Найвигідніші пропозиції по позикам в червні

19 червня 2018

Безвихідні ситуації і форс-мажори трапляються у всіх і добре б, зіткнувшись з необхідністю взяти гроші в борг, точно знати, де ти не переплатиш. Особливо це актуально для тих, у кого КІ не такая вже й погана, доходи офіційні, і можливостей вибирати, як наслідок, куди більше. Однак коли гроші потрібні ще вчора і людина приймає рішення в поспіху, хвилюючись, чи вдасться йому вирішити проблему, вона часто упускає вигоду і можливість заощадити. Тому ми зібрали для вас найкращі пропозиції по позикам в червні і готові розповісти, де зараз займати найвигідніше.

За основу ми взяли ставки по першій позиці в різних компаніях. До слова, український ринок мікрофінансування зараз опинився максимально лояльним до нових клієнтів. З огляду на його недовге життя в нашій країні і рівень фінансової грамотності населення, яке звикло отримувати фінансові послуги в банках, багато компаній готові видавати перші позики на карту в буквальному сенсі безкоштовно, щоб людина могла сама випробувати сервіс і зрозуміти, як це працює без ризику для свого гаманця. Більш того, таких пропозицій виявилося безліч - ми їх знайшли і ділимося з вами, займайте вигідно!

MyCredit

Першу позику можна оформити під 0%. Вигідно і зручно - випробуйте сервіс компанії безкоштовно.

Бистрозайм

Тут також видадуть гроші під 0%. Так само вигідно, як зайняти у сусідки, тільки швидше і без незручних розмов.

Dinero

Не дивуйтеся, але тут знову 0% - шикарна можливість оформити позику і не платити відсотки.

Ccloan

Тут також пропонують отримати першу позику безкоштовно під умовні 0,01% в день. Для розуміння, скільки потягнуть відсотки, наводимо приклад - при позиці в 400 грн на 5 днів, за відсотки ви заплатите, увага, 20 копійок. Не відсотки, а мрія.

Miloan

Ще одна класна пропозиція для бажаючих заощадити - всього 0,01% в день, винятково формальна ставка, яка дає змогу отримати безкоштовну позику в буквальному сенсі за копійки.

CreditCasa

Компанія зайшла ще далі і пропонує безкоштовну позику новому клієнтові не за формальні 20-50 копійок, а за 2-5, кредитуючи під 0,001% в день.

Moneyveo

Компанія не відстає від конкурентів і видає нові позики також під 0,01% в день. Мабуть, ніколи ще позики не були такими вигідними, особливо для тих, хто і так не дуже вільно почувається з фінансами.

Global Credit

Всі ті ж 0,01% в день - чисто формальна ставка, що дозволяє видати вам позику фактично безкоштовно.

e-cash

І тут раді новим клієнтам - видають безкоштовні позики під 0,01%.

Alex Credit

Ця компанія також готова дати протестувати сервіс за копійки і видає новим клієнтам безкоштовні позики. Встановлюючи формальну ставку в 0,01%.

Credit Plus

Тут позика в червні обійдеться трохи дорожче, але з огляду на середні ставки по ринку, цю пропозицію можна сміливо віднести до найвигідніших - в честь Дня народження компанії, якій виповнився 1 рік, позики новим клієнтам видаються під 0,5% в день.

KLT Credit

Видають платно, але ставку знизили - до 0,8% в день. Це, звичайно, не така велика економія, як у випадку з безкоштовними позиками, але все ж досить вагома.

Сподобалося?

468

Читайте також

16 вересня 2020

Малозабезпечена сім'я в Україні має право на підтримку держави. Розповідаємо докладніше про те, які сім'ї вважаються малозабезпеченими, як отримати статус малозабезпеченої сім'ї, а також чим допомагає держава і на яких умовах.

23 вересня 2020

Соціальна допомога в 2020 році є вкрай важливою формою допомоги від держави громадянам. І без того непроста економічна ситуація з пандемією тільки ускладнилася, а тому соцдопомога для багатьох сімей стала єдиним виходом із ситуації. У той же час уряд не хоче відмовлятися від раніше обраної стратегії і прагне звузити коло одержувачів допомоги до тих, хто цього реально потребує. Це, на думку чиновників, допоможе і виплати підняти, і витрати бюджету в цій сфері оптимізувати. Розповідаємо, що змінилося в соцвиплатах і як це відіб'ється на житті українців.

13 жовтня 2020

Далеко не всі громадяни при оформленні кредиту, задаються питанням, чи обов'язкова страховка. Інші ж масово погоджуються на пропозиції страховиків, оплачуючи непотрібні їм страховки або свідомо невигідні. Ми вирішили розібратися, яка страховка обов'язкова в Україні, а від чого можна сміливо відмовлятися або оформляти за бажанням, а також з'ясувати, чи можуть вам нав'язувати конкретні умови страхування, якщо вже страховки не уникнути.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.