Конверсія і рівень схвалення - як часто видають позики в 2019

04 грудня 2019

Ми проаналізували сервіси онлайн-кредитування України за рівнем конверсії та показниками схвалення, використовуючи власні дані, а також відомості, отримані у партнерів.

Для розрахунку показника схвалення ми підрахували частку громадян, які перейшли на офіційний сайт кредитора і яким компанія в результаті видала позику онлайн. З цієї точки зору лідирують сервіси онлайн-кредитування Dinero, Moneyveo, Alexcredit.

відсоток видачі онлайн кредитів з числа переходів

Також ми порівняли рівень конверсії. Це важливий показник, який показує нам, скільки потенційних клієнтів, що відвідали сайт компанії, дійшли до кінця, тобто заповнили заявку на отримання позикових коштів.

відсоток заявок на онайн кредит з числа переходів

Є багато факторів, які лякають позичальників і негативно позначаються на рівні конверсії. Зокрема, це можуть бути висока ставка по кредиту, незручні параметри кредиту, складна заявка з великою кількістю полів і т.д. Щоб клієнти не йшли з сайту без заповнення заявки, кредитори повинні активно працювати над підвищенням рівня конверсії.

Сподобалося?

1

Читайте також

04 грудня 2019

Дана глава нашого дослідження присвячена розміру активів МФО. Лідером рейтингу, як і рік тому, стала компанія «Центр Фінансових Рішень», яка веде свою діяльність під брендом «КредитМаркет». Однак якщо раніше вона випереджала конкурентів з великим відривом, то за підсумками 2018 року, компанія Moneyveo скоротила цю дистанцію, збільшивши свої активи більш ніж в 2 рази. «ШвидкоГроші» теж намагаються наздогнати лідерів таблиці - їх активи збільшилися більш ніж в 1,5 рази.

04 грудня 2019

Проаналізувавши дані звіту Нацкомфінпослуг, ми виявили, що лідером за таким показником, як фінансовий результат до оподаткування, стала компанія «Споживчий центр», що працює на ринку під брендом «ШвидкоГроші». За 2018 рік вона зуміла заробити на 30% більше, ніж в 2017 році.

04 грудня 2019

Ринок мікрофінансування в Україні продовжує стрімко розвиватися і рости. Безумовно, попит народжує пропозицію - українцям потрібна альтернатива банківським кредитам, щоб брати гроші в борг швидко і без відмови.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.