Найвигідніші пропозиції по позикам в червні

19 червня 2018

Безвихідні ситуації і форс-мажори трапляються у всіх і добре б, зіткнувшись з необхідністю взяти гроші в борг, точно знати, де ти не переплатиш. Особливо це актуально для тих, у кого КІ не такая вже й погана, доходи офіційні, і можливостей вибирати, як наслідок, куди більше. Однак коли гроші потрібні ще вчора і людина приймає рішення в поспіху, хвилюючись, чи вдасться йому вирішити проблему, вона часто упускає вигоду і можливість заощадити. Тому ми зібрали для вас найкращі пропозиції по позикам в червні і готові розповісти, де зараз займати найвигідніше.

За основу ми взяли ставки по першій позиці в різних компаніях. До слова, український ринок мікрофінансування зараз опинився максимально лояльним до нових клієнтів. З огляду на його недовге життя в нашій країні і рівень фінансової грамотності населення, яке звикло отримувати фінансові послуги в банках, багато компаній готові видавати перші позики на карту в буквальному сенсі безкоштовно, щоб людина могла сама випробувати сервіс і зрозуміти, як це працює без ризику для свого гаманця. Більш того, таких пропозицій виявилося безліч - ми їх знайшли і ділимося з вами, займайте вигідно!

MyCredit

Першу позику можна оформити під 0%. Вигідно і зручно - випробуйте сервіс компанії безкоштовно.

Бистрозайм

Тут також видадуть гроші під 0%. Так само вигідно, як зайняти у сусідки, тільки швидше і без незручних розмов.

Dinero

Не дивуйтеся, але тут знову 0% - шикарна можливість оформити позику і не платити відсотки.

Ccloan

Тут також пропонують отримати першу позику безкоштовно під умовні 0,01% в день. Для розуміння, скільки потягнуть відсотки, наводимо приклад - при позиці в 400 грн на 5 днів, за відсотки ви заплатите, увага, 20 копійок. Не відсотки, а мрія.

Miloan

Ще одна класна пропозиція для бажаючих заощадити - всього 0,01% в день, винятково формальна ставка, яка дає змогу отримати безкоштовну позику в буквальному сенсі за копійки.

CreditCasa

Компанія зайшла ще далі і пропонує безкоштовну позику новому клієнтові не за формальні 20-50 копійок, а за 2-5, кредитуючи під 0,001% в день.

Moneyveo

Компанія не відстає від конкурентів і видає нові позики також під 0,01% в день. Мабуть, ніколи ще позики не були такими вигідними, особливо для тих, хто і так не дуже вільно почувається з фінансами.

Global Credit

Всі ті ж 0,01% в день - чисто формальна ставка, що дозволяє видати вам позику фактично безкоштовно.

e-cash

І тут раді новим клієнтам - видають безкоштовні позики під 0,01%.

Alex Credit

Ця компанія також готова дати протестувати сервіс за копійки і видає новим клієнтам безкоштовні позики. Встановлюючи формальну ставку в 0,01%.

Credit Plus

Тут позика в червні обійдеться трохи дорожче, але з огляду на середні ставки по ринку, цю пропозицію можна сміливо віднести до найвигідніших - в честь Дня народження компанії, якій виповнився 1 рік, позики новим клієнтам видаються під 0,5% в день.

KLT Credit

Видають платно, але ставку знизили - до 0,8% в день. Це, звичайно, не така велика економія, як у випадку з безкоштовними позиками, але все ж досить вагома.

Сподобалося?

458

Читайте також

18 травня 2020

З початком карантину виникла серйозна проблема зі здійсненням низки процедур, оформленням документів, довідок і т.д., а між тим, життя на карантині не зупиняється і громадянам все так само необхідні адміністративні державні послуги. Сьогодні розповідаємо, що зробила влада для повноцінного надання адміністративних державних послуг в дистанційному режимі і що сьогодні можна оформити в Україні повністю онлайн, а головне, як це зробити.

18 травня 2020

Вихід з карантину в Україні є чи не найбільш очікуваною подією. Люди відчувають труднощі з фінансами, не маючи можливості працювати, і чисто психологічно втомилися від цієї напруги. Уряд же проявляє обережність, знаючи про досвід Італії, Франції та інших країн, які поставилися до загрози недостатньо серйозно і допустили масове поширення коронавируса всередині своїх країн. Прем'єр-міністр України вже представив план виходу з карантину. Розбираємося, які етапи виходу з карантину доведеться пройти українцям, і коли ми повернемося до звичного життя.

26 травня 2020

З початку карантину в Україні склалася непроста економічна ситуація, і в країні в черговий раз заговорили про ймовірність дефолту. Експерти наввипередки віщували Україні дефолт, більш того, часто стверджували, що він нашій країні піде на користь. Розбираємося, що означає дефолт і в чому, власне, суть дефолту, чи переживе Україна дефолт, якщо він дійсно трапиться, а також, яка його реальна ймовірність в нашій країні.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.