ТОП-3 способи отримання позики - 2019

04 грудня 2019

Найпопулярнішим способом отримання позик серед українських користувачів є банківська карта. Це й не дивно, адже гроші на карту можна отримати миттєво, цілодобово, не зважаючи на свята і вихідні.

топ 3 способи отримання позики 2019

Україна стала далеко не першою країною, де ведуть свою роботу МФО. Цікаво, що в більшості цих країн компанії пропонували великий вибір способів отримання грошей, починаючи з банківських рахунків і закінчуючи електронними гаманцями. Але всюди поступово приходять до того, що карта - це кращий варіант отримання коштів і заодно ідентифікації користувачів.

Можна припустити, що в Україні компанії пішли відразу найпростішим шляхом, обравши карту, як найчастіше єдину можливість отримати гроші від компаній онлайн-кредитування.

Сподобалося?

1

Читайте також

16 вересня 2020

Малозабезпечена сім'я в Україні має право на підтримку держави. Розповідаємо докладніше про те, які сім'ї вважаються малозабезпеченими, як отримати статус малозабезпеченої сім'ї, а також чим допомагає держава і на яких умовах.

23 вересня 2020

Соціальна допомога в 2020 році є вкрай важливою формою допомоги від держави громадянам. І без того непроста економічна ситуація з пандемією тільки ускладнилася, а тому соцдопомога для багатьох сімей стала єдиним виходом із ситуації. У той же час уряд не хоче відмовлятися від раніше обраної стратегії і прагне звузити коло одержувачів допомоги до тих, хто цього реально потребує. Це, на думку чиновників, допоможе і виплати підняти, і витрати бюджету в цій сфері оптимізувати. Розповідаємо, що змінилося в соцвиплатах і як це відіб'ється на житті українців.

13 жовтня 2020

Далеко не всі громадяни при оформленні кредиту, задаються питанням, чи обов'язкова страховка. Інші ж масово погоджуються на пропозиції страховиків, оплачуючи непотрібні їм страховки або свідомо невигідні. Ми вирішили розібратися, яка страховка обов'язкова в Україні, а від чого можна сміливо відмовлятися або оформляти за бажанням, а також з'ясувати, чи можуть вам нав'язувати конкретні умови страхування, якщо вже страховки не уникнути.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.