Кредити онлайн в Україні: хто дає, по чому і на яких умовах?

28 січня 2019

Для тих, кому періодично потрібен кредит онлайн на вашу карту вдома, Україна досить зручна країна - нехай і не так давно, але ринок онлайн кредитування тут успішно розвивається і кредит або невелику позику онлайн на банківську картку в Україні отримати не проблема, як і оформляти кредити онлайн в Україні на свою картку цілодобово, адже українські сервіси нітрохи не відстають від сервісів в інших країнах, де весь процес давно і повністю автоматизований. Де отримувати в Україні кредити на карту повністю онлайн терміново, хто надає такі послуги і на яких умовах, розповідаємо в цій статті.

кредитыМиттєвий кредит на вашу карту онлайн, Україна - як це працює

В першу чергу, хотілося б відзначити, що, незважаючи на всі міфи про онлайн кредитування, це таки працює - достатньо оформити заявку на сайті, вибравши суму, а також термін, протягом якого ви хочете користуватися кредитом, а також заповнивши стандартну анкету. Вона включає паспортні дані, дані про реєстрацію, працевлаштування, ваші доходи і часто про витрати на інші кредити, якщо вони є, або про погашені вами кредити в компанії, в яку ви звернулися чи інших кредитних установах і банках. Нічого нового для тих, хто хоча б раз оформляв кредит в банку, ви там не знайдете.

А по-друге, що особливо приємно, працює це швидко - це як раз той плюс компаній онлайн кредитування, яким банки похвалитися поки, нажаль, не можуть. Кредит на карту онлайн терміново в Україні надати можуть тільки МФО. Банки ж не мають таких можливостей по перевірці клієнтів і все ще потребують більшої кількості часу для перевірки заявок і прийняття по ним рішень, а головне, в більшості випадків все ще вимагають особистої присутності у відділенні банку їх потенційного позичальника.

Так хто, як і за скільки дасть кредит онлайн в Україні?

Таких компаній безліч, ми ж розглянемо найбільші, а значить, і найнадійніші з них:

Moneyveo

Мабуть, найпопулярніша компанія онлайн-кредитування в Україні, яка дійсно видає гроші в борг миттєво і ми це свого часу перевірили особисто, переконавшись в тому, що сервіс працює справно і оперативно. Про це і про те, наскільки лояльна дана компанія до даних позичальникам можна прочитати в статті «Як взяти позику в Moneyveo - таємний покупець».

На поточний момент тут можна отримати кредит до 5 000 на карту безкоштовно, якщо ви берете гроші вперше або до 15 000 грн в подальшому вже за ставкою 1.7%. Постійні клієнти з часом отримують більш вигідні умови і ставка плавно знижується, що теж радує - довів свою благонадійність, отримуй гроші дешевше. До слова, розглядають заявку дуже швидко, а гроші зараховуються на карту протягом хвилини від сили.

Отримати гроші можна тільки на карту, що для України нормально, а погасити можна прямо на сайті компанії в особистому кабінеті, теж онлайн або на розрахунковий рахунок і через термінали для оплати.

Бистрозайм

Тут вам можуть видати кредит до 10 000 грн на 7-65 днів за ставкою 2%, але для нових клієнтів тут також діє ставка 0%. Отримати гроші можна на карту, втім, по-старому готівкою теж дають, так що якщо ви користуєтеся онлайн-кредитами і вважаєте за краще переказ на карту, але, наприклад, упустили, що термін дії карти закінчився, врахуйте, тут допоможуть і так.

Повернути кредит можна на сайті компанії, через платіжні термінали, на рахунок в банку, а також готівкою в відділеннях компанії і це добре. Важливо підкреслити, що безліч способів оплати це завжди великий плюс, тому що якщо виникне накладка зі звичним для вас способом, завжди буде альтернативний варіант в запасі.

Швидко Гроші

Тут вам видадуть кредит онлайн до 10 000 грн під 2% в день, проте за грошиками сходити доведеться в відділення і це мінус, хоча для тих, кому потрібна готівка і при цьому не хочеться проводити день в чергах, в принципі підходить - в відділення ви приходите за умови, що кредит вже оформлений, схвалений і вам потрібно просто забрати гроші. Втім, якщо ви хоч раз оформляли кредит у відділенні і підписували договір, можна взяти і на карту, але, як розумієте, це мінімум з другого кредиту.

Повернути гроші можна, сплативши його своєю карткою на сайті, а також відправивши гроші на рахунок компанії або в відділенні даної МФО.

Creditup

До 8 000 грн на 30 днів тут пропонують отримати просто на карту, гарантуючи прийняття рішення за вашою заявкою за 8 секунд. Оформити і отримати кредит тут можна цілодобово, при цьому компанія анонсує на своєму сайті достатньо високий рівень схвалення - 75%, а це і правда багато для МФО не новачка на ринку. Ставка 2%, проте за такий термін кредиту переплата буде не такою істотною.

Оплатити кредит можна все тими ж способами - картою, на рахунок і через термінали. Цього достатньо, щоб вчасно сплатити кредит.

CreditKasa

Ще один сучасний сервіс онлайн-кредитування, що допомагає громадянам України у важких фінансових ситуаціях. Видають повністю онлайн, при цьому клієнтам доступна сума від 400 до 10 000 грн на 27 днів, а для нових клієнтів компанії діє акція, що дозволяє отримати перший кредит безкоштовно. Важливо відзначити, що сума мінімального кредиту досить низька і це плюс, тому що не завжди потрібна велика сума в борг, куди частіше потрібно перехопити зовсім небагато, чого багато МФО зробити не дозволяють, пропонуючи суми більше.

Повернути свій кредит можна прямо на сайті, це не займе багато часу. Також здійснити оплату можна через термінали Приват банка, сервіси EasyPay і City24, і просто на банківський рахунок в відділенні будь-якого банку, хоча маючи готівку більшість, ймовірно, вважають за краще саме термінали, так як вони дуже поширені у всіх містах України.

Credit 365

Перший кредит тут видадуть на суму від 500 до 5 000 грн, надавши знижку 30% на відсотки за перший кредит. І це при досить невисокій початковій ставці - 1.4% в день, а зі знижкою і зовсім під 0.98%. Повторним клієнтам також пропонуються знижки до 30%, але головне, стає доступна більша сума - вони отримують можливість зайняти від 500 до 20 000 грн.

Повернення грошей проводиться на сайті компанії, через інтернет банкінг, банківські каси, термінали Приват банку і будь-які інші, а також через сервіс Easy Pay.

А що ж банки?

Звичайно, кредити аналогічні послугам МФО вони не видають, але деякі з них вже прийшли до того, що весь процес можна і потрібно оптимізувати по максимуму, щоб перевести велику його частину в онлайн. Так вони стали допускати оформлення кредиту або кредитної картки онлайн і практикувати доставку карти кур'єром, наприклад. Серед них є:

Альфа Банк

Зараз він пропонує оформити картку «Максимум», отримавши до 200 000 грн під 0,01% на термін від 3 до 6 місяців. Тобто фактично ви отримуєте таку собі карту розстрочки, що дуже вигідно і зручно. По ній будуть регулярні платежі, але переплата, як бачите, і правда, символічна. Оформляється все онлайн, рішення приймають також дистанційно, а карту доставляють вам безкоштовно.

OTP bank

Тут, звичайно, додому гроші не принесуть, але в відділення потрібно буде з'явитися тільки в разі схвалення по вашій онлайн-заявці для підписання договору. Не так розкішно, як у конкурента, але істотно заощадить вам час. Кредитують на суму до 50 000 грн, якщо немає довідки про доходи, до 500 000 грн, якщо вона є, а термін при цьому доступний досить великий - до 60 місяців. Мінімальна сума кредиту 1 500, що теж радує, адже не всім потрібні такі великі суми.

Банк Кредит Дніпро

Тут також дозволяють оформити заявку безпосередньо на сайті, але оформляти договір доведеться все ж у відділенні. Здавалося б, яка різниця, але ті, кому часто доводилося звертатися в банки за кредитами, знають, що таке черги, тривалі оформлення і збір відсутніх документів. Тут же вам дають можливість отримати схвалення від кредитора дистанційно по мінімальному набору даних і документів і це прекрасно, тому що оформляється така заявка дуже швидко, а в відділення ви приходите вже просто, щоб поставити свій підпис в договорі і отримати гроші.

Подати заявку можна на кредит сумою до 50 000 грн на термін до 60 місяців. Приємно, що оформляючи заявку, ви відразу будете бачити, скільки ви повинні будете платити банку щомісяця.

Сподобалося?

35

Читайте також

16 вересня 2020

Малозабезпечена сім'я в Україні має право на підтримку держави. Розповідаємо докладніше про те, які сім'ї вважаються малозабезпеченими, як отримати статус малозабезпеченої сім'ї, а також чим допомагає держава і на яких умовах.

23 вересня 2020

Соціальна допомога в 2020 році є вкрай важливою формою допомоги від держави громадянам. І без того непроста економічна ситуація з пандемією тільки ускладнилася, а тому соцдопомога для багатьох сімей стала єдиним виходом із ситуації. У той же час уряд не хоче відмовлятися від раніше обраної стратегії і прагне звузити коло одержувачів допомоги до тих, хто цього реально потребує. Це, на думку чиновників, допоможе і виплати підняти, і витрати бюджету в цій сфері оптимізувати. Розповідаємо, що змінилося в соцвиплатах і як це відіб'ється на житті українців.

13 жовтня 2020

Далеко не всі громадяни при оформленні кредиту, задаються питанням, чи обов'язкова страховка. Інші ж масово погоджуються на пропозиції страховиків, оплачуючи непотрібні їм страховки або свідомо невигідні. Ми вирішили розібратися, яка страховка обов'язкова в Україні, а від чого можна сміливо відмовлятися або оформляти за бажанням, а також з'ясувати, чи можуть вам нав'язувати конкретні умови страхування, якщо вже страховки не уникнути.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.