Конверсія і рівень схвалення - як часто видають позики в 2019

04 грудня 2019

Ми проаналізували сервіси онлайн-кредитування України за рівнем конверсії та показниками схвалення, використовуючи власні дані, а також відомості, отримані у партнерів.

Для розрахунку показника схвалення ми підрахували частку громадян, які перейшли на офіційний сайт кредитора і яким компанія в результаті видала позику онлайн. З цієї точки зору лідирують сервіси онлайн-кредитування Dinero, Moneyveo, Alexcredit.

відсоток видачі онлайн кредитів з числа переходів

Також ми порівняли рівень конверсії. Це важливий показник, який показує нам, скільки потенційних клієнтів, що відвідали сайт компанії, дійшли до кінця, тобто заповнили заявку на отримання позикових коштів.

відсоток заявок на онайн кредит з числа переходів

Є багато факторів, які лякають позичальників і негативно позначаються на рівні конверсії. Зокрема, це можуть бути висока ставка по кредиту, незручні параметри кредиту, складна заявка з великою кількістю полів і т.д. Щоб клієнти не йшли з сайту без заповнення заявки, кредитори повинні активно працювати над підвищенням рівня конверсії.

Сподобалося?

1

Читайте також

16 вересня 2020

Малозабезпечена сім'я в Україні має право на підтримку держави. Розповідаємо докладніше про те, які сім'ї вважаються малозабезпеченими, як отримати статус малозабезпеченої сім'ї, а також чим допомагає держава і на яких умовах.

23 вересня 2020

Соціальна допомога в 2020 році є вкрай важливою формою допомоги від держави громадянам. І без того непроста економічна ситуація з пандемією тільки ускладнилася, а тому соцдопомога для багатьох сімей стала єдиним виходом із ситуації. У той же час уряд не хоче відмовлятися від раніше обраної стратегії і прагне звузити коло одержувачів допомоги до тих, хто цього реально потребує. Це, на думку чиновників, допоможе і виплати підняти, і витрати бюджету в цій сфері оптимізувати. Розповідаємо, що змінилося в соцвиплатах і як це відіб'ється на житті українців.

13 жовтня 2020

Далеко не всі громадяни при оформленні кредиту, задаються питанням, чи обов'язкова страховка. Інші ж масово погоджуються на пропозиції страховиків, оплачуючи непотрібні їм страховки або свідомо невигідні. Ми вирішили розібратися, яка страховка обов'язкова в Україні, а від чого можна сміливо відмовлятися або оформляти за бажанням, а також з'ясувати, чи можуть вам нав'язувати конкретні умови страхування, якщо вже страховки не уникнути.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.