Перекредитування - як вирішити проблеми з боргами, топ банків

13 лютого 2019

Безвихідних ситуацій не буває, потрібно просто шукати інші двері як то перекредитування для тих, хто зневірився повернути борги по кредитам. Якщо у вас є проблемний кредит, ви можете оформити перекредитування кредитів і отримати новий в іншому банку з метою погашення існуючої заборгованості. Що це, навіщо потрібно і як використовувати з розумом, розповідаємо в цьому матеріалі.

Перекредитування як вирішити проблеми з боргами топ банківПерекредитування, Україна - як це тут працює?

Якщо ви в цілому надійний позичальник і прагнете розраховуватися з боргами в термін, але опинилися в складній ситуації і допустили серйозні прострочення, не на часі впадати у відчай. В Україні достатня кількість банків пропонують оформити перекредитування і погасити борги.

Працює це дуже просто - ви оформляєте новий кредит на погашення старого на більш вигідних умовах. До слова, за тим, щоб умови були таки вигідніше, потрібно простежити і все уважно прорахувати. Ставка по новому кредиту повинна бути істотно нижче тієї, що була за старим. Якщо банк перекредитування вам дав, сума цього кредиту йде не вам в руки, а відразу в банк, якому ви заборгували. Ви ж починаєте оплачувати кредит з чистого аркуша - без накопичених прострочень, штрафів та інших факторів, які не дозволили вам розрахуватися за старим кредитом, як годиться.

Погашати таким чином можна кредити будь-якого типу - від дорогої іпотеки до невеликої позики, що стала серйозною проблемою.

При цьому можуть змінитися наступні умови:

 1. Валюта кредиту. Наприклад, якщо ви увійшли до лав боржників, тому що брали кредит готівкою у валюті і після стрибка курсу не змогли з ним впоратися. Можна не просто перевести кредит, а й змінити валюту кредиту на гривні.
 2. Платежі і терміни. Якщо вам комфортніше платити довше менші суми, це також можна врахувати в новому договорі, щоб платіж не сильно бив по бюджету, нехай і триватиме довше термін кредитування. Банк навряд чи буде проти, так як насправді ви заплатите за цей час навіть більше.
 3. Ставка. Найпопулярніший варіант, коли береться кредит зі зниженою ставкою, щоб почати з нуля і менше платити за відсотки. Застосовується, до речі, не тільки боржниками, але й благонадійними клієнтами, які брали, наприклад, іпотеку за вищою ставкою, а через кілька років умови по іпотеці в країні масово змінилися і ставки знизилися. Розумно взяти новий кредит з більш вигідними умовами і платити менше до кінця терміну. До того ж таких клієнтів банки приймають з радістю.

Перекредитування кредитів в Україні - які банки допомагають в цьому громадянам?

Деякі банки в Україні мають спеціальні програми для перекредитування громадян, але більшість з них мають дуже зручні й доступні продукти, які громадяни використовують для таких цілей, про що в банках знають і охоче йдуть назустріч. Серед них:

Приват банк

Спеціальних програм перекредитування у даного банку немає, але є можливість досить безпроблемно оформити кредитні карти з лімітами до 50 тис. грн. або 75 тис. грн., що багато громадян, які бажають перекредитуватись кредит, і роблять успішно, особливо, якщо є надійними і давніми клієнтами Приват банку.

Видаються такі карти громадянам від 18 років, випуск карти безкоштовний. Також доступний пільговий період по таких картах до 55 днів.

Альфа Банк

Також немає спеціальної програми, але є вигідні умови і хороші ліміти.

 • тут можна отримати кредитну карту з лімітом до 200 тис. грн, а також пільговим періодом в 55 днів;
 • видадуть і кредит готівкою до 500 тис. грн на термін від року до трьох при мінімумі документів;
 • споживчий кредит від Альфа банку теж дозволить вирішити багато проблем. Ліміт до 100 тис. грн на термін до 5 років.

ОТП банк

Тут є програма перекредитування, за допомогою якої можна розрахуватися з боргами і почати платити за новим кредитом без прострочень. Можливі два варіанти:

 1. Вам поміняють валюту кредиту і можуть списати частину боргу, якщо у вас гарна кредитна історія або очевидно, що ви з усіх сил намагалися оплачувати кредит вчасно.
 2. Вам також можуть реструктурувати кредит в гривнях, тобто розбити його на більш довгий термін і менші суми платежів, комфортні для вашого сімейного бюджету.

Найчастіше ОТП банк працює з таких питань з іпотекою. Вам допоможуть знизити кредитне навантаження тут, якщо ви офіційно працевлаштовані, пенсіонер або приватний підприємець у віці від 25 до 70 років, працюєте не менш 6 місяців на поточному місці роботи і маєте офіційний дохід.

Укрсиббанк

У даного банку досить великий перелік кредитів, які він готовий перекредитувати - це і борги за кредитними картками, і кредити готівкою, і споживчі кредити. На відміну від ОТП банку тут працюють саме з найпопулярнішими серед громадян кредитами.

Доступна така можливість фізособам на термін від 1 місяця до 60 місяців з можливістю дострокового погашення. Тут вам зменшать щомісячний платіж, відтермінують, якщо потрібно, погашення основного боргу, збільшать терміни погашення і зроблять більш зручний календар погашень, щоб ви не відчували труднощів у зв'язку з затримкою зарплат і т.д.

Мегабанк

Тут також надають таку послугу, пропонуючи перекредитування на суму до 100 тис. грн на термін до 4 років з вельми привабливою ставкою - всього 10% в рік. Ви зможете зменшити щомісячні платежі і продовжити термін кредиту плюс скористатися більш вигідною ставкою.

Видають тут гроші в борг громадянам України віком від 21 років до 70 років, у яких гарна кредитна історія. При оформленні кредиту на суму до 25 тис. грн потрібні тільки паспорт та ІПН, а якщо сума вище, то потрібна і довідка про доходи. До слова, тут можуть кредитуватися і громадяни, які працюють неофіційно, але мають якесь цінне майно і можуть це підтвердити.

Банк Кредит Дніпро

Спеціальної програми у даного банку немає, але є продукт, що ідеально підходить під такі цілі - кредит готівкою на суму до 50 тис. грн і на термін до 5 років. Ідеальний варіант для тих, у кого виникли труднощі з оплатою невеликого споживчого кредиту або позики.

Монобанк

Перший в Україні мобільний банк також не став заморочуватися на предмет створення безлічі різнопланових кредитних продуктів, створивши для клієнтів універсальне рішення - кредитну карту з лімітом до 100 тис. грн і пільговим періодом до 62 днів. Отримати таку картку може громадянин України не молодше 21 року через додаток даного банку.

Идеа банк

Тут вибір програм для перекредитування досить значний. Ви можете вирішити проблему з мікропозикою (якщо сума до 15 тис. грн), споживчим кредитом (до 100 тис. грн) або кредитом готівкою (до 200 тис. грн). Існують продукти і з сумами до 300 тис. грн.

ПУМБ

Спеціальна програма від даного банку дозволяє взяти до 200 тис. грн на погашення старого кредиту під 2,5% на місяць, без страховки, прихованих комісій і штрафів за дострокове погашення.

Важливі поради позичальникам:

 1. Не чекайте, коли борги зростуть до неосяжних розмірів. Звертайтеся за перекредуванням відразу ж, як зрозуміли, що відчуваєте труднощі і погасити кредит вчасно не зможете. Банки охоче допомагають людям в таких ситуаціях, але з простроченням і великими боргами куди рідше і на менш вигідних для вас умовах. Тому поспішайте в банк ще до того, як ви ввійдете в число злісних неплатників.
 2. Ретельно перевіряйте новий договір і ставки, а також платежі за нього. Дуже часто позичальники припускаються помилки, погоджуючись на перший-ліпший кредит, який їм готові видати для таких цілей, і не зважаючи на те, що різниця між ставками не так вже й велика і виграють вони майже нічого, ризикуючи стати боржниками і по новому кредиту.
 3. Не соромтеся і прямо кажіть про свої реальні можливості. Якщо банк готовий дати вам кредит, він з високою часткою ймовірності погодиться і продовжити його термін, і зменшити щомісячні платежі - якщо вже виникла проблема і ви прийшли її вирішувати, вирішуйте - просіть комфортний для вашого бюджету платіж.

Перекредитування це реальний шанс знизити платежі по кредиту, зменшити переплату в цілому і попрощатися з боргами. Для банків же це прекрасний спосіб знайти нових надійних клієнтів за рахунок надання їм вигідних умов по кредиту.

 
Сподобалося?

31

Читайте також

16 вересня 2020

Малозабезпечена сім'я в Україні має право на підтримку держави. Розповідаємо докладніше про те, які сім'ї вважаються малозабезпеченими, як отримати статус малозабезпеченої сім'ї, а також чим допомагає держава і на яких умовах.

23 вересня 2020

Соціальна допомога в 2020 році є вкрай важливою формою допомоги від держави громадянам. І без того непроста економічна ситуація з пандемією тільки ускладнилася, а тому соцдопомога для багатьох сімей стала єдиним виходом із ситуації. У той же час уряд не хоче відмовлятися від раніше обраної стратегії і прагне звузити коло одержувачів допомоги до тих, хто цього реально потребує. Це, на думку чиновників, допоможе і виплати підняти, і витрати бюджету в цій сфері оптимізувати. Розповідаємо, що змінилося в соцвиплатах і як це відіб'ється на житті українців.

13 жовтня 2020

Далеко не всі громадяни при оформленні кредиту, задаються питанням, чи обов'язкова страховка. Інші ж масово погоджуються на пропозиції страховиків, оплачуючи непотрібні їм страховки або свідомо невигідні. Ми вирішили розібратися, яка страховка обов'язкова в Україні, а від чого можна сміливо відмовлятися або оформляти за бажанням, а також з'ясувати, чи можуть вам нав'язувати конкретні умови страхування, якщо вже страховки не уникнути.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.