ТОП-3 способи отримання позики - 2019

04 грудня 2019

Найпопулярнішим способом отримання позик серед українських користувачів є банківська карта. Це й не дивно, адже гроші на карту можна отримати миттєво, цілодобово, не зважаючи на свята і вихідні.

топ 3 способи отримання позики 2019

Україна стала далеко не першою країною, де ведуть свою роботу МФО. Цікаво, що в більшості цих країн компанії пропонували великий вибір способів отримання грошей, починаючи з банківських рахунків і закінчуючи електронними гаманцями. Але всюди поступово приходять до того, що карта - це кращий варіант отримання коштів і заодно ідентифікації користувачів.

Можна припустити, що в Україні компанії пішли відразу найпростішим шляхом, обравши карту, як найчастіше єдину можливість отримати гроші від компаній онлайн-кредитування.

Сподобалося?

1

Читайте також

26 травня 2020

З початку карантину в Україні склалася непроста економічна ситуація, і в країні в черговий раз заговорили про ймовірність дефолту. Експерти наввипередки віщували Україні дефолт, більш того, часто стверджували, що він нашій країні піде на користь. Розбираємося, що означає дефолт і в чому, власне, суть дефолту, чи переживе Україна дефолт, якщо він дійсно трапиться, а також, яка його реальна ймовірність в нашій країні.

26 травня 2020

Коронавірус змінив життя багатьох країн світу, і Україна не стала винятком. Затребувані раніше фахівці залишилися без роботи і ризикують не знайти аналогічної зайнятості після карантину, оскільки попит на них на ринку праці впав. З бізнесом все ще складніше - МСБ в Україні на межі краху. Але життя йде і зараз, як ніколи важливо знати, які професії будуть затребувані після карантину, а також, який бізнес варто відкривати після виходу з карантину.

16 вересня 2020

Малозабезпечена сім'я в Україні має право на підтримку держави. Розповідаємо докладніше про те, які сім'ї вважаються малозабезпеченими, як отримати статус малозабезпеченої сім'ї, а також чим допомагає держава і на яких умовах.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.