Наш таємний покупець в MYCREDIT – що потрібно вказувати в заявці?

06 червня 2019

Компанія MYCREDIT спеціалізується на видачі онлайн-позик і пропонує новим клієнтам позики до 4 тис. гривень на 30 днів. Постійні клієнти компанії можуть претендувати і на суми до 10 тис. гривень. Зараз перша позика в компанії безкоштовна, що, безперечно, позитивно впливає на інтерес до її послуг. Однак, у всіх компаній свої анкети і багато хто хотів би заздалегідь знати, про що їх запитають при оформленні, щоб уникнути марної трати часу, якщо якісь дані «світити» не хочеться – наприклад, телефони родичів.

Отже, про що вас запитають в MYCREDIT?

Перший крок – вибір суми і терміну, на який ви берете гроші в борг. Для цього на головній сторінці сайту є зручний калькулятор, завдяки якому ви одразу бачите суму до повернення. Більш того, якщо ви обрали термін і він закінчується у вихідний день, сайт видає вам повідомлення про це, щоб ви розуміли, що потрібно або змінити термін або, як мінімум, взяти до уваги, що заплатити краще раніше, щоб платіж був коректно зарахований.

Наш таємний покупець в MYCREDIT що потрібно вказувати в заявці

Далі починається процедура реєстрації – потрібно ввести номер свого мобільного і підтвердити його кодом з смс.

Наш таємний покупець в MYCREDIT – що потрібно вказувати в заявці?

Тепер вкажіть адресу електронної пошти та придумайте пароль, а після цього підтвердіть його.

Наш таємний покупець в MYCREDIT – що потрібно вказувати в заявці?

Після підтвердження вас попросять вказати паспортні дані, серед яких: ПІБ, дата народження, ІПН, серія і номер паспорта, а також, ким і де він був виданий. Хочете підвищити свої шанси на отримання позики? Завантажте фото – це плюс, на думку компанії. Також необхідно вказати ваш сімейний статус, освіту, адресу реєстрації та адресу фактичного проживання, якщо вона не збігається з реєстрацією.

Наш таємний покупець в MYCREDIT – що потрібно вказувати в заявці?

Все вказали? Йдемо далі – заповнюємо відомості про вашу зайнятість, розмір доходів і ваших витрат. Не забудьте ознайомитися з правилами отримання позик в компанії і поставити галочки, погодившись також з тим, що дозволяєте компанії обробляти і зберігати ваші персональні дані – без цього зараз ніяк.

Наш таємний покупець в MYCREDIT – що потрібно вказувати в заявці?

Тепер справа за малим – потрібно підтвердити вашу банківську карту. Сайт попереджає – на рахунку карти має бути не менше 1 гривні, так як саме цю суму компанія тимчасово заблокує на вашому рахунку, щоб ви отримали повідомлення від банку зі спеціальним кодом, який потрібно буде ввести на сайті, щоб авторизувати карту. Не хвилюйтеся, заблокована сума буде розблокована автоматично в той же день – нами перевірено.

Наш таємний покупець в MYCREDIT – що потрібно вказувати в заявці?

Для перевірки карти потрібно ввести її дані, як при оплаті онлайн. По суті процедура блокування суми проводиться за принципом оплати в інтернеті з тією різницею, що сума з рахунку не списується, а блокується і може повертатися автоматично. Ввели дані? Чекайте код від банку.

Наш таємний покупець в MYCREDIT – що потрібно вказувати в заявці?

Далі вас переведуть на таку ось сторінку, де повідомлять, що карта перевіряється – це, по суті останній етап. Клієнта просять почекати 5-10 хвилин, але це скоріше обережність з боку сайту, оскільки карта банку Приват була перевірена за фактом хвилини за 2, тобто набагато раніше обіцяного.

Наш таємний покупець в MYCREDIT – що потрібно вказувати в заявці?

Все зроблено, ваша заявка перевіряється. Рішення буде показано вам автоматично на сторінці з деталями позики, на яку ви потрапите автоматично після перевірки карти. Тут обіцяють все вирішити за кілька хвилин. На практиці так і є – ми отримали рішення менш ніж через 3 хвилини.

Наш таємний покупець в MYCREDIT – що потрібно вказувати в заявці?

Гроші на карту перераховуються автоматично після схвалення позики, а тому отримаєте ви їх теж дуже швидко – буквально за пару-трійку хвилин, не більше.

Якщо оцінювати сервіс в цілому, він гідний високої оцінки. Анкета цілком нормальна – запитують тільки потрібні дані, а головне цілком доречні для ситуації, коли вам дають гроші в борг. З сумами не граються, телефони сторонніх людей і з роботи не просять – це величезний плюс, так як повідомляти всьому світу про те, що у тебе проблеми з грошима, не хоче ніхто. Функціонал сайту цілком доступний, перевірка швидка, а гроші приходять майже миттєво. За підсумками перевірки можемо сміливо рекомендувати компанію MYCREDIT нашим читачам, що бажають оформити кредити онлайн.
 
Сподобалося?

1

Читайте також

28 червня 2019

Мрії здійснюються! Із запізненням у 9 років, щоправда, але факту це не скасовує. Нарешті в Україні став можливий перехід до іншого оператора мобільного зв'язку без втрати номера, тобто з його повним перенесенням аж до перших чисел, які у всіх операторів відрізняються і служать ідентифікаторами мереж. Як відбувається перенесення номера, скільки це коштує, як це працює, врешті-решт, і що потрібно зробити тим, хто хоче зробити перенесення номера на іншого оператора, розповідаємо в цьому матеріалі.

28 червня 2019

В Україні закінчується період вступних іспитів і багато хто вже зараз задається питанням – яка стипендія їх чекає і чи можна взагалі на неї розраховувати. Сьогодні розповідаємо, які ж розміри стипендій в Україні і як їх отримати, а також про інші види стипендій в Україні.

28 червня 2019

В Україні запрацювала програма «Муніципальна няня» - батькам буде виплачуватися компенсація за няню, тобто за оплату її послуг. Ініціативу зустріли в цілому позитивно, проте радість викликає хіба що той факт, що хоч щось у цій сфері зрушило з мертвої точки, оскільки раніше подібні програми навіть не обговорювалися. Розбираємося, що ж не так з цією програмою і чому компенсація за няню поки може виручити вкрай мале число людей.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.