Купівля товарів в зарубіжних інтернет-магазинах: що потрібно знати?

30 серпня 2018

При всьому достатку українського ринку, користувачі все частіше роблять покупки не в місцевих магазинах, а в іноземних. Здавалося б, навіщо, якщо все це рано чи пізно з’являється в українських магазинах? Причина проста іноземні магазини дозволяють заощадити кругленьку суму.

Ціна того ж товару в Україні включає в себе безліч накруток, зборів і т.д. і, зрозуміло, ніхто не хоче платити в Україні до 3 тис. гривень за джинси Levi's, якщо в США їх вартість не перевищує $ 30, тобто куди менше навіть 1 тис. гривень. З китайськими магазинами ситуація ще цікавіша –  всі ці товари, якщо їх хоча б потроху пускають на ринок і на них є попит, так чи інакше з’являються на українському ринку повсюди і коштують втридорога. Українці це давно помітили і цілком логічно, що сенсу в покупці китайських товарів в Україні вони не бачать, адже точно такі ж товари можна купити в Китаї з безкоштовною доставкою в Україну в кілька разів дешевше.

Єдиний мінус – чекати доставку потрібно довше, але економія виправдовує очікування. Люди це розуміють і погоджуються чекати. У той же час, для успішних покупок за кордоном потрібно знати ряд нюансів і враховувати їх, щоб не підвести себе ж з термінами і не витратитися більше, ніж розраховуєш.

1. Моніторьте ціни на товари

У жодній країні немає товарів, ціни на які були б єдиними у всіх магазинах або відрізнялися несуттєво. І так, в іноземних магазинах ситуація також не буває такою, щоб найвигідніші ціни були в одному магазині, щоб можна було знайти його і купувати тільки там, точно знаючи, що тут все найдешевше. Як і в Україні, всі товари в одних магазинах дешевше, а в інших дорожче. Тому перш ніж робити замовлення і оплачувати покупку, варто промоніторити обраний товар на сайтах порівняння цін, яких там теж в надлишку, точно так, як перевіряєте умови МФО, коли берете експрес кредит. Як і на подібних українських сайтах, вам потрібно ввести назву товару в пошук і сайт видасть вам всю інформацію про ціни в різних магазинах. Це важливо, тому що різниця буває дуже істотною.

2. Купуйте безпосередньо у виробника

Найвідоміші на сьогоднішній день ресурси в Китаї і США часто співпрацюють безпосередньо з виробниками і дозволяють їм продавати свої товари на їх майданчиках, як і звичайним продавцям, і інтернет магазинах, які використовують великі платформи для продажу. Відповідно, у вас є можливість купувати кращі товари без посередників.

3. Коректно розраховуйте доставку

Звиклі до популярних магазинів, які надають таку послугу як доставка абсолютно безкоштовно, користувачі часто роблять помилку, не перевіряючи умови доставки товарів з інших магазинів. Особливо часто це трапляється на тих майданчиках, де платформою користується безліч продавців, у кожного з яких свої умови. Так, більшість таких прагне дотримуватися стратегії платформи, обраної на початку шляху, але далеко не всім це вдається, а тому важливо ретельно перевіряти умови доставки і, якщо вона платна, зробити все можливе, щоб знизити її вартість. Так, якщо ви замовляєте кілька пар взуття у одного продавця, бажано домовитися про те, щоб вам розпакували його і перепакували в одну загальну коробку, щоб зменшити обсяг і вагу вашої посилки. Так ви уникнете неприємного сюрпризу з великою переплатою за доставку і не будете змушені шукати гроші в борг, якщо таких грошей у вас не виявиться.

Сподобалося?

190

Читайте також

18 травня 2020

З початком карантину виникла серйозна проблема зі здійсненням низки процедур, оформленням документів, довідок і т.д., а між тим, життя на карантині не зупиняється і громадянам все так само необхідні адміністративні державні послуги. Сьогодні розповідаємо, що зробила влада для повноцінного надання адміністративних державних послуг в дистанційному режимі і що сьогодні можна оформити в Україні повністю онлайн, а головне, як це зробити.

18 травня 2020

Вихід з карантину в Україні є чи не найбільш очікуваною подією. Люди відчувають труднощі з фінансами, не маючи можливості працювати, і чисто психологічно втомилися від цієї напруги. Уряд же проявляє обережність, знаючи про досвід Італії, Франції та інших країн, які поставилися до загрози недостатньо серйозно і допустили масове поширення коронавируса всередині своїх країн. Прем'єр-міністр України вже представив план виходу з карантину. Розбираємося, які етапи виходу з карантину доведеться пройти українцям, і коли ми повернемося до звичного життя.

26 травня 2020

З початку карантину в Україні склалася непроста економічна ситуація, і в країні в черговий раз заговорили про ймовірність дефолту. Експерти наввипередки віщували Україні дефолт, більш того, часто стверджували, що він нашій країні піде на користь. Розбираємося, що означає дефолт і в чому, власне, суть дефолту, чи переживе Україна дефолт, якщо він дійсно трапиться, а також, яка його реальна ймовірність в нашій країні.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.