Наслідки оформлення кредитів не для себе - що буває, коли береш позику для друга

09 жовтня 2019

Кредити на сьогоднішній день – найпростіший і найзручніший фінансовий інструмент для вирішення фінансових проблем для безлічі громадян. Однак, не всі, на жаль, справляються зі своїми зобов'язаннями по кредиту. Коли вас наздоганяють труднощі, і ви допускаєте прострочення, це прикро і тягне за собою безліч проблем. Але що якщо кредит оформлений на вас, але брали ви його для іншої людини, а тепер він по ньому не платить?

Хто частіше за всіх просить оформити кредит на своє ім'я?

Найчастіше це роблять шахраї, підшукуючи людей, які мають потребу в грошах або тих, чиє життя в силу тих чи інших обставин більшою мірою залежить від вмісту алкоголю в крові, ніж від здорового глузду. Вони вмовляють людину взяти кредит онлайн, даючи невеликі відступні і обіцяючи справно по ньому платити. Плачуться на непереборні обставини, у зв'язку з якими зіпсували свої КІ і не можуть взяти кредит, хоча фінансове становище давно налагодилося. Хтось співчуває, хтось просто вірить, хтось і зовсім не відає, що робить і погоджується допомогти.

Тими ж методами б'ють на жалість часто найближчі люди, розповідаючи, як було складно раніше, скільки прострочень вони допустили не зі своєї вини, і які злі люди працюють в банках - мовляв, життя то налагодилося, а ось кредит взяти на ще якісь потреби не можна. Точно так же просять взяти на себе позику або кредит і обіцяють вчасно повернути.

Якщо в першому випадку, шансів, що кредит повернуть, і зовсім немає, то в другому приємні винятки, звичайно, бувають, проте, трапляється це приблизно так само часто, як повне сонячне затемнення. Перш ніж погоджуватися на такі афери і допомагати родичам, подумайте все ж, до якого стану людина довела свою КІ, якщо йому не дають навіть позики і шансів її виправити немає, на скільки в такому випадку йому можна довіряти і чи є хоча б один привід вважати , що необов'язкова в фінансових питаннях людина раптом зміниться і стане платити вчасно за кредитом, оформленим на ваше ім'я. Втім, якщо вам набридло спокійне і розмірене життя без сюрпризів, допомагайте сміливо.

Наслідки оформлення кредиту для друга

Якщо припустити, що ваш друг або родич раптом і правда виплатить позику онлайн або кредит онлайн на картку, оформлений вами для нього, боятися нема чого. Але що якщо ні? Тим більше що дійсно виконують свої зобов'язання в таких випадках одиниці. В такому випадку платити доведеться вам і тільки вам. Банки в такому разі не бачать підстав для будь-яких позовів на адресу третіх осіб, так як в своєму розпорядженні мають договір, оформлений з вами, з вашим підписом і даними. Ви оформили кредит добровільно самі, тому ніяких справ банк порушувати не стане - у нього просто немає для цього підстав, тому спілкуватися з приводу повернення грошей він буде саме з вами - своїм законним позичальником. Єдиний шанс повернути свої гроші - це подача вами позову на адресу свого родича з метою відшкодування збитків. Якщо вам вдасться довести, що кредит оформлявся для нього, є ймовірність повернення якихось коштів в судовому порядку.

Сподобалося?

0

Читайте також

18 травня 2020

Вихід з карантину в Україні є чи не найбільш очікуваною подією. Люди відчувають труднощі з фінансами, не маючи можливості працювати, і чисто психологічно втомилися від цієї напруги. Уряд же проявляє обережність, знаючи про досвід Італії, Франції та інших країн, які поставилися до загрози недостатньо серйозно і допустили масове поширення коронавируса всередині своїх країн. Прем'єр-міністр України вже представив план виходу з карантину. Розбираємося, які етапи виходу з карантину доведеться пройти українцям, і коли ми повернемося до звичного життя.

26 травня 2020

З початку карантину в Україні склалася непроста економічна ситуація, і в країні в черговий раз заговорили про ймовірність дефолту. Експерти наввипередки віщували Україні дефолт, більш того, часто стверджували, що він нашій країні піде на користь. Розбираємося, що означає дефолт і в чому, власне, суть дефолту, чи переживе Україна дефолт, якщо він дійсно трапиться, а також, яка його реальна ймовірність в нашій країні.

26 травня 2020

Коронавірус змінив життя багатьох країн світу, і Україна не стала винятком. Затребувані раніше фахівці залишилися без роботи і ризикують не знайти аналогічної зайнятості після карантину, оскільки попит на них на ринку праці впав. З бізнесом все ще складніше - МСБ в Україні на межі краху. Але життя йде і зараз, як ніколи важливо знати, які професії будуть затребувані після карантину, а також, який бізнес варто відкривати після виходу з карантину.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.