Наслідки оформлення кредитів не для себе - що буває, коли береш позику для друга

09 жовтня 2019

Кредити на сьогоднішній день – найпростіший і найзручніший фінансовий інструмент для вирішення фінансових проблем для безлічі громадян. Однак, не всі, на жаль, справляються зі своїми зобов'язаннями по кредиту. Коли вас наздоганяють труднощі, і ви допускаєте прострочення, це прикро і тягне за собою безліч проблем. Але що якщо кредит оформлений на вас, але брали ви його для іншої людини, а тепер він по ньому не платить?

Хто частіше за всіх просить оформити кредит на своє ім'я?

Найчастіше це роблять шахраї, підшукуючи людей, які мають потребу в грошах або тих, чиє життя в силу тих чи інших обставин більшою мірою залежить від вмісту алкоголю в крові, ніж від здорового глузду. Вони вмовляють людину взяти кредит онлайн, даючи невеликі відступні і обіцяючи справно по ньому платити. Плачуться на непереборні обставини, у зв'язку з якими зіпсували свої КІ і не можуть взяти кредит, хоча фінансове становище давно налагодилося. Хтось співчуває, хтось просто вірить, хтось і зовсім не відає, що робить і погоджується допомогти.

Тими ж методами б'ють на жалість часто найближчі люди, розповідаючи, як було складно раніше, скільки прострочень вони допустили не зі своєї вини, і які злі люди працюють в банках - мовляв, життя то налагодилося, а ось кредит взяти на ще якісь потреби не можна. Точно так же просять взяти на себе позику або кредит і обіцяють вчасно повернути.

Якщо в першому випадку, шансів, що кредит повернуть, і зовсім немає, то в другому приємні винятки, звичайно, бувають, проте, трапляється це приблизно так само часто, як повне сонячне затемнення. Перш ніж погоджуватися на такі афери і допомагати родичам, подумайте все ж, до якого стану людина довела свою КІ, якщо йому не дають навіть позики і шансів її виправити немає, на скільки в такому випадку йому можна довіряти і чи є хоча б один привід вважати , що необов'язкова в фінансових питаннях людина раптом зміниться і стане платити вчасно за кредитом, оформленим на ваше ім'я. Втім, якщо вам набридло спокійне і розмірене життя без сюрпризів, допомагайте сміливо.

Наслідки оформлення кредиту для друга

Якщо припустити, що ваш друг або родич раптом і правда виплатить позику онлайн або кредит онлайн на картку, оформлений вами для нього, боятися нема чого. Але що якщо ні? Тим більше що дійсно виконують свої зобов'язання в таких випадках одиниці. В такому випадку платити доведеться вам і тільки вам. Банки в такому разі не бачать підстав для будь-яких позовів на адресу третіх осіб, так як в своєму розпорядженні мають договір, оформлений з вами, з вашим підписом і даними. Ви оформили кредит добровільно самі, тому ніяких справ банк порушувати не стане - у нього просто немає для цього підстав, тому спілкуватися з приводу повернення грошей він буде саме з вами - своїм законним позичальником. Єдиний шанс повернути свої гроші - це подача вами позову на адресу свого родича з метою відшкодування збитків. Якщо вам вдасться довести, що кредит оформлявся для нього, є ймовірність повернення якихось коштів в судовому порядку.

Сподобалося?

0

Читайте також

04 грудня 2019

Дана глава нашого дослідження присвячена розміру активів МФО. Лідером рейтингу, як і рік тому, стала компанія «Центр Фінансових Рішень», яка веде свою діяльність під брендом «КредитМаркет». Однак якщо раніше вона випереджала конкурентів з великим відривом, то за підсумками 2018 року, компанія Moneyveo скоротила цю дистанцію, збільшивши свої активи більш ніж в 2 рази. «ШвидкоГроші» теж намагаються наздогнати лідерів таблиці - їх активи збільшилися більш ніж в 1,5 рази.

04 грудня 2019

Проаналізувавши дані звіту Нацкомфінпослуг, ми виявили, що лідером за таким показником, як фінансовий результат до оподаткування, стала компанія «Споживчий центр», що працює на ринку під брендом «ШвидкоГроші». За 2018 рік вона зуміла заробити на 30% більше, ніж в 2017 році.

04 грудня 2019

Ринок мікрофінансування в Україні продовжує стрімко розвиватися і рости. Безумовно, попит народжує пропозицію - українцям потрібна альтернатива банківським кредитам, щоб брати гроші в борг швидко і без відмови.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.