Конверсія і рівень схвалення - як часто видають позики в 2019

04 грудня 2019

Ми проаналізували сервіси онлайн-кредитування України за рівнем конверсії та показниками схвалення, використовуючи власні дані, а також відомості, отримані у партнерів.

Для розрахунку показника схвалення ми підрахували частку громадян, які перейшли на офіційний сайт кредитора і яким компанія в результаті видала позику онлайн. З цієї точки зору лідирують сервіси онлайн-кредитування Dinero, Moneyveo, Alexcredit.

відсоток видачі онлайн кредитів з числа переходів

Також ми порівняли рівень конверсії. Це важливий показник, який показує нам, скільки потенційних клієнтів, що відвідали сайт компанії, дійшли до кінця, тобто заповнили заявку на отримання позикових коштів.

відсоток заявок на онайн кредит з числа переходів

Є багато факторів, які лякають позичальників і негативно позначаються на рівні конверсії. Зокрема, це можуть бути висока ставка по кредиту, незручні параметри кредиту, складна заявка з великою кількістю полів і т.д. Щоб клієнти не йшли з сайту без заповнення заявки, кредитори повинні активно працювати над підвищенням рівня конверсії.

Сподобалося?

1

Читайте також

26 травня 2020

З початку карантину в Україні склалася непроста економічна ситуація, і в країні в черговий раз заговорили про ймовірність дефолту. Експерти наввипередки віщували Україні дефолт, більш того, часто стверджували, що він нашій країні піде на користь. Розбираємося, що означає дефолт і в чому, власне, суть дефолту, чи переживе Україна дефолт, якщо він дійсно трапиться, а також, яка його реальна ймовірність в нашій країні.

26 травня 2020

Коронавірус змінив життя багатьох країн світу, і Україна не стала винятком. Затребувані раніше фахівці залишилися без роботи і ризикують не знайти аналогічної зайнятості після карантину, оскільки попит на них на ринку праці впав. З бізнесом все ще складніше - МСБ в Україні на межі краху. Але життя йде і зараз, як ніколи важливо знати, які професії будуть затребувані після карантину, а також, який бізнес варто відкривати після виходу з карантину.

16 вересня 2020

Малозабезпечена сім'я в Україні має право на підтримку держави. Розповідаємо докладніше про те, які сім'ї вважаються малозабезпеченими, як отримати статус малозабезпеченої сім'ї, а також чим допомагає держава і на яких умовах.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.