Кредит до 300 тисяч: як в Україні отримати великі позики

09 жовтня 2019

Більшість МФО пропонують отримати мікропозики на суму до 7-10 тис. грн. Перше запозичення не часто перевищує 3000 грн. Однак українці потребують більших сум для покупок, подолання тимчасових фінансових негараздів або витрат на лікування. Чи варто розраховувати на лояльність мікрофінансових компаній, і хто кредитує на суми понад 10 тисяч?

Де отримати кредит

Лідерство в першій десятці МФО утримують організації, які кредитують на суми до 10 тис. грн. Більш солідні кошти пропонують відомі фінустанови – «Приватбанк», Idea Bank, «Альфа Банк». Досить високо котируються вимогливі «Банк Кредит Дніпро» і ПУМБ.

Кризові явища в економіці не зупинили споживче кредитування. Фінустанови працюють з різними продуктами. Найпопулярніший – кредитна картка зі зростаючим лімітом. На лояльність фінансистів розраховують позичальники з гарною кредитною історією і стабільними доходами.

У всіх згаданих банках існує ліміт на кредитування без довідки про доходи. Сума досягає 40-50 тис. грн. «Альфа Банк» в основному надає 20 тис. грн, «Приватбанк» – від 25 тис. грн. Якщо рух коштів по карті активне, ліміт протягом декількох місяців досягає 30 тис. грн.

Щоб оформити позику на карту до 300 тис. грн, знадобиться підтвердити доходи та надати документи про працевлаштування. На таких умовах працюють польський Idea Bank і угорський OTP Bank. «Альфа Банк» кредитує на суму до 200 тис. грн клієнтів-ФОП, а ПУМБ і «Банк Кредит Дніпро» – з офіційним працевлаштуванням не менше 6 місяців.

Серед МФО виділяється «Експрес Фінанс», яка видає суми до 18750 грн. Київська компанія «Каштан» працює з позиками під заставу авто. Клієнт отримує до 90% оціночної вартості транспортного засобу.

Як оформити

Спосіб отримання позик в банках і фінансових компаніях схожий:

  • Подача заявки на сайті банку або МФО. Потенційний позичальник вказує в первинній анкеті базову інформацію про себе і бажану суму.
  • У разі схвалення заявки з клієнтом зв’язується служба підтримки і запрошує до відділення. Деякі банки й організації пропонують послугу з оформлення договору вдома або в офісі – «Альфа Банк», «Експрес Фінанс».
  • Позичальник отримує на руки карту та самостійно активує «пластик» згідно з інструкцією.

Тримачі діючих карток можуть подати заявку на відкриття кредитної лінії та отримати ліміт в автоматичному режимі, без відвідування відділення.

Щомісячні платежі становлять від 2,2% до 3,5% від використаних коштів. МФО традиційно нараховують щоденну комісію, яку прописують у договорі.

Суми до 300 тис. грн не вимагають поручителів або заставного майна. Однак при оформленні заявки фахівці просять зазначити довірену контактну особу та повідомити її номер телефону. Дані необхідні для додаткової верифікації або отримання зворотного зв’язку в разі «зникнення» позичальника.

Термін дії договорів досягає 3-5 років. Весь період клієнт користується позикою, однак зобов’язаний внести повну суму до закінчення кінцевої дати або продовжити термін дії угоди.

Сподобалося?

0

Читайте також

04 грудня 2019

Дана глава нашого дослідження присвячена розміру активів МФО. Лідером рейтингу, як і рік тому, стала компанія «Центр Фінансових Рішень», яка веде свою діяльність під брендом «КредитМаркет». Однак якщо раніше вона випереджала конкурентів з великим відривом, то за підсумками 2018 року, компанія Moneyveo скоротила цю дистанцію, збільшивши свої активи більш ніж в 2 рази. «ШвидкоГроші» теж намагаються наздогнати лідерів таблиці - їх активи збільшилися більш ніж в 1,5 рази.

04 грудня 2019

Проаналізувавши дані звіту Нацкомфінпослуг, ми виявили, що лідером за таким показником, як фінансовий результат до оподаткування, стала компанія «Споживчий центр», що працює на ринку під брендом «ШвидкоГроші». За 2018 рік вона зуміла заробити на 30% більше, ніж в 2017 році.

04 грудня 2019

Ринок мікрофінансування в Україні продовжує стрімко розвиватися і рости. Безумовно, попит народжує пропозицію - українцям потрібна альтернатива банківським кредитам, щоб брати гроші в борг швидко і без відмови.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.