Найвигідніші онлайн-сервіси по букінгу готелів - 2019

29 серпня 2019

Українці народ працьовитий, але ще більше вони люблять гарно відпочивати, а ми, в свою чергу, завжди раді розповісти, де знайти найвигідніші пропозиції щодо бронювання готелів і порівняти провідні сервіси пошуку таких пропозицій для вас.

Самые выгодные онлайн сервисы по букингу отелей 2019

Онлайн-сервіси, що дозволяють знайти готелі за найвигіднішими цінами, не новинка і українцям добре знайомі, проте, зараз їх досить багато і всі вони співпрацюють з готелями на індивідуальних умовах, а тому ціни на один і той же готель можуть часом істотно відрізнятися. Хто пропонує кращу вартість, дізнаємося прямо зараз.

Для порівняння ми обрали найпопулярніші напрямки туризму в українців – на сьогоднішній день це традиційно Туреччина, а також кілька країн в Європі, які в зв'язку з безвізом також користуються попитом серед наших громадян (Іспанія, Греція та Італія). І, звичайно, ми не могли залишити без уваги Грузію, куди наші співгромадяни з радістю їдуть і до цього дня, незважаючи на можливість відправитися в найпопулярніші серед туристів європейські країни.

Хто більше?

Для початку ми вирішили порівняти, наскільки великий вибір пропозицій представлений нам найпопулярнішими онлайн-сервісами в Україні за обраними напрямками.

Сервіс/Напрямок Туреччина, Стамбул Іспанія, Мадрид Греція, Афіни Італія, Рим Грузія, Тбілісі
Booking.com 2915 4043 1416 3072 3984
City.Travel 1373 528 275 1025 149
Hotellook 5010 8243 7758 7758 7297
Hotels Combined 2213 1126 1101 3500 2914
Trip.com 2055 1684 983 6774 1242
Agoda 2711 1519 1647 4352 3695

Деякі з сервісів спеціалізуються виключно на готелях, а Hotellook, наприклад, вигідно виділяється кількістю пропозицій для туристів з огляду на те, що охоплює всі доступні варіанти житла, які включають в себе і готелі, і хостели, і апартаменти, такі популярні сьогодні в Європі. При цьому фільтри на сайті дозволяють, як вибрати один прийнятний для вас варіант житла, так і розглянути всі або декілька з представлених на сайті.

Вартість готелів на різних сервісах

Крім кількості пропозицій для вибору важливу роль відіграють ціни. Так ми вирішили з'ясувати, чи збігаються ціни на різних онлайн-сервісах на одні і ті ж готелі і дізнатися, чи можливо істотно заощадити, просто застосовуючи інший сервіс.

Для об'єктивності експерименту ми вирішили перевірити ціну на одні і ті ж готелі різного класу в Туреччині, фільтруючи їх на різних сервісах на одну і ту ж дату і при інших ідентичних умовах: 1 ніч, 2 дорослих, без дітей, 1 номер.

Перевіримо кілька готелів в улюбленій українцями Туреччини – бюджетний, середній за ціною і дорогий.

Сервіс/Готель Hotel Hoyuk Bern Hotel DoubleTree by Hilton Istanbul - Piyalepasa
Booking.com

679 грн.

2 262 грн.

5 664 грн.

City.Travel

 

-

2 123,6 грн.

5 071 грн.

Hotellook

679 грн.

2 262 грн.

5 664 грн.

Hotels Combined

 

629 грн.

2 019 грн.

-

Trip.com

628 грн.

2 110 грн.

5 652 грн.

Agoda

628 грн.

-

5 224 грн.

Як бачите, ціни на номери відрізняються на різних сервісах - десь несуттєво, а десь дуже навіть відчутно, оскільки і людині, яка змушена економити, 50 гривень аж ніяк не зайві, і тому, хто може дозволити собі заплатити за номер понад 5 000 гривень, економія в 400-500 гривень за добу також буде вельми приємна. Особливо, якщо це не разова поїздка і ви плануєте перебувати там тиждень або більше.

При цьому важливо відзначити, що сервіс Hotellook здійснює бронь готелів через сервіс Booking.com, в зв'язку з чим ціни ідентичні. А ось на Hotels Combined можна знайти більш вигідні пропозиції завдяки тому, що він дозволяє відібрати кращі варіанти на інших букінг-сервісах. Серед партнерів Hotels Combined є і зазначені в таблиці і ті, що менш популярні і відомі серед туристів, а тому можна «зловити смачну ціну», яку за інших умов ви навряд чи б знайшли самі.

Окремо хотілося б відзначити сервіс Agoda. Він найбільш зручний з точки зору пошуку номера в готелі, який пропонує відразу безліч варіантів під ваші фільтри. При переході до вибору номера ви можете просто відзначити зверху потрібні вам опції, наприклад, сніданок, оплата пізніше або при бронюванні і т.д. і отримати до розгляду буквально кілька варіантів, що відрізняються за розміром ліжка або видом з вікна, але вже відповідних вам за всіма ключовими умовами.

На цьому ж ресурсі, на наш погляд, найбільш оптимально представлена ​​коротка інформація про умови проживання в тих чи інших готелях, оскільки при виборі міста, дат та інших умов ви відразу бачите оптимально короткі тези, що дозволяють оцінити даний варіант, наприклад: відмінне розташування, сніданок , безкоштовне скасування, 81% гостей рекомендують.

Сподобалося?

2

Читайте також

16 вересня 2020

Малозабезпечена сім'я в Україні має право на підтримку держави. Розповідаємо докладніше про те, які сім'ї вважаються малозабезпеченими, як отримати статус малозабезпеченої сім'ї, а також чим допомагає держава і на яких умовах.

23 вересня 2020

Соціальна допомога в 2020 році є вкрай важливою формою допомоги від держави громадянам. І без того непроста економічна ситуація з пандемією тільки ускладнилася, а тому соцдопомога для багатьох сімей стала єдиним виходом із ситуації. У той же час уряд не хоче відмовлятися від раніше обраної стратегії і прагне звузити коло одержувачів допомоги до тих, хто цього реально потребує. Це, на думку чиновників, допоможе і виплати підняти, і витрати бюджету в цій сфері оптимізувати. Розповідаємо, що змінилося в соцвиплатах і як це відіб'ється на житті українців.

13 жовтня 2020

Далеко не всі громадяни при оформленні кредиту, задаються питанням, чи обов'язкова страховка. Інші ж масово погоджуються на пропозиції страховиків, оплачуючи непотрібні їм страховки або свідомо невигідні. Ми вирішили розібратися, яка страховка обов'язкова в Україні, а від чого можна сміливо відмовлятися або оформляти за бажанням, а також з'ясувати, чи можуть вам нав'язувати конкретні умови страхування, якщо вже страховки не уникнути.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.