Провідні МФО за запитами бренду - 2019

04 грудня 2019

Абсолютним лідером за кількістю запитів бренду, як і рік тому, стала компанія Moneyveo, яку у вересні 2019 р. користувачі шукали майже 200 тис. разів.

В ході дослідження ми використовували дані Ahrefs.com. Вивчали запити в пошуковій системі Google, регіон - Україна. Нас цікавили запити, пов'язані з назвою компанії. Брали до уваги різні варіанти написання, а потім підсумовували їх.

Друге місце в рейтингу утримує за собою компанія Ccloan (50 тис. запитів), якій так і не вдалося скоротити дистанцію з лідером рейтингу. А ось третє місце в таблиці зайняла компанія MyCredit (45 тис. запитів), обігнавши компанію «Бистрозайм», що займала цю позицію в минулому році.

провідні сервіси онлайн кредіованія за запитами бренду

Сподобалося?

1

Читайте також

16 вересня 2020

Малозабезпечена сім'я в Україні має право на підтримку держави. Розповідаємо докладніше про те, які сім'ї вважаються малозабезпеченими, як отримати статус малозабезпеченої сім'ї, а також чим допомагає держава і на яких умовах.

23 вересня 2020

Соціальна допомога в 2020 році є вкрай важливою формою допомоги від держави громадянам. І без того непроста економічна ситуація з пандемією тільки ускладнилася, а тому соцдопомога для багатьох сімей стала єдиним виходом із ситуації. У той же час уряд не хоче відмовлятися від раніше обраної стратегії і прагне звузити коло одержувачів допомоги до тих, хто цього реально потребує. Це, на думку чиновників, допоможе і виплати підняти, і витрати бюджету в цій сфері оптимізувати. Розповідаємо, що змінилося в соцвиплатах і як це відіб'ється на житті українців.

13 жовтня 2020

Далеко не всі громадяни при оформленні кредиту, задаються питанням, чи обов'язкова страховка. Інші ж масово погоджуються на пропозиції страховиків, оплачуючи непотрібні їм страховки або свідомо невигідні. Ми вирішили розібратися, яка страховка обов'язкова в Україні, а від чого можна сміливо відмовлятися або оформляти за бажанням, а також з'ясувати, чи можуть вам нав'язувати конкретні умови страхування, якщо вже страховки не уникнути.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.