Рейтинг позик в серпні

16 серпня 2018

Що ви робите, якщо терміново потрібні гроші і всі варіанти на кшталт зайняти у друзів, сусідів або колег не спрацювали? Звичайно, шукаєте, де взяти позику, щоб вирішити виниклі у вас проблеми або дожити до зарплати. Коли гроші потрібні ще вчора, люди часто погоджуються на невигідні для них умови, а між тим, навіть на позиках можна заощадити або і зовсім не платити за них, якщо як слід пошукати.

Компанії онлайн-кредитування щомісяця організовують різні акції, а ми, в свою чергу, не втомлюємося формувати для вас добірки найвигідніших пропозицій. Так, витративши трохи більше часу на пошук вигідної позики, можна заощадити величезну суму в підсумку, отримавши велику знижку від МФО або і зовсім безкоштовний займ онлайн. Ми розглянули умови різних компаній в серпні і готові розповісти, де можна оформити найвигідніші позики грошей.

Оцінюючи пропозиції компаній, ми брали до уваги умови для нових клієнтів і ось, що з'ясували – все більше компаній пропонують своїм клієнтам не просто знижки, але навіть безкоштовні позики, а тому сьогодні ми просто розповімо вам про ті компанії, де можна взяти гроші в борг і заплатити в кінці терміну рівно таку ж суму. Отже, наш серпневий топ позик:

Dinero

Першу позику тут можна отримати абсолютно безкоштовно. Компанія пропонує вам до 5 000 гривень на термін до 30 днів і це насправді дуже зручно - ви можете взяти досить велику суму в борг і повернути рівно стільки ж.

Ccloan

Тут також готові кредитувати нових клієнтів під 0%. Компанія вказує символічний відсоток, так що взявши наприклад 400 гривень в борг, вам потрібно буде заплатити 400 гривень і 20 копійок ... Так-так, це не жарт, ви як би оплатите свою позику всього 20 копійками.

Moneyveo

Вам пропонували колись позику до 4 000 гривень під 0,01%? Впевнені, що ні, а якби запропонували раніше, ви б, мабуть, не повірили. Але тепер це реальність –  саме під такий відсоток кредитує ця компанія своїх нових клієнтів. Заради цікавості ми поставили бігунки на сайті компанії на максимум – 4 000 гривень на 30 днів і переплата склала, не повірите, 12 гривень. 12 гривень, Карл!

e-cash

Ще одна компанія, яка видасть вам позику по 0,01%. Тобто це вже четверта компанія в нашому топі, яка видає позики по суті безкоштовно. Так що навіть якщо вільних коштів після отримання зарплати у вас зазвичай в обріз, не думайте, що варіантів немає – вони є завжди, варто тільки пошукати.

Credit Kasa

Перша позику до 10 000 гривень під 0,01% - мрія, а не пропозиція. Такої суми цілком вистачить на вартісну покупку або життя до зарплати, а переплачувати не доведеться.

Бистрозайм

Теж непоганий варіант зайняти до 2 000 гривень безкоштовно на 16 днів. Плюс в тому, що можна збільшити термін, доплачуючи лише за додаткові дні.

Як бачите, займати, оформляючи позики, можна з максимальною вигодою для себе, не переплачуючи за відсотки. Така позика нічим не відрізняється від позики в друга – ви також повертаєте суму, яку взяли спочатку. Разом з тим є і мінус, як правило, при простроченні відсотки нараховуються, а значить брати позики потрібно все ж з обережністю, об'єктивно оцінюючи свої можливості для повернення коштів.

Сподобалося?

434

Читайте також

18 травня 2020

Вихід з карантину в Україні є чи не найбільш очікуваною подією. Люди відчувають труднощі з фінансами, не маючи можливості працювати, і чисто психологічно втомилися від цієї напруги. Уряд же проявляє обережність, знаючи про досвід Італії, Франції та інших країн, які поставилися до загрози недостатньо серйозно і допустили масове поширення коронавируса всередині своїх країн. Прем'єр-міністр України вже представив план виходу з карантину. Розбираємося, які етапи виходу з карантину доведеться пройти українцям, і коли ми повернемося до звичного життя.

26 травня 2020

З початку карантину в Україні склалася непроста економічна ситуація, і в країні в черговий раз заговорили про ймовірність дефолту. Експерти наввипередки віщували Україні дефолт, більш того, часто стверджували, що він нашій країні піде на користь. Розбираємося, що означає дефолт і в чому, власне, суть дефолту, чи переживе Україна дефолт, якщо він дійсно трапиться, а також, яка його реальна ймовірність в нашій країні.

26 травня 2020

Коронавірус змінив життя багатьох країн світу, і Україна не стала винятком. Затребувані раніше фахівці залишилися без роботи і ризикують не знайти аналогічної зайнятості після карантину, оскільки попит на них на ринку праці впав. З бізнесом все ще складніше - МСБ в Україні на межі краху. Але життя йде і зараз, як ніколи важливо знати, які професії будуть затребувані після карантину, а також, який бізнес варто відкривати після виходу з карантину.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.