Кешбек: кому вигідно?

13 листопада 2017

Мабуть, більше за все власникам карт подобається можливість повернення витрачених грошей. Українські банки обіцяють клієнтам кешбек у розмірі від 0,5% до 3%. Звичайно, що існують певні ліміти, правила користування та спеціальні умови. В даному матеріалі розберемося, які з пропозицій найбільш вигідні.

Сюрпризи приємні та не дуже

Популярність кешбеку постійно зростає. На думку аналітиків, причиною кешбек-буму стала потреба українців жити в режимі економії. В свою чергу, підкорюючись зовнішнім факторам, банки змушені вишукувати ефективні способи залучення й утримання цільової аудиторії. Сьогодні потенційні клієнти не дуже зацікавлені в програмах лояльності. Тоді як кешбек, тобто справжні гроші, ніколи не втратять своєї актуальності.

Разом із тим, експерти радять ретельно вивчати умови, які пропонують банки. Тільки так ви зможете уникнути неприємних ситуацій. Наприклад, ви маєте знати, з якою швидкістю вам повернуть частину грошей. Найчастіше кешбек зараховується на картку через декілька днів після того, як ви оплатили покупку чи послугу. Деякі банки повертають гроші в певну дату, скажімо, кожного 10 або 25 числа.

Часом набагато комфортніше отримувати кешбек на кредитку. До речі, отримати кредит онлайн на карту ви можете на нашому порталі. Навіть, якщо ваша кредитна біографія залишає бажати кращого, ви маєте всі шанси її виправити. Подробиці в матеріалі «Як виправити погану кредитну історію за допомогою онлайн-позики?»

За що повернуть комісію?

Треба враховувати, що банки зовсім не благодійні організації. Відповідно, вони намагаються враховувати ризики та не беруть участь у завідомо збиткових проектах. Саме тому багато банків нараховують кешбек лише за покупки в рамах партнерських мереж. Якщо ви збираєтесь на шопінг, заздалегідь вивчить список торговельних точок, що беруть участь у бонусній програмі конкретно вашого банку.

Також майте на увазі, чим ширша партнерська мережа, ти менше грошей вам повернуть. Зокрема, кешбек більше 0,5% від витраченої суми – це привід уважно перечитати пункти договору, що надруковані дрібним шрифтом і відзначені зірочкою.

Є ще пара хитрощів. Наприклад, банк може лімітувати суму відшкодування, тобто раз на місяць ви отримаєте, скажімо, не більше 100 грн в вигляді кешбеку. Або встановить нижній поріг суми, за яку ви отримуєте комісію. Наприклад, якщо ваша покупка коштує менше 51 грн, то кешбек не нараховується.

Що, де, почому?

Власникам карти «Активний дохід» Промінвестбанк пропонує 1% кешбек. Однак комісію отримує лише той клієнт, який витратив за місяць не менш 1,5 тис. грн.

Банк Кредит Дніпро повертає до 2% від потрачених сум на кредитки клієнтів, що отримують зарплату на Visa Gold, Visa Platinum, Visa Infinite. Бали можна обміняти за наступним курсом: 1 бал = 1 гривня для походу до ресторану, 1 бал = 1,5 гривні для авіаквитка.

Володарі Visa Magija від Укрінбанку, яка є додатковою до зарплатної карти, мають можливість отримати до 1% в якості кешбеку. Однак клієнт має щомісяця здійснювати безготівкові операції мінімум на 50 грн.

У рамках програми «Універсальна» власники карт ПриватБанку можуть отримати до 20% комісії, здійснюючи покупки в магазинах-партнерах.

Абсолютно за всі покупки, оплачені прайм-картою від банку VTB, нараховується кешбек до 0,50%.

Якщо клієнт купує бензин за автокартою Авант-Банку, йому повертають до 3% від витраченої суми.

Власники Platinum MasterCard, що видана банком Національний кредит, отримують 0,50% кешбеку за умови, що витратили не менше 101 грн на місяць.

Сподобалося?

494

Читайте також

18 травня 2020

Вихід з карантину в Україні є чи не найбільш очікуваною подією. Люди відчувають труднощі з фінансами, не маючи можливості працювати, і чисто психологічно втомилися від цієї напруги. Уряд же проявляє обережність, знаючи про досвід Італії, Франції та інших країн, які поставилися до загрози недостатньо серйозно і допустили масове поширення коронавируса всередині своїх країн. Прем'єр-міністр України вже представив план виходу з карантину. Розбираємося, які етапи виходу з карантину доведеться пройти українцям, і коли ми повернемося до звичного життя.

26 травня 2020

З початку карантину в Україні склалася непроста економічна ситуація, і в країні в черговий раз заговорили про ймовірність дефолту. Експерти наввипередки віщували Україні дефолт, більш того, часто стверджували, що він нашій країні піде на користь. Розбираємося, що означає дефолт і в чому, власне, суть дефолту, чи переживе Україна дефолт, якщо він дійсно трапиться, а також, яка його реальна ймовірність в нашій країні.

26 травня 2020

Коронавірус змінив життя багатьох країн світу, і Україна не стала винятком. Затребувані раніше фахівці залишилися без роботи і ризикують не знайти аналогічної зайнятості після карантину, оскільки попит на них на ринку праці впав. З бізнесом все ще складніше - МСБ в Україні на межі краху. Але життя йде і зараз, як ніколи важливо знати, які професії будуть затребувані після карантину, а також, який бізнес варто відкривати після виходу з карантину.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.