Наслідки оформлення кредитів не для себе - що буває, коли береш позику для друга

09 жовтня 2019

Кредити на сьогоднішній день – найпростіший і найзручніший фінансовий інструмент для вирішення фінансових проблем для безлічі громадян. Однак, не всі, на жаль, справляються зі своїми зобов'язаннями по кредиту. Коли вас наздоганяють труднощі, і ви допускаєте прострочення, це прикро і тягне за собою безліч проблем. Але що якщо кредит оформлений на вас, але брали ви його для іншої людини, а тепер він по ньому не платить?

Хто частіше за всіх просить оформити кредит на своє ім'я?

Найчастіше це роблять шахраї, підшукуючи людей, які мають потребу в грошах або тих, чиє життя в силу тих чи інших обставин більшою мірою залежить від вмісту алкоголю в крові, ніж від здорового глузду. Вони вмовляють людину взяти кредит онлайн, даючи невеликі відступні і обіцяючи справно по ньому платити. Плачуться на непереборні обставини, у зв'язку з якими зіпсували свої КІ і не можуть взяти кредит, хоча фінансове становище давно налагодилося. Хтось співчуває, хтось просто вірить, хтось і зовсім не відає, що робить і погоджується допомогти.

Тими ж методами б'ють на жалість часто найближчі люди, розповідаючи, як було складно раніше, скільки прострочень вони допустили не зі своєї вини, і які злі люди працюють в банках - мовляв, життя то налагодилося, а ось кредит взяти на ще якісь потреби не можна. Точно так же просять взяти на себе позику або кредит і обіцяють вчасно повернути.

Якщо в першому випадку, шансів, що кредит повернуть, і зовсім немає, то в другому приємні винятки, звичайно, бувають, проте, трапляється це приблизно так само часто, як повне сонячне затемнення. Перш ніж погоджуватися на такі афери і допомагати родичам, подумайте все ж, до якого стану людина довела свою КІ, якщо йому не дають навіть позики і шансів її виправити немає, на скільки в такому випадку йому можна довіряти і чи є хоча б один привід вважати , що необов'язкова в фінансових питаннях людина раптом зміниться і стане платити вчасно за кредитом, оформленим на ваше ім'я. Втім, якщо вам набридло спокійне і розмірене життя без сюрпризів, допомагайте сміливо.

Наслідки оформлення кредиту для друга

Якщо припустити, що ваш друг або родич раптом і правда виплатить позику онлайн або кредит онлайн на картку, оформлений вами для нього, боятися нема чого. Але що якщо ні? Тим більше що дійсно виконують свої зобов'язання в таких випадках одиниці. В такому випадку платити доведеться вам і тільки вам. Банки в такому разі не бачать підстав для будь-яких позовів на адресу третіх осіб, так як в своєму розпорядженні мають договір, оформлений з вами, з вашим підписом і даними. Ви оформили кредит добровільно самі, тому ніяких справ банк порушувати не стане - у нього просто немає для цього підстав, тому спілкуватися з приводу повернення грошей він буде саме з вами - своїм законним позичальником. Єдиний шанс повернути свої гроші - це подача вами позову на адресу свого родича з метою відшкодування збитків. Якщо вам вдасться довести, що кредит оформлявся для нього, є ймовірність повернення якихось коштів в судовому порядку.

Сподобалося?

0

Читайте також

16 вересня 2020

Малозабезпечена сім'я в Україні має право на підтримку держави. Розповідаємо докладніше про те, які сім'ї вважаються малозабезпеченими, як отримати статус малозабезпеченої сім'ї, а також чим допомагає держава і на яких умовах.

23 вересня 2020

Соціальна допомога в 2020 році є вкрай важливою формою допомоги від держави громадянам. І без того непроста економічна ситуація з пандемією тільки ускладнилася, а тому соцдопомога для багатьох сімей стала єдиним виходом із ситуації. У той же час уряд не хоче відмовлятися від раніше обраної стратегії і прагне звузити коло одержувачів допомоги до тих, хто цього реально потребує. Це, на думку чиновників, допоможе і виплати підняти, і витрати бюджету в цій сфері оптимізувати. Розповідаємо, що змінилося в соцвиплатах і як це відіб'ється на житті українців.

13 жовтня 2020

Далеко не всі громадяни при оформленні кредиту, задаються питанням, чи обов'язкова страховка. Інші ж масово погоджуються на пропозиції страховиків, оплачуючи непотрібні їм страховки або свідомо невигідні. Ми вирішили розібратися, яка страховка обов'язкова в Україні, а від чого можна сміливо відмовлятися або оформляти за бажанням, а також з'ясувати, чи можуть вам нав'язувати конкретні умови страхування, якщо вже страховки не уникнути.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.