Рейтинг позик в серпні

16 серпня 2018

Що ви робите, якщо терміново потрібні гроші і всі варіанти на кшталт зайняти у друзів, сусідів або колег не спрацювали? Звичайно, шукаєте, де взяти позику, щоб вирішити виниклі у вас проблеми або дожити до зарплати. Коли гроші потрібні ще вчора, люди часто погоджуються на невигідні для них умови, а між тим, навіть на позиках можна заощадити або і зовсім не платити за них, якщо як слід пошукати.

Компанії онлайн-кредитування щомісяця організовують різні акції, а ми, в свою чергу, не втомлюємося формувати для вас добірки найвигідніших пропозицій. Так, витративши трохи більше часу на пошук вигідної позики, можна заощадити величезну суму в підсумку, отримавши велику знижку від МФО або і зовсім безкоштовний займ онлайн. Ми розглянули умови різних компаній в серпні і готові розповісти, де можна оформити найвигідніші позики грошей.

Оцінюючи пропозиції компаній, ми брали до уваги умови для нових клієнтів і ось, що з'ясували – все більше компаній пропонують своїм клієнтам не просто знижки, але навіть безкоштовні позики, а тому сьогодні ми просто розповімо вам про ті компанії, де можна взяти гроші в борг і заплатити в кінці терміну рівно таку ж суму. Отже, наш серпневий топ позик:

Dinero

Першу позику тут можна отримати абсолютно безкоштовно. Компанія пропонує вам до 5 000 гривень на термін до 30 днів і це насправді дуже зручно - ви можете взяти досить велику суму в борг і повернути рівно стільки ж.

Ccloan

Тут також готові кредитувати нових клієнтів під 0%. Компанія вказує символічний відсоток, так що взявши наприклад 400 гривень в борг, вам потрібно буде заплатити 400 гривень і 20 копійок ... Так-так, це не жарт, ви як би оплатите свою позику всього 20 копійками.

Moneyveo

Вам пропонували колись позику до 4 000 гривень під 0,01%? Впевнені, що ні, а якби запропонували раніше, ви б, мабуть, не повірили. Але тепер це реальність –  саме під такий відсоток кредитує ця компанія своїх нових клієнтів. Заради цікавості ми поставили бігунки на сайті компанії на максимум – 4 000 гривень на 30 днів і переплата склала, не повірите, 12 гривень. 12 гривень, Карл!

e-cash

Ще одна компанія, яка видасть вам позику по 0,01%. Тобто це вже четверта компанія в нашому топі, яка видає позики по суті безкоштовно. Так що навіть якщо вільних коштів після отримання зарплати у вас зазвичай в обріз, не думайте, що варіантів немає – вони є завжди, варто тільки пошукати.

Credit Kasa

Перша позику до 10 000 гривень під 0,01% - мрія, а не пропозиція. Такої суми цілком вистачить на вартісну покупку або життя до зарплати, а переплачувати не доведеться.

Бистрозайм

Теж непоганий варіант зайняти до 2 000 гривень безкоштовно на 16 днів. Плюс в тому, що можна збільшити термін, доплачуючи лише за додаткові дні.

Як бачите, займати, оформляючи позики, можна з максимальною вигодою для себе, не переплачуючи за відсотки. Така позика нічим не відрізняється від позики в друга – ви також повертаєте суму, яку взяли спочатку. Разом з тим є і мінус, як правило, при простроченні відсотки нараховуються, а значить брати позики потрібно все ж з обережністю, об'єктивно оцінюючи свої можливості для повернення коштів.

Сподобалося?

396

Читайте також

04 грудня 2019

Дана глава нашого дослідження присвячена розміру активів МФО. Лідером рейтингу, як і рік тому, стала компанія «Центр Фінансових Рішень», яка веде свою діяльність під брендом «КредитМаркет». Однак якщо раніше вона випереджала конкурентів з великим відривом, то за підсумками 2018 року, компанія Moneyveo скоротила цю дистанцію, збільшивши свої активи більш ніж в 2 рази. «ШвидкоГроші» теж намагаються наздогнати лідерів таблиці - їх активи збільшилися більш ніж в 1,5 рази.

04 грудня 2019

Проаналізувавши дані звіту Нацкомфінпослуг, ми виявили, що лідером за таким показником, як фінансовий результат до оподаткування, стала компанія «Споживчий центр», що працює на ринку під брендом «ШвидкоГроші». За 2018 рік вона зуміла заробити на 30% більше, ніж в 2017 році.

04 грудня 2019

Ринок мікрофінансування в Україні продовжує стрімко розвиватися і рости. Безумовно, попит народжує пропозицію - українцям потрібна альтернатива банківським кредитам, щоб брати гроші в борг швидко і без відмови.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.