Що таке віртуальна або інтернет карта і чим вона вигідна?

04 вересня 2018

Що таке звична нам банківська карта, пояснювати давно нікому не потрібно - ними користуються всі, починаючи зі студентів, закінчуючи пенсіонерами. А ось, що ж таке віртуальна або ж, як її ще називають, інтернет карта, знають не так багато людей, а даремно, адже вона може виявитися корисною чи не кожному і має ряд переваг. Яких? Розповімо в нашій статті.

Що це таке і як це застосувати?

Якщо звичайна банківська картка вами може використовуватися для безлічі цілей, то віртуальна виключно і тільки для проведення тих чи інших платіжних операцій в інтернеті. І вона має для це все необхідне - реквізити, номер, але існує виключно в вашому банкінгу без випуску в пластиці. Оплачувати з її допомогою можна що завгодно, але тільки через інтернет.

Чим вона краща за звичайну карту?

Це однозначно не заміна звичного нам пластику і як альтернативу для постійного використання ми такий тип карт не розглядаємо. Але! Віртуальні карти дозволять вам зробити платежі через інтернет більш безпечними.

Оплачуючи покупки, послуги і товари через інтернет, ми часто змушені вводити повні дані карт на сторонніх сайтах і платіжних системах, які вони використовують для прийому платежів. І краще б не проводити такі платежі за допомогою своєї основної картки, а використовувати віртуальну. Таким чином, ви зможете бути абсолютно спокійні, знаючи, що ні на одному сторонньому сервісі не зберігається інформація про вашу основну картку, на яку вам надходять кошти, і що ваших грошей нічого не загрожує.

Як платити віртуальною картою?

Точно так же, як і звичайною - запитуються абсолютно ті ж дані, а саме номер вашої інтернет карти, термін її дії, захисний код і ПІБ власника. Відмінність же полягає в тому, що вводячи всі ці дані при здійсненні оплати на незнайомому вам сайті, ви можете не турбуватися про збереження коштів на основний карті. Також рекомендується відразу встановити прийнятний для вас ліміт по такій карті, перш ніж використовувати її для оплат, щоб, якщо ви захочете залишити на ній якісь кошти, ніхто не зміг провести платіж понад установлений ліміт - це теж ваша захист.

Де оформити свою віртуальну картку в Україні?

На сьогоднішній день ця опція не нова, а тому таку карту можна оформити в будь-якому банку. А якщо робити це в своєму банку, наприклад, в банку Приват, в якому ви вже маєте карту, то оформити її можна і зовсім онлайн і без відвідування, тобто так само просто, як взяти кредит онлайн.

У Приват банку оформити таку карту можна з наступними параметрами:

  • доступний тип карти - Visa або ж MasterCard;
  • вибір валюти - гривні, долари, євро;
  • термін дії доступних карт - до 10 років;
  • випуск і обслуговування - миттєвий, обслуговується безкоштовно.

До речі, в ряді випадків таку інтернет картку можна використовувати навіть, щоб отримувати позики грошей чи взяти кредит, що дуже зручно. При цьому, незважаючи на те, що зняти гроші з цієї карти не можна, як і розплатитися нею в звичайних офлайн магазинах, з поповненням немає ніяких проблем - ви можете перерахувати на неї кошти будь-яким зручним способом, як і в випадку з пластиком.

Така карта покликана спростити вам життя і убезпечити ваші основні рахунки, тому якщо ви часто робите покупки онлайн, вам варто нею обзавестися.

Сподобалося?

339

Читайте також

18 травня 2020

З початком карантину виникла серйозна проблема зі здійсненням низки процедур, оформленням документів, довідок і т.д., а між тим, життя на карантині не зупиняється і громадянам все так само необхідні адміністративні державні послуги. Сьогодні розповідаємо, що зробила влада для повноцінного надання адміністративних державних послуг в дистанційному режимі і що сьогодні можна оформити в Україні повністю онлайн, а головне, як це зробити.

18 травня 2020

Вихід з карантину в Україні є чи не найбільш очікуваною подією. Люди відчувають труднощі з фінансами, не маючи можливості працювати, і чисто психологічно втомилися від цієї напруги. Уряд же проявляє обережність, знаючи про досвід Італії, Франції та інших країн, які поставилися до загрози недостатньо серйозно і допустили масове поширення коронавируса всередині своїх країн. Прем'єр-міністр України вже представив план виходу з карантину. Розбираємося, які етапи виходу з карантину доведеться пройти українцям, і коли ми повернемося до звичного життя.

26 травня 2020

З початку карантину в Україні склалася непроста економічна ситуація, і в країні в черговий раз заговорили про ймовірність дефолту. Експерти наввипередки віщували Україні дефолт, більш того, часто стверджували, що він нашій країні піде на користь. Розбираємося, що означає дефолт і в чому, власне, суть дефолту, чи переживе Україна дефолт, якщо він дійсно трапиться, а також, яка його реальна ймовірність в нашій країні.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.