Рейтинг позик в серпні

16 серпня 2018

Що ви робите, якщо терміново потрібні гроші і всі варіанти на кшталт зайняти у друзів, сусідів або колег не спрацювали? Звичайно, шукаєте, де взяти позику, щоб вирішити виниклі у вас проблеми або дожити до зарплати. Коли гроші потрібні ще вчора, люди часто погоджуються на невигідні для них умови, а між тим, навіть на позиках можна заощадити або і зовсім не платити за них, якщо як слід пошукати.

Компанії онлайн-кредитування щомісяця організовують різні акції, а ми, в свою чергу, не втомлюємося формувати для вас добірки найвигідніших пропозицій. Так, витративши трохи більше часу на пошук вигідної позики, можна заощадити величезну суму в підсумку, отримавши велику знижку від МФО або і зовсім безкоштовний займ онлайн. Ми розглянули умови різних компаній в серпні і готові розповісти, де можна оформити найвигідніші позики грошей.

Оцінюючи пропозиції компаній, ми брали до уваги умови для нових клієнтів і ось, що з'ясували – все більше компаній пропонують своїм клієнтам не просто знижки, але навіть безкоштовні позики, а тому сьогодні ми просто розповімо вам про ті компанії, де можна взяти гроші в борг і заплатити в кінці терміну рівно таку ж суму. Отже, наш серпневий топ позик:

Dinero

Першу позику тут можна отримати абсолютно безкоштовно. Компанія пропонує вам до 5 000 гривень на термін до 30 днів і це насправді дуже зручно - ви можете взяти досить велику суму в борг і повернути рівно стільки ж.

Ccloan

Тут також готові кредитувати нових клієнтів під 0%. Компанія вказує символічний відсоток, так що взявши наприклад 400 гривень в борг, вам потрібно буде заплатити 400 гривень і 20 копійок ... Так-так, це не жарт, ви як би оплатите свою позику всього 20 копійками.

Moneyveo

Вам пропонували колись позику до 4 000 гривень під 0,01%? Впевнені, що ні, а якби запропонували раніше, ви б, мабуть, не повірили. Але тепер це реальність –  саме під такий відсоток кредитує ця компанія своїх нових клієнтів. Заради цікавості ми поставили бігунки на сайті компанії на максимум – 4 000 гривень на 30 днів і переплата склала, не повірите, 12 гривень. 12 гривень, Карл!

e-cash

Ще одна компанія, яка видасть вам позику по 0,01%. Тобто це вже четверта компанія в нашому топі, яка видає позики по суті безкоштовно. Так що навіть якщо вільних коштів після отримання зарплати у вас зазвичай в обріз, не думайте, що варіантів немає – вони є завжди, варто тільки пошукати.

Credit Kasa

Перша позику до 10 000 гривень під 0,01% - мрія, а не пропозиція. Такої суми цілком вистачить на вартісну покупку або життя до зарплати, а переплачувати не доведеться.

Бистрозайм

Теж непоганий варіант зайняти до 2 000 гривень безкоштовно на 16 днів. Плюс в тому, що можна збільшити термін, доплачуючи лише за додаткові дні.

Як бачите, займати, оформляючи позики, можна з максимальною вигодою для себе, не переплачуючи за відсотки. Така позика нічим не відрізняється від позики в друга – ви також повертаєте суму, яку взяли спочатку. Разом з тим є і мінус, як правило, при простроченні відсотки нараховуються, а значить брати позики потрібно все ж з обережністю, об'єктивно оцінюючи свої можливості для повернення коштів.

Сподобалося?

439

Читайте також

16 вересня 2020

Малозабезпечена сім'я в Україні має право на підтримку держави. Розповідаємо докладніше про те, які сім'ї вважаються малозабезпеченими, як отримати статус малозабезпеченої сім'ї, а також чим допомагає держава і на яких умовах.

23 вересня 2020

Соціальна допомога в 2020 році є вкрай важливою формою допомоги від держави громадянам. І без того непроста економічна ситуація з пандемією тільки ускладнилася, а тому соцдопомога для багатьох сімей стала єдиним виходом із ситуації. У той же час уряд не хоче відмовлятися від раніше обраної стратегії і прагне звузити коло одержувачів допомоги до тих, хто цього реально потребує. Це, на думку чиновників, допоможе і виплати підняти, і витрати бюджету в цій сфері оптимізувати. Розповідаємо, що змінилося в соцвиплатах і як це відіб'ється на житті українців.

13 жовтня 2020

Далеко не всі громадяни при оформленні кредиту, задаються питанням, чи обов'язкова страховка. Інші ж масово погоджуються на пропозиції страховиків, оплачуючи непотрібні їм страховки або свідомо невигідні. Ми вирішили розібратися, яка страховка обов'язкова в Україні, а від чого можна сміливо відмовлятися або оформляти за бажанням, а також з'ясувати, чи можуть вам нав'язувати конкретні умови страхування, якщо вже страховки не уникнути.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.