Найшвидші позики в Україні

26 липня 2017

Проблеми з готівкою можуть виникнути у будь-кого з нас в найбільш неочікуваний момент. Позичати гроші у друзів і родичів у нинішні часи моветон. Щоб отримати кошти в банку, доведеться згаяти 2-3 дні, а зайвого часу немає, має значення кожна хвилина. Саме в такі моменти добрим словом згадуєш МФО та їх кредитні продукти. Сьогодні заслуженою популярністю користуються швидкі онлайн-позики. За скільки хвилин їх можна отримати?

Онлайн-позики мають низку переваг. По-перше, кредит можна оформити на банківську картку, не виходячи з дому або офісу. І кошти надходять відразу, як тільки буде схвалено заявку.

По-друге, МФО не пред’являє до позичальників особливих вимог. Щоб оформити кредит, достатньо бути повнолітнім громадянином України. Також треба мати іменну банківську картку або поточний рахунок в українському банку, активний номер телефону, доступ до інтернету з будь-якого гаджету. І, звичайно, коректно заповнити кредитну заявку, надавши достовірні відомості.

По-третє, ви зекономите купу часу та сил, тому що вам не доведеться збирати кипу документів і стояти в чергах. Ще один плюс – МФО не вимагають у вас аніяких довідок. Отже, ви зможете отримати позику, навіть якщо працюєте неофіційно та не можете підтвердити свій дохід.

Ми проаналізували сайти фінансових компаній, які видають швидкі позики, та склали невеличкий рейтинг.

Назва МФО Час, витрачений на заповнення кредитної заявки Час, за який розглянута кредитна заявка Час, за який гроші надійдуть на банківську картку Загальна кількість часу, витраченого на отримання позики
CreditUP 15 хв. 1 хв. 1 хв. 17 хв.
Kltcredit 15 хв. 5 -10 хв. 2 - 5 хв. 30 хв.
Moneyveo 20 - 30 хв. 2 хв. Миттєве зарахування 32 хв.
ШвидкоГроші 10 хв. 10 хв. 20 хв. 40 хв.
Ccloan 30 хв. 15 хв. Миттєве зарахування 45 хв.
Быстрозайм 15 – 20 хв. 20 хв. 5 хв. 45 хв.
Globalcredit 15 хв. 20 – 40 хв. Миттєве зарахування 55 хв.
Компаньон Финанс 5 – 20 хв. 30 хв. 10 хв. 1 година
Mycredit 20 – 30 хв. 10 -15 хв. 15 хв. 1 година
Сredit365 40 - 50 хв. 15 хв. 2-3 хв. 1 година 08 хв.

Лідером ТОПу стала CreditUP, тому що, скориставшись даним сервісом, позичальник у середньому отримає гроші за 17 хвилин. Почати треба з вибору суми та терміну кредиту. Після чого клієнту необхідно зареєструватися на сайті компанії та заповнити просту заявку. Далі ви прив’язуєте свою іменну банківську картку до особистого кабінету та проходите процедуру верифікації. На вашій картці буде заблокована певна сума (від 0,01 до 0,99 грн). Яка саме, ви дізнаєтесь із СМС-повідомлення. Цю суму ви впишете у відповідне поле. Бот переконається, що карта належить саме вам, і гроші будуть миттєво зараховані на вашу картку.

Moneyveo гарантує автоматичний розгляд заявки впродовж 2 хвилин. Тільки від самого клієнта залежить швидкість заповнення заявки. При позитивному рішенні гроші на карту перераховуються миттєво.

Трохи більше часу на отримання суми піде у клієнта ШвидкоГроші. Якщо на заповнення заявки та її розгляд йде у середньому по 10 хвилин, то на зарахування на карту часу буде потрібно в два рази більше.

Globalcredit і Ccloan працюють по одному алгоритму. Відповідно, і результат приблизно однаковий. Якщо на заповнення заявки піде максимум 15 хвилин, то на розгляд буде потрібно мінімум 20 хвилин. На сайтах компанії попереджають, що процес може затягнутися, оскільки проводиться в порядки черговості. Проте кошти зараховуються на картку миттєво та доступні відразу.

Компаньон Фінанс ретельно підходить до скоринга, тому процес розгляду заявки проходить довше стандартного – цілих 30 хвилин.

В Mycredit затягнутий процес із зарахуванням коштів на карту – 15 хвилин.

Сredit365 зобов’язує клієнтів максимально повно заповнити кредитну заявку, проте потім усе відбувається достатньо швидко.

Сподобалося?

754

Читайте також

04 грудня 2019

Дана глава нашого дослідження присвячена розміру активів МФО. Лідером рейтингу, як і рік тому, стала компанія «Центр Фінансових Рішень», яка веде свою діяльність під брендом «КредитМаркет». Однак якщо раніше вона випереджала конкурентів з великим відривом, то за підсумками 2018 року, компанія Moneyveo скоротила цю дистанцію, збільшивши свої активи більш ніж в 2 рази. «ШвидкоГроші» теж намагаються наздогнати лідерів таблиці - їх активи збільшилися більш ніж в 1,5 рази.

04 грудня 2019

Проаналізувавши дані звіту Нацкомфінпослуг, ми виявили, що лідером за таким показником, як фінансовий результат до оподаткування, стала компанія «Споживчий центр», що працює на ринку під брендом «ШвидкоГроші». За 2018 рік вона зуміла заробити на 30% більше, ніж в 2017 році.

04 грудня 2019

Ринок мікрофінансування в Україні продовжує стрімко розвиватися і рости. Безумовно, попит народжує пропозицію - українцям потрібна альтернатива банківським кредитам, щоб брати гроші в борг швидко і без відмови.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.