Таємний покупець: як оформляється позика в Dinero і що запитують у заявці?

06 червня 2019

Серед безлічі сервісів онлайн-кредитування компанія Dinero виділяється сучасним підходом до надання позик, вигідними акціями, а також, звичайно, яскравим дизайном сайту, який просто не може не привернути увагу.

Спробуйте не проспівати «Шикидим» хоча б подумки! От і ми не змогли

На головній сторінці сайту вас чекає усміхнений «репер» Віктор Павлик в золотих ланцюгах і червоній кепці «реперці».Таємний покупець як оформляється позика в Dinero і що запитують у заявці

За прикладом Дяді Жори, який рекламує позики в Moneyveo, співак теж став рекламувати фінансові послуги для населення і навіть зачитав в рекламному ролику для цієї компанії. Органічність можете оцінити самі, а ефективність реклами, впевнені, на рівні.

Виглядає привабливо, але покопаємося і в анкеті

Отже, на головній сторінці сайту ви можете обрати суму необхідної вам позики, а також строк (див. вище). Бігунок прокручується аж до 15 тис. гривень і хоча при виборі суми понад 10 тис. гривень висвічується, що дана сума доступна при повторному зверненні, можна і вибрати більше, і заявку подати на максимальну суму. Запам'ятайте ці 15 тис., оскільки далі з сумою відбуватимуться цікаві речі. Термін, до слова, обмежений трьома варіантами – 7, 14 і 30 днів. Чому не можна обрати просто зручну кількість днів, незрозуміло – мабуть, так для компанії економічно доцільно.

Суму і термін вибрали. Що далі?

Вам висвічуються деталі вашої позики. Без комісії і з підсумковою сумою повернення. На цьому етапі вам потрібно вибрати, чи є ви новим клієнтом або постійним. Якщо ви вже користувалися сервісом і брали позику онлайн, вам запропонують виконати вхід за допомогою номера телефону, зазначеного при реєстрації. Зверніть увагу, сума позики залишається незмінною – все логічно, адже нам дали можливість перейти до наступного кроку, обравши її.

dinero

Якщо ви новий клієнт, вас попросять вказати ваші ПІБ, ІПН, а також номер телефону, адресу електронної пошти та дату народження. Якщо ви звернулися в компанію за рекомендацією свого друга, ви можете ввести його спеціальний код у відповідному полі.

І нарешті, в кінці вам потрібно буде поставити галочки, які підтверджують, що ви дієте в своїх інтересах як фізична особа, згодні з правилами надання послуг та політикою конфіденційності компанії (там же є і лінки, по яким можна ознайомитися з даними правилами), а також , що ви даєте право компанії на зберігання і обробку ваших персональних даних – це нормальна практика, особливо зараз, коли безпека персональної інформації так жваво обговорюється в суспільстві.

динеро

Що ж сталося з сумою? Для нових клієнтів вона все ж менша – тепер сума позики 10 тис. гривень. І, мабуть, це теж логічно, адже нас попереджали про ліміт для новачків. Втім, запам'ятайте і цю суму.

Гроші тануть на очах

Після цього кроку вас попросять підтвердити вашу банківську карту. Це стандартна процедура в багатьох компаніях онлайн-кредитування, коли на карті блокується певна сума для авторизації вашої картки – такого собі підтвердження, що карта належить саме вам і гроші в борг ви берете на свою карту. Але перш ніж поговорити про метод перевірки карти в цій компанії, хотілося б зрозуміти нарешті, що ж все-таки відбувається з сумою?

динеро

Як бачите, сума позики стрімко зменшується – ми запросили 15 тис. гривень, після вона зменшилася до 10 тис. І, нарешті, справа дійшла вже до 5 тис. Ні, якби подібні заявки перевірялися автоматично в режимі реального часу і введення певних даних могло відразу вплинути на ситуацію, це було б зрозуміло. Але заявка йде на перевірку після останнього кроку і її відправки на цю саму перевірку.

З цієї ж причини сюди не лягає і ймовірність перейняття досвіду інших компаній з різних країн, які свого часу давали можливість запросити суму понад ліміту для новачків з тим, щоб не упустити клієнтів, яким можна і потрібно видавати велику суму відразу (якщо мають гарне працевлаштування, доходи, КІ, великі закриті кредити онлайн і т.д.). Можете собі уявити почуття позичальника, який реально потребує велику позику на 15 тис. гривень або хоча б 10 тис. гривень, і бачить, що світять йому в кращому випадку 5 тис.

Перевірка карти теж дещо відрізняється від методу інших компаній – тут вам не знімуть невелику суму і не заблокують, а чомусь просто надішлють її вам і повернуть собі через деякий час після перевірки.

Припустимо, з сумою змирилися. Що далі?

Після підтвердження карти вам запропонують вказати номер і серію паспорта, а також завантажити ваше фото з паспортом і фото сторінки з місцем проживання.

dinero

Тепер можна ознайомитися з умовами вашого договору і підтвердити його за допомогою коду з смс повідомлення, відправленого на вказаний при реєстрації номер.dinero

Далі вам запропонують почекати рішення близько 15 хвилин. Обіцяного повідомлення ми так і не отримали, але в кабінеті інформація про рішення потрапила досить швидко.динеро

Оскільки в разі схвалення переказ проводиться на карту, чекати грошей довго не доведеться – це плюс. Але з ситуацією з сумою все ж хотілося б розібратися. Аж надто вона схожа на виверти багатьох російських МФО дво-, трирічної приблизно давності і в принципі будь-яких іноземних, де мікрокредитування існує трохи довше. Вони теж свого часу або спочатку рекламували свій продукт, зробивши основний акцент на максимальну суму, яку можуть отримати клієнти, або дозволяли подати заявку на більшу суму, а потім робили контрпропозицію з меншою. Таким чином вони «ловили» тих, кому потрібно більше, ніж компанії можуть дати, і з багатьма клієнтами спокуса отримати тут і зараз навіть меншу суму і правда спрацьовувала. У випадку з Dinero очевидно, що і 10 тис. гривень новому клієнту компанія дати не готова.

Якщо оцінювати сервіс в цілому, то подати заявку на позику тут під силу навіть новачкові – немає нічого складного і нездійсненного, анкета досить проста на відміну від анкет багатьох інших компаній, де потрібно вказати величезну кількість даних і до купи ще 2-3 номера телефону інших людей, яких зовсім не хочеться інформувати про свої труднощі.

 
Сподобалося?

0

Читайте також

18 травня 2020

Вихід з карантину в Україні є чи не найбільш очікуваною подією. Люди відчувають труднощі з фінансами, не маючи можливості працювати, і чисто психологічно втомилися від цієї напруги. Уряд же проявляє обережність, знаючи про досвід Італії, Франції та інших країн, які поставилися до загрози недостатньо серйозно і допустили масове поширення коронавируса всередині своїх країн. Прем'єр-міністр України вже представив план виходу з карантину. Розбираємося, які етапи виходу з карантину доведеться пройти українцям, і коли ми повернемося до звичного життя.

26 травня 2020

З початку карантину в Україні склалася непроста економічна ситуація, і в країні в черговий раз заговорили про ймовірність дефолту. Експерти наввипередки віщували Україні дефолт, більш того, часто стверджували, що він нашій країні піде на користь. Розбираємося, що означає дефолт і в чому, власне, суть дефолту, чи переживе Україна дефолт, якщо він дійсно трапиться, а також, яка його реальна ймовірність в нашій країні.

26 травня 2020

Коронавірус змінив життя багатьох країн світу, і Україна не стала винятком. Затребувані раніше фахівці залишилися без роботи і ризикують не знайти аналогічної зайнятості після карантину, оскільки попит на них на ринку праці впав. З бізнесом все ще складніше - МСБ в Україні на межі краху. Але життя йде і зараз, як ніколи важливо знати, які професії будуть затребувані після карантину, а також, який бізнес варто відкривати після виходу з карантину.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.