек на кредитку. До речі, отримати кредит онлайн на карту ви можете на нашому порталі. Навіть, якщо ваша кредитна біографія залишає бажати кращого, ви маєте всі шанси її виправити. Подробиці в матеріалі «Як виправити погану кредитну історію за допомогою онлайн-позики?»

За що повернуть комісію?

Треба враховувати, що банки зовсім не благодійні організації. Відповідно, вони намагаються враховувати ризики та не беруть участь у завідомо збиткових проектах. Саме тому багато банків нараховують кешбек лише за покупки в рамах партнерських мереж. Якщо ви збираєтесь на шопінг, заздалегідь вивчить список торговельних точок, що беруть участь у бонусній програмі конкретно вашого банку.

Також майте на увазі, чим ширша партнерська мережа, ти менше грошей вам повернуть. Зокрема, кешбек більше 0,5% від витраченої суми – це привід уважно перечитати пункти договору, що надруковані дрібним шрифтом і відзначені зірочкою.

Є ще пара хитрощів. Наприклад, банк може лімітувати суму відшкодування, тобто раз на місяць ви отримаєте, скажімо, не більше 100 грн в вигляді кешбеку. Або встановить нижній поріг суми, за яку ви отримуєте комісію. Наприклад, якщо ваша покупка коштує менше 51 грн, то кешбек не нараховується.

Що, де, почому?

Власникам карти «Активний дохід» Промінвестбанк пропонує 1% кешбек. Однак комісію отримує лише той клієнт, який витратив за місяць не менш 1,5 тис. грн.

Банк Кредит Дніпро повертає до 2% від потрачених сум на кредитки клієнтів, що отримують зарплату на Visa Gold, Visa Platinum, Visa Infinite. Бали можна обміняти за наступним курсом: 1 бал = 1 гривня для походу до ресторану, 1 бал = 1,5 гривні для авіаквитка.

Володарі Visa Magija від Укрінбанку, яка є додатковою до зарплатної карти, мають можливість отримати до 1% в якості кешбеку. Однак клієнт має щомісяця здійснювати безготівкові операції мінімум на 50 грн.

У рамках програми «Універсальна» власники карт ПриватБанку можуть отримати до 20% комісії, здійснюючи покупки в магазинах-партнерах.

Абсолютно за всі покупки, оплачені прайм-картою від банку VTB, нараховується кешбек до 0,50%.

Якщо клієнт купує бензин за автокартою Авант-Банку, йому повертають до 3% від витраченої суми.

Власники Platinum MasterCard, що видана банком Національний кредит, отримують 0,50% кешбеку за умови, що витратили не менше 101 грн на місяць.

Сподобалося?

438

Читайте також

04 грудня 2019

Дана глава нашого дослідження присвячена розміру активів МФО. Лідером рейтингу, як і рік тому, стала компанія «Центр Фінансових Рішень», яка веде свою діяльність під брендом «КредитМаркет». Однак якщо раніше вона випереджала конкурентів з великим відривом, то за підсумками 2018 року, компанія Moneyveo скоротила цю дистанцію, збільшивши свої активи більш ніж в 2 рази. «ШвидкоГроші» теж намагаються наздогнати лідерів таблиці - їх активи збільшилися більш ніж в 1,5 рази.

04 грудня 2019

Проаналізувавши дані звіту Нацкомфінпослуг, ми виявили, що лідером за таким показником, як фінансовий результат до оподаткування, стала компанія «Споживчий центр», що працює на ринку під брендом «ШвидкоГроші». За 2018 рік вона зуміла заробити на 30% більше, ніж в 2017 році.

04 грудня 2019

Ринок мікрофінансування в Україні продовжує стрімко розвиватися і рости. Безумовно, попит народжує пропозицію - українцям потрібна альтернатива банківським кредитам, щоб брати гроші в борг швидко і без відмови.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.