Кредити без довідок про доходи в Україні - де отримати?

19 лютого 2019

Добре, якщо в разі фінансових проблем, ви можете зайняти грошей де зручно, тому що у вас офіційне працевлаштування, постійний дохід і бездоганна КІ. Але такими даними можуть похвалитися далеко не всі позичальники, а тому часом взяти кредит без довідки про доходи досить складно. Але можливо! Сьогодні розповідаємо, де можна оформити кредит за паспортом без довідок про доходи, які банки кредит без довідки про доходи дадуть без проблем і, звичайно, чи можна отримувати кредити готівкою без довідки про доходи.

Кредити без довідок про доходи в Україні де отриматиКредит без довідок про доходи - чи реально?

Більш ніж, так як чи не більша частина населення України працює неофіційно. Звідси і необхідність в отриманні кредитів без довідок. Мало у кого доходи дійсно низькі, більшість просто отримує зарплату в конвертах або навіть займається підприємництвом, але не має можливості довести, що має непогані доходи за допомогою довідки. Банки і МФО знають про це і зайвих папірців часто не вимагають. При цьому МФО в принципі видають гроші тільки за паспортом та ІПН, а банки часто страхують себе лімітами, видаючи гроші і таким клієнтам, але в дещо менших обсягах.

Отже, де взяти кредити онлайн без довідок про доходи?

Практично в будь-якій вподобаній вами МФО, так як вони в принципі більш лояльні до позичальників і можуть самі без довідок перевірити потрібну інформацію, так як у своєму розпорядженні мають більш досконалі інструменти для перевірки клієнтів, ніж банки. Ми ж розповімо про найвигідніші пропозиції:

1. Бистрозайм UA

Компанія пропонує отримати до 10 000 гривень на термін від 7 до 65 днів новим клієнтам безкоштовно, а в інших випадках під 2% в день. Безкоштовною позика є в разі своєчасного погашення - тоді ви дійсно оплатите тільки суму, яку взяли в борг. Розгляд триває не довше 20 хвилин.

2. Moneyveo

Найбільша в Україні компанія онлайн-кредитування, пропонує позики під 1,7% в день. При цьому сума тут не така велика - можна взяти гроші в борг до 4 000 гривень на місяць. Для нових клієнтів також діє пропозиція на отримання безкоштовної позики. Розглянути заявку обіцяють хвилин за 8, на практиці ж це і зовсім 2-3 хвилини і миттєве зарахування на карту.

3. Dinero

Компанія підійде тим, кому потрібні суми побільше - наприклад, до 15 000 гривень, хоча на першу позику тут все-таки є обмеження - новим клієнтам можна зайняти д 10 000 гривень. Але, що радує, знову-таки безкоштовно - ця компанія оцінила успішний досвід компаній конкурентів, які стали видавати першу позику безкоштовно. Зайняти можна на термін від тижня до місяця, а розглянуть вашу заявку за 5 хвилин.

4. Forza Credit

Ще одна знахідка для новачка на ринку мікрофінансування – адже приємно, що можна випробувати сервіс, не заплативши ні копійки зверху або мінімально? У даній компанії зараз можна взяти позику до 4 000 гривень на місяць за ставкою 0,1%, що навіть дешевше ніж в банках. Розглядають, правда, трохи довше, але за півгодини впораються гарантовано.

5. Заплатка

Потрібна кругленька сума? Тут дадуть до 7 000 гривен на строк до 20 днів. Новим клієнтам, звичайно, настільки великі позики безкоштовно не дадуть, але шанс випробувати сервіс без переплати дають - в компанії діє акція, що дозволяє оформити позику на суму до 3 000 гривень на 5 днів і всі ці 5 днів користуватися позикою безкоштовно. Ідеальне рішення для тих, кому потрібно перехопити істотну суму всього на кілька днів.

6. Качай гроші

Зазвичай тут видають позики до 7 000 гривен під 2% в день, але зараз нові клієнти можуть отримати до 4 000 гривень під 0,01%, тобто фактично безкоштовно, так як переплата складе символічні копійки. Так качати гроші і правда вигідно! Розглядають заявку до 10 хвилин, а користуватися позикою можна до місяця.

7. Miloan

Постійні клієнти даної компанії можуть отримувати позики до 12 000 гривень. Новим же доступні відразу 5 000 гривень, і теж за максимально вигідною ставкою - першу позику тут також можна отримати безкоштовно, заплативши символічні 0,01%. Щоб було максимально наочно, візьмемо, наприклад, позику на суму 5 000 гривень на 30 днів. В кінці терміну позики нам потрібно буде заплатити всього 5 015 гривень, тобто фактично переплата за позику складе всього 15 гривень.

8. Pozika

Ще одна компанія онлайн-кредитування, яка видає громадянам позики на вигідних умовах. Звичайна ставка компанії - це 2%, але зараз до 5 000 гривень на 5-21 днів тут новий клієнт може отримати безкоштовно. Розглянуть заявку за 10 хвилин, а то й раніше, виславши вам гроші на карту в разі схвалення.

9. ГЛОБАЛ КРЕДИТ

Хотіли б ви отримати позику онлайн на 10 000 гривень на місяць і заплатити за неї всього 30 гривень? А це ж можливо, так як і в Глобал Кредит доступні вигідні умови при оформленні першої позики, яка фактично є безкоштовною, так як замість звичайної процентної ставки компанії ви платите символічну, яка при такій сумі за місяць виливається всього навсього в 30 гривень. Не кредит, а мрія - такого і в банку не дадуть.

10. CreditKasa

Тут також можна отримати до 10 000 гривень безкоштовно на термін до 27 днів і при оформленні позики на максимальну суму і термін переплата складе всього 27 гривень. А головне, все це оформляється в лічені хвилини без черг і будь-яких довідок.

11. Твої Гроші

До 5 000 гривень на 30 днів без переплат? Тут теж балують нових клієнтів, пропонуючи позику під 0,01% в день, тобто, по суті, безкоштовно. Надалі тут можна займати і до 15 000 гривень.

12. Credit plus

Тут можна отримати до 4 000 гривень на 30 днів, переплативши, як новий клієнт, в результаті всього 12 гривень. До слова і звичайна ставка для клієнтів тут істотно нижча - всього 0,9% в день.

13. SOSCREDIT

Для нових клієнтів доступна сума до 3 000 гривень на термін до 1 місяця, але якщо вам достатньо 15 днів, щоб повернути позику, можна також скористатися нею безкоштовно, так як при символічній ставці компанії ви переплатите всього лише 4 гривні і 50 копійок.

14. Finhub

Якщо потрібно багато і надовго, необов'язково бігати по банках, не маючи офіційного доходу і хорошої КІ, можна також брати кредити онлайн через даний ресурс, де вам доступно до 15 000 гривень на термін до 1 року і за ставкою всього 0,08% в день. Даний ресурс являє собою P2P-платформу з ряду тих, що так давно і масово поширені в Європі і США. Вас кредитує не компанія, а інвестор, який хоче отримати прибуток зі своїх грошей, а платформа виступає кимось на кшталт посередника і гарантії, що інвестор не постраждає. В результаті у виграші всі - і інвестор, і сама платформа, і ви, так як умови кредитування тут навіть дуже вигідні.

Кредити готівкою без довідки про доходи

Іноді гроші потрібні не на карту, а по-старому - на руки. Де можна отримати, розповідаємо далі:

Серед компаній, що видають гроші готівкою є і ті, що ми згадували вище: Бистрозайм, Твої Гроші, Pozichka, ГЛОБАЛ КРЕДИТ. Можна оформити онлайн. А отримати на руки, якщо вам так зручніше.

1. Швидко Гроші

Готівкою тут видають до 50 000 гривень на термін від 1 дня і до 1 095 днів під 2.2%. Ставка не з дешевих, особливо для довгострокового користування, однак, видають оперативно і зайвих документів не вимагають.

2. Cashpoint

Непоганий варіант для тих, кому потрібна не настільки велика сума до зарплати - тут видадуть до 7 000 гривен на строк від тижня і до 15 днів під 2,5%. Незважаючи на більш високу ставку, переплата не буде критичною, так як термін користування позикою досить маленький.

3. Експрес Фінанс

Реальний шанс отримати позику до 15 000 гривень під 2% на термін від 3 днів і до 182 днів. Розглядають заявку не довше двох годин.

4. Microcredit

Тут також можна отримати готівку на більш тривалий термін, а саме до 25 000 гривень на період від 121 дня до року. Ставка 2% в день, а розгляд триває не довше одного робочого дня.

Які банки кредит без довідки про доходи дають?

Не всі банки такі суворі до позичальників, більш того, вони розуміють, що не всі громадяни працюють офіційно і якщо давати кредити тільки тим, хто може підтвердити дохід, то давати його стане практично нікому. А тому ряд банків йде на поступки своїм клієнтам:

  1. Банк Кредит Дніпро пропонує кредит до 200 000 гривен на 3 роки.
  2. Альфа банк видає кредитні карти без довідки з лімітом на 75 000 гривен, кредити готівкою на суму близько 10 000 гривень з терміном кредитування до 4 років.
  3. Конкорд банк також пропонує кредитку з лімітом до 100 000 гривень і строком до майже 5 років.
  4. В Idea Bank вам за 10 хвилин оформлять кредитну карту на 100 000 гривень з терміном до 5 років.
  5. Не відстає і Приват Банк, правда, настільки великими сумами не кидається - тут можна отримати кредитку з лімітом до 50 000 гривень на термін до 4 років.
  6. ОТП Банк дозволить скористатися лімітом до 100 000 гривень на строк до 4 років.
 
Сподобалося?

14

Читайте також

16 вересня 2020

Малозабезпечена сім'я в Україні має право на підтримку держави. Розповідаємо докладніше про те, які сім'ї вважаються малозабезпеченими, як отримати статус малозабезпеченої сім'ї, а також чим допомагає держава і на яких умовах.

23 вересня 2020

Соціальна допомога в 2020 році є вкрай важливою формою допомоги від держави громадянам. І без того непроста економічна ситуація з пандемією тільки ускладнилася, а тому соцдопомога для багатьох сімей стала єдиним виходом із ситуації. У той же час уряд не хоче відмовлятися від раніше обраної стратегії і прагне звузити коло одержувачів допомоги до тих, хто цього реально потребує. Це, на думку чиновників, допоможе і виплати підняти, і витрати бюджету в цій сфері оптимізувати. Розповідаємо, що змінилося в соцвиплатах і як це відіб'ється на житті українців.

13 жовтня 2020

Далеко не всі громадяни при оформленні кредиту, задаються питанням, чи обов'язкова страховка. Інші ж масово погоджуються на пропозиції страховиків, оплачуючи непотрібні їм страховки або свідомо невигідні. Ми вирішили розібратися, яка страховка обов'язкова в Україні, а від чого можна сміливо відмовлятися або оформляти за бажанням, а також з'ясувати, чи можуть вам нав'язувати конкретні умови страхування, якщо вже страховки не уникнути.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.