Провідні МФО за запитами бренду - 2019

04 грудня 2019

Абсолютним лідером за кількістю запитів бренду, як і рік тому, стала компанія Moneyveo, яку у вересні 2019 р. користувачі шукали майже 200 тис. разів.

В ході дослідження ми використовували дані Ahrefs.com. Вивчали запити в пошуковій системі Google, регіон - Україна. Нас цікавили запити, пов'язані з назвою компанії. Брали до уваги різні варіанти написання, а потім підсумовували їх.

Друге місце в рейтингу утримує за собою компанія Ccloan (50 тис. запитів), якій так і не вдалося скоротити дистанцію з лідером рейтингу. А ось третє місце в таблиці зайняла компанія MyCredit (45 тис. запитів), обігнавши компанію «Бистрозайм», що займала цю позицію в минулому році.

провідні сервіси онлайн кредіованія за запитами бренду

Сподобалося?

1

Читайте також

04 грудня 2019

Дана глава нашого дослідження присвячена розміру активів МФО. Лідером рейтингу, як і рік тому, стала компанія «Центр Фінансових Рішень», яка веде свою діяльність під брендом «КредитМаркет». Однак якщо раніше вона випереджала конкурентів з великим відривом, то за підсумками 2018 року, компанія Moneyveo скоротила цю дистанцію, збільшивши свої активи більш ніж в 2 рази. «ШвидкоГроші» теж намагаються наздогнати лідерів таблиці - їх активи збільшилися більш ніж в 1,5 рази.

04 грудня 2019

Проаналізувавши дані звіту Нацкомфінпослуг, ми виявили, що лідером за таким показником, як фінансовий результат до оподаткування, стала компанія «Споживчий центр», що працює на ринку під брендом «ШвидкоГроші». За 2018 рік вона зуміла заробити на 30% більше, ніж в 2017 році.

04 грудня 2019

Ринок мікрофінансування в Україні продовжує стрімко розвиватися і рости. Безумовно, попит народжує пропозицію - українцям потрібна альтернатива банківським кредитам, щоб брати гроші в борг швидко і без відмови.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.