Наш таємний покупець в MYCREDIT – що потрібно вказувати в заявці?

06 червня 2019

Компанія MYCREDIT спеціалізується на видачі онлайн-позик і пропонує новим клієнтам позики до 4 тис. гривень на 30 днів. Постійні клієнти компанії можуть претендувати і на суми до 10 тис. гривень. Зараз перша позика в компанії безкоштовна, що, безперечно, позитивно впливає на інтерес до її послуг. Однак, у всіх компаній свої анкети і багато хто хотів би заздалегідь знати, про що їх запитають при оформленні, щоб уникнути марної трати часу, якщо якісь дані «світити» не хочеться – наприклад, телефони родичів.

Отже, про що вас запитають в MYCREDIT?

Перший крок – вибір суми і терміну, на який ви берете гроші в борг. Для цього на головній сторінці сайту є зручний калькулятор, завдяки якому ви одразу бачите суму до повернення. Більш того, якщо ви обрали термін і він закінчується у вихідний день, сайт видає вам повідомлення про це, щоб ви розуміли, що потрібно або змінити термін або, як мінімум, взяти до уваги, що заплатити краще раніше, щоб платіж був коректно зарахований.

Наш таємний покупець в MYCREDIT що потрібно вказувати в заявці

Далі починається процедура реєстрації – потрібно ввести номер свого мобільного і підтвердити його кодом з смс.

Наш таємний покупець в MYCREDIT – що потрібно вказувати в заявці?

Тепер вкажіть адресу електронної пошти та придумайте пароль, а після цього підтвердіть його.

Наш таємний покупець в MYCREDIT – що потрібно вказувати в заявці?

Після підтвердження вас попросять вказати паспортні дані, серед яких: ПІБ, дата народження, ІПН, серія і номер паспорта, а також, ким і де він був виданий. Хочете підвищити свої шанси на отримання позики? Завантажте фото – це плюс, на думку компанії. Також необхідно вказати ваш сімейний статус, освіту, адресу реєстрації та адресу фактичного проживання, якщо вона не збігається з реєстрацією.

Наш таємний покупець в MYCREDIT – що потрібно вказувати в заявці?

Все вказали? Йдемо далі – заповнюємо відомості про вашу зайнятість, розмір доходів і ваших витрат. Не забудьте ознайомитися з правилами отримання позик в компанії і поставити галочки, погодившись також з тим, що дозволяєте компанії обробляти і зберігати ваші персональні дані – без цього зараз ніяк.

Наш таємний покупець в MYCREDIT – що потрібно вказувати в заявці?

Тепер справа за малим – потрібно підтвердити вашу банківську карту. Сайт попереджає – на рахунку карти має бути не менше 1 гривні, так як саме цю суму компанія тимчасово заблокує на вашому рахунку, щоб ви отримали повідомлення від банку зі спеціальним кодом, який потрібно буде ввести на сайті, щоб авторизувати карту. Не хвилюйтеся, заблокована сума буде розблокована автоматично в той же день – нами перевірено.

Наш таємний покупець в MYCREDIT – що потрібно вказувати в заявці?

Для перевірки карти потрібно ввести її дані, як при оплаті онлайн. По суті процедура блокування суми проводиться за принципом оплати в інтернеті з тією різницею, що сума з рахунку не списується, а блокується і може повертатися автоматично. Ввели дані? Чекайте код від банку.

Наш таємний покупець в MYCREDIT – що потрібно вказувати в заявці?

Далі вас переведуть на таку ось сторінку, де повідомлять, що карта перевіряється – це, по суті останній етап. Клієнта просять почекати 5-10 хвилин, але це скоріше обережність з боку сайту, оскільки карта банку Приват була перевірена за фактом хвилини за 2, тобто набагато раніше обіцяного.

Наш таємний покупець в MYCREDIT – що потрібно вказувати в заявці?

Все зроблено, ваша заявка перевіряється. Рішення буде показано вам автоматично на сторінці з деталями позики, на яку ви потрапите автоматично після перевірки карти. Тут обіцяють все вирішити за кілька хвилин. На практиці так і є – ми отримали рішення менш ніж через 3 хвилини.

Наш таємний покупець в MYCREDIT – що потрібно вказувати в заявці?

Гроші на карту перераховуються автоматично після схвалення позики, а тому отримаєте ви їх теж дуже швидко – буквально за пару-трійку хвилин, не більше.

Якщо оцінювати сервіс в цілому, він гідний високої оцінки. Анкета цілком нормальна – запитують тільки потрібні дані, а головне цілком доречні для ситуації, коли вам дають гроші в борг. З сумами не граються, телефони сторонніх людей і з роботи не просять – це величезний плюс, так як повідомляти всьому світу про те, що у тебе проблеми з грошима, не хоче ніхто. Функціонал сайту цілком доступний, перевірка швидка, а гроші приходять майже миттєво. За підсумками перевірки можемо сміливо рекомендувати компанію MYCREDIT нашим читачам, що бажають оформити кредити онлайн.
 
Сподобалося?

1

Читайте також

18 травня 2020

З початком карантину виникла серйозна проблема зі здійсненням низки процедур, оформленням документів, довідок і т.д., а між тим, життя на карантині не зупиняється і громадянам все так само необхідні адміністративні державні послуги. Сьогодні розповідаємо, що зробила влада для повноцінного надання адміністративних державних послуг в дистанційному режимі і що сьогодні можна оформити в Україні повністю онлайн, а головне, як це зробити.

18 травня 2020

Вихід з карантину в Україні є чи не найбільш очікуваною подією. Люди відчувають труднощі з фінансами, не маючи можливості працювати, і чисто психологічно втомилися від цієї напруги. Уряд же проявляє обережність, знаючи про досвід Італії, Франції та інших країн, які поставилися до загрози недостатньо серйозно і допустили масове поширення коронавируса всередині своїх країн. Прем'єр-міністр України вже представив план виходу з карантину. Розбираємося, які етапи виходу з карантину доведеться пройти українцям, і коли ми повернемося до звичного життя.

26 травня 2020

З початку карантину в Україні склалася непроста економічна ситуація, і в країні в черговий раз заговорили про ймовірність дефолту. Експерти наввипередки віщували Україні дефолт, більш того, часто стверджували, що він нашій країні піде на користь. Розбираємося, що означає дефолт і в чому, власне, суть дефолту, чи переживе Україна дефолт, якщо він дійсно трапиться, а також, яка його реальна ймовірність в нашій країні.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.