Найвигідніші пропозиції по позикам в червні

19 червня 2018

Безвихідні ситуації і форс-мажори трапляються у всіх і добре б, зіткнувшись з необхідністю взяти гроші в борг, точно знати, де ти не переплатиш. Особливо це актуально для тих, у кого КІ не такая вже й погана, доходи офіційні, і можливостей вибирати, як наслідок, куди більше. Однак коли гроші потрібні ще вчора і людина приймає рішення в поспіху, хвилюючись, чи вдасться йому вирішити проблему, вона часто упускає вигоду і можливість заощадити. Тому ми зібрали для вас найкращі пропозиції по позикам в червні і готові розповісти, де зараз займати найвигідніше.

За основу ми взяли ставки по першій позиці в різних компаніях. До слова, український ринок мікрофінансування зараз опинився максимально лояльним до нових клієнтів. З огляду на його недовге життя в нашій країні і рівень фінансової грамотності населення, яке звикло отримувати фінансові послуги в банках, багато компаній готові видавати перші позики на карту в буквальному сенсі безкоштовно, щоб людина могла сама випробувати сервіс і зрозуміти, як це працює без ризику для свого гаманця. Більш того, таких пропозицій виявилося безліч - ми їх знайшли і ділимося з вами, займайте вигідно!

MyCredit

Першу позику можна оформити під 0%. Вигідно і зручно - випробуйте сервіс компанії безкоштовно.

Бистрозайм

Тут також видадуть гроші під 0%. Так само вигідно, як зайняти у сусідки, тільки швидше і без незручних розмов.

Dinero

Не дивуйтеся, але тут знову 0% - шикарна можливість оформити позику і не платити відсотки.

Ccloan

Тут також пропонують отримати першу позику безкоштовно під умовні 0,01% в день. Для розуміння, скільки потягнуть відсотки, наводимо приклад - при позиці в 400 грн на 5 днів, за відсотки ви заплатите, увага, 20 копійок. Не відсотки, а мрія.

Miloan

Ще одна класна пропозиція для бажаючих заощадити - всього 0,01% в день, винятково формальна ставка, яка дає змогу отримати безкоштовну позику в буквальному сенсі за копійки.

CreditCasa

Компанія зайшла ще далі і пропонує безкоштовну позику новому клієнтові не за формальні 20-50 копійок, а за 2-5, кредитуючи під 0,001% в день.

Moneyveo

Компанія не відстає від конкурентів і видає нові позики також під 0,01% в день. Мабуть, ніколи ще позики не були такими вигідними, особливо для тих, хто і так не дуже вільно почувається з фінансами.

Global Credit

Всі ті ж 0,01% в день - чисто формальна ставка, що дозволяє видати вам позику фактично безкоштовно.

e-cash

І тут раді новим клієнтам - видають безкоштовні позики під 0,01%.

Alex Credit

Ця компанія також готова дати протестувати сервіс за копійки і видає новим клієнтам безкоштовні позики. Встановлюючи формальну ставку в 0,01%.

Credit Plus

Тут позика в червні обійдеться трохи дорожче, але з огляду на середні ставки по ринку, цю пропозицію можна сміливо віднести до найвигідніших - в честь Дня народження компанії, якій виповнився 1 рік, позики новим клієнтам видаються під 0,5% в день.

KLT Credit

Видають платно, але ставку знизили - до 0,8% в день. Це, звичайно, не така велика економія, як у випадку з безкоштовними позиками, але все ж досить вагома.

Сподобалося?

412

Читайте також

04 грудня 2019

Дана глава нашого дослідження присвячена розміру активів МФО. Лідером рейтингу, як і рік тому, стала компанія «Центр Фінансових Рішень», яка веде свою діяльність під брендом «КредитМаркет». Однак якщо раніше вона випереджала конкурентів з великим відривом, то за підсумками 2018 року, компанія Moneyveo скоротила цю дистанцію, збільшивши свої активи більш ніж в 2 рази. «ШвидкоГроші» теж намагаються наздогнати лідерів таблиці - їх активи збільшилися більш ніж в 1,5 рази.

04 грудня 2019

Проаналізувавши дані звіту Нацкомфінпослуг, ми виявили, що лідером за таким показником, як фінансовий результат до оподаткування, стала компанія «Споживчий центр», що працює на ринку під брендом «ШвидкоГроші». За 2018 рік вона зуміла заробити на 30% більше, ніж в 2017 році.

04 грудня 2019

Ринок мікрофінансування в Україні продовжує стрімко розвиватися і рости. Безумовно, попит народжує пропозицію - українцям потрібна альтернатива банківським кредитам, щоб брати гроші в борг швидко і без відмови.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.