Найшвидші позики в Україні

26 липня 2017

Проблеми з готівкою можуть виникнути у будь-кого з нас в найбільш неочікуваний момент. Позичати гроші у друзів і родичів у нинішні часи моветон. Щоб отримати кошти в банку, доведеться згаяти 2-3 дні, а зайвого часу немає, має значення кожна хвилина. Саме в такі моменти добрим словом згадуєш МФО та їх кредитні продукти. Сьогодні заслуженою популярністю користуються швидкі онлайн-позики. За скільки хвилин їх можна отримати?

Онлайн-позики мають низку переваг. По-перше, кредит можна оформити на банківську картку, не виходячи з дому або офісу. І кошти надходять відразу, як тільки буде схвалено заявку.

По-друге, МФО не пред’являє до позичальників особливих вимог. Щоб оформити кредит, достатньо бути повнолітнім громадянином України. Також треба мати іменну банківську картку або поточний рахунок в українському банку, активний номер телефону, доступ до інтернету з будь-якого гаджету. І, звичайно, коректно заповнити кредитну заявку, надавши достовірні відомості.

По-третє, ви зекономите купу часу та сил, тому що вам не доведеться збирати кипу документів і стояти в чергах. Ще один плюс – МФО не вимагають у вас аніяких довідок. Отже, ви зможете отримати позику, навіть якщо працюєте неофіційно та не можете підтвердити свій дохід.

Ми проаналізували сайти фінансових компаній, які видають швидкі позики, та склали невеличкий рейтинг.

Назва МФО Час, витрачений на заповнення кредитної заявки Час, за який розглянута кредитна заявка Час, за який гроші надійдуть на банківську картку Загальна кількість часу, витраченого на отримання позики
CreditUP 15 хв. 1 хв. 1 хв. 17 хв.
Kltcredit 15 хв. 5 -10 хв. 2 - 5 хв. 30 хв.
Moneyveo 20 - 30 хв. 2 хв. Миттєве зарахування 32 хв.
ШвидкоГроші 10 хв. 10 хв. 20 хв. 40 хв.
Ccloan 30 хв. 15 хв. Миттєве зарахування 45 хв.
Быстрозайм 15 – 20 хв. 20 хв. 5 хв. 45 хв.
Globalcredit 15 хв. 20 – 40 хв. Миттєве зарахування 55 хв.
Компаньон Финанс 5 – 20 хв. 30 хв. 10 хв. 1 година
Mycredit 20 – 30 хв. 10 -15 хв. 15 хв. 1 година
Сredit365 40 - 50 хв. 15 хв. 2-3 хв. 1 година 08 хв.

Лідером ТОПу стала CreditUP, тому що, скориставшись даним сервісом, позичальник у середньому отримає гроші за 17 хвилин. Почати треба з вибору суми та терміну кредиту. Після чого клієнту необхідно зареєструватися на сайті компанії та заповнити просту заявку. Далі ви прив’язуєте свою іменну банківську картку до особистого кабінету та проходите процедуру верифікації. На вашій картці буде заблокована певна сума (від 0,01 до 0,99 грн). Яка саме, ви дізнаєтесь із СМС-повідомлення. Цю суму ви впишете у відповідне поле. Бот переконається, що карта належить саме вам, і гроші будуть миттєво зараховані на вашу картку.

Moneyveo гарантує автоматичний розгляд заявки впродовж 2 хвилин. Тільки від самого клієнта залежить швидкість заповнення заявки. При позитивному рішенні гроші на карту перераховуються миттєво.

Трохи більше часу на отримання суми піде у клієнта ШвидкоГроші. Якщо на заповнення заявки та її розгляд йде у середньому по 10 хвилин, то на зарахування на карту часу буде потрібно в два рази більше.

Globalcredit і Ccloan працюють по одному алгоритму. Відповідно, і результат приблизно однаковий. Якщо на заповнення заявки піде максимум 15 хвилин, то на розгляд буде потрібно мінімум 20 хвилин. На сайтах компанії попереджають, що процес може затягнутися, оскільки проводиться в порядки черговості. Проте кошти зараховуються на картку миттєво та доступні відразу.

Компаньон Фінанс ретельно підходить до скоринга, тому процес розгляду заявки проходить довше стандартного – цілих 30 хвилин.

В Mycredit затягнутий процес із зарахуванням коштів на карту – 15 хвилин.

Сredit365 зобов’язує клієнтів максимально повно заповнити кредитну заявку, проте потім усе відбувається достатньо швидко.

Сподобалося?

76

Читайте також

21 вересня 2018

Кредитки давно стали невід'ємною частиною нашого життя, а багато громадян і зовсім мають відразу кілька кредитних карт від різних банків. Оскільки пропозиція на ринку значно перевищує попит, банки змушені всіляко примудрятися і придумувати все нові і нові способи залучення клієнтів і продажів своїх продуктів. У зв'язку з цим така карта давно перестала бути продуктом з чітким набором опцій. Якими бувають кредитки і в чому полягають їх відмінності, розбираємо в цій статті.

28 вересня 2018

З одного боку, технології - велике благо, а з іншого боку, і шахраї розвивають свої схеми так само стрімко, як розвивається світ. Розповідаємо про найпопулярніші способи шахрайства з кредитними картками, адже знаючи основні прийоми аферистів, ви з куди більшою ймовірністю зможете викрити шахрая, який придумав щось нове.

28 вересня 2018

До страховок на кредити у громадян вже давно склалося стійке негативне ставлення. Їх сприймають виключно як непотрібний нав'язаний продукт, за який до всього доводиться переплачувати. Разом з тим, марним його назвати все-таки не можна, хоча б тому, що він давно б припинив своє існування. Чи потрібна страховка на кредит, чи корисна вона чи не потрібна абсолютно, розбираємо в цій статті.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.