ТОП-3 способи отримання позики - 2019

04 грудня 2019

Найпопулярнішим способом отримання позик серед українських користувачів є банківська карта. Це й не дивно, адже гроші на карту можна отримати миттєво, цілодобово, не зважаючи на свята і вихідні.

топ 3 способи отримання позики 2019

Україна стала далеко не першою країною, де ведуть свою роботу МФО. Цікаво, що в більшості цих країн компанії пропонували великий вибір способів отримання грошей, починаючи з банківських рахунків і закінчуючи електронними гаманцями. Але всюди поступово приходять до того, що карта - це кращий варіант отримання коштів і заодно ідентифікації користувачів.

Можна припустити, що в Україні компанії пішли відразу найпростішим шляхом, обравши карту, як найчастіше єдину можливість отримати гроші від компаній онлайн-кредитування.

Сподобалося?

1

Читайте також

04 грудня 2019

Дана глава нашого дослідження присвячена розміру активів МФО. Лідером рейтингу, як і рік тому, стала компанія «Центр Фінансових Рішень», яка веде свою діяльність під брендом «КредитМаркет». Однак якщо раніше вона випереджала конкурентів з великим відривом, то за підсумками 2018 року, компанія Moneyveo скоротила цю дистанцію, збільшивши свої активи більш ніж в 2 рази. «ШвидкоГроші» теж намагаються наздогнати лідерів таблиці - їх активи збільшилися більш ніж в 1,5 рази.

04 грудня 2019

Проаналізувавши дані звіту Нацкомфінпослуг, ми виявили, що лідером за таким показником, як фінансовий результат до оподаткування, стала компанія «Споживчий центр», що працює на ринку під брендом «ШвидкоГроші». За 2018 рік вона зуміла заробити на 30% більше, ніж в 2017 році.

04 грудня 2019

Ринок мікрофінансування в Україні продовжує стрімко розвиватися і рости. Безумовно, попит народжує пропозицію - українцям потрібна альтернатива банківським кредитам, щоб брати гроші в борг швидко і без відмови.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.