Провідні МФО за запитами бренду - 2019

04 грудня 2019

Абсолютним лідером за кількістю запитів бренду, як і рік тому, стала компанія Moneyveo, яку у вересні 2019 р. користувачі шукали майже 200 тис. разів.

В ході дослідження ми використовували дані Ahrefs.com. Вивчали запити в пошуковій системі Google, регіон - Україна. Нас цікавили запити, пов'язані з назвою компанії. Брали до уваги різні варіанти написання, а потім підсумовували їх.

Друге місце в рейтингу утримує за собою компанія Ccloan (50 тис. запитів), якій так і не вдалося скоротити дистанцію з лідером рейтингу. А ось третє місце в таблиці зайняла компанія MyCredit (45 тис. запитів), обігнавши компанію «Бистрозайм», що займала цю позицію в минулому році.

провідні сервіси онлайн кредіованія за запитами бренду

Сподобалося?

1

Читайте також

26 травня 2020

З початку карантину в Україні склалася непроста економічна ситуація, і в країні в черговий раз заговорили про ймовірність дефолту. Експерти наввипередки віщували Україні дефолт, більш того, часто стверджували, що він нашій країні піде на користь. Розбираємося, що означає дефолт і в чому, власне, суть дефолту, чи переживе Україна дефолт, якщо він дійсно трапиться, а також, яка його реальна ймовірність в нашій країні.

26 травня 2020

Коронавірус змінив життя багатьох країн світу, і Україна не стала винятком. Затребувані раніше фахівці залишилися без роботи і ризикують не знайти аналогічної зайнятості після карантину, оскільки попит на них на ринку праці впав. З бізнесом все ще складніше - МСБ в Україні на межі краху. Але життя йде і зараз, як ніколи важливо знати, які професії будуть затребувані після карантину, а також, який бізнес варто відкривати після виходу з карантину.

16 вересня 2020

Малозабезпечена сім'я в Україні має право на підтримку держави. Розповідаємо докладніше про те, які сім'ї вважаються малозабезпеченими, як отримати статус малозабезпеченої сім'ї, а також чим допомагає держава і на яких умовах.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.