Що обрати: мікропозику або кредит готівкою?

07 липня 2017

Часом позичальники не бачать особливої різниці між мікропозикою та банківським кредитом. Але розбіжності дуже суттєві. Іноді клієнтам краще звертатися за грошима до банку, а часом має сенс відразу йти до мікрофінансової організації.

Зі швидкістю мікропозики

Все залежить від мети, яку переслідує позичальник. Якщо йому потрібно отримати грошові кошти прямо зараз, тут однозначно виграють мікрокредитні компанії. Вони дозволяють отримувати грошові кошти, не виходячи з дому, 24 години на добу, 365 днів на рік.

Автоматизовані системи розглядають заявку клієнта впродовж хвилини. В разі схвалення гроші миттєво перераховуються на картковий рахунок позичальника. Громадянину не треба їхати через усе місто до відділення. Не треба стояти в чергах. Потрібен лише доступ до інтернету та декілька хвилин вільного часу.

Дешеві гроші

Якщо клієнту необхідно отримати позикові кошти за низькою ставкою, тут безумовним лідером є банківські кредити. Ставка за споживчими кредитами складає 30-40% річних, тоді як мікропозики обходяться за ставкою 1-2% на день.

Щоправда, треба зазначити, що мікропозики зазвичай видають на термін до місяця. Їх навіть називають «гроші до зарплати». Через невеликий термін висока ставка відчувається психологічно легше. Багато клієнтів, що оформлюють позику в мікрофінансових організаціях, навіть не звертають уваги на розмір переплати. Для них важливо отримати гроші миттєво, щоб задовільнити свої потреби. Читайте тут: топ-10 вигідних позик в Україні.

Мінімальні вимоги

Коли мова йдеться про те, щоб отримати грошові кошти з поганою кредитною історією, без застави та поручителів, без довідок про доходи, то на перший план виходять мікропозики. Компанії ставлять за мету швидке виконання фінансових бажань клієнтів, тому їх вимоги до позичальників дуже прості. Треба потрапляти до вікового діапазону, мати громадянства України, банківську картку для отримання позикових коштів.

Велика сума

За великою сумою, наприклад, у 300 тис. грн, доведеться звертатися до банку. В мікрофінансових організаціях часто доступна сума не перевищує 10 тис. грн. Малесеньку суму в банку отримати буде складно. Деякі банківські установи встановлюють мінімальний розмір кредиту, який можна отримати. Справа в тому, що банки витрачають більше ресурсів на вивчення клієнта, його оцінку та перевірку. Тому зі зовсім невеликими сумами за кредитами їм невигідно мати справу.

Хто переміг?

Підводячи підсумки, можна сказати, що мікропозика – це невелика сума грошей на короткий термін, яку легко отримати та за допомогою якої можна швидко вирішити сьогоденні завдання. Це може бути термінове придбання товару зі знижкою в магазині, невеликий ремонт у квартирі, екстрене відвідування лікаря. Коли гроші потрібні прямо зараз, мікропозики стають просто незамінними.

Отримувати банківський кредит має сенс для рішення крупних і тривалих завдань. Це придбання автомобіля, нерухомості, інвестиції в бізнес. Низька ставка дозволяє сплачувати заборгованість протягом довгострокового періоду часу без серйозних втрат для особистого бюджету.

Сподобалося?

86

Читайте також

28 вересня 2018

З одного боку, технології - велике благо, а з іншого боку, і шахраї розвивають свої схеми так само стрімко, як розвивається світ. Розповідаємо про найпопулярніші способи шахрайства з кредитними картками, адже знаючи основні прийоми аферистів, ви з куди більшою ймовірністю зможете викрити шахрая, який придумав щось нове.

28 вересня 2018

До страховок на кредити у громадян вже давно склалося стійке негативне ставлення. Їх сприймають виключно як непотрібний нав'язаний продукт, за який до всього доводиться переплачувати. Разом з тим, марним його назвати все-таки не можна, хоча б тому, що він давно б припинив своє існування. Чи потрібна страховка на кредит, чи корисна вона чи не потрібна абсолютно, розбираємо в цій статті.

03 жовтня 2018

Що таке оплата покупок через інтернет, знають вже чи не всі і масово користуються благами, які дають людям сучасні технології. А ось платити за все за допомогою звичайного смартфона ще не звикли - кому в дивину, комусь складно відмовитися від звичного способу оплати своєю карткою, а комусь і зовсім не віриться, що таке можливо, або нічого про такі можливості свого телефону невідомо. Як оплачувати все парою торкань і забути про картки і готівку, розповідаємо в цій статті.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.