Як погасити позику в Україні?

12 травня 2017

Позичальники встигли оцінити комфорт і доступність мікрофінансових організацій. Для отримання позикових коштів не потрібні застава, поручителі, довідки. Позикові кошти можна отримати в день оформлення заявки.

Повернення позики відбувається також швидко та зручно для клієнта. Українські МФО пропонують чотири способи погашення кредиту.

Мабуть, найбільш доступною є оплата через особистий кабінет. Для цього не потрібно виходити з дому. Операція здійснюється в безготівковій формі в режимі онлайн. Позичальник заходить в особистий кабінет з будь-якого пристрою (стаціонарний комп’ютер, ноутбук, планшет, смартфон). Далі необхідно ввести номер мобільного телефону на головній сторінці сайту. Після отримання СМС з паролем ви вводите його у відповідному рядку на сайті. Обираєте пункт «Активний договір». Вам буде запропоновано погасити рекомендовану суму. Але ви можете змінити суму погашення.

Якщо обираєте пункт «Оплата банківською карткою», вас перенаправлять на захищену сторінку платіжної системи. Всі дані карти захищені міжнародним стандартом.

В разі вибору пункту «Оплата в відділенні будь-якого банку», тобто банківським переказом, відкриється нова вкладка зі згенерованим платіжним дорученням, яке ви можете роздрукувати або зберегти на своєму пристрої. Залишається відвідати відділення банку та передати грошові кошти.

Тим, хто не хотів би залежати від відділень банку, доведеться знайти найближчий термінал EasyPay або IBox. На головному екрані в меню треба обрати пункт «Банки та фінансові послуги». Далі слід знайти логотип необхідного сервісу та за допомогою віртуальної клавіатури ввести номер свого мобільного телефону. Потім ви вносите суму достатню для погашення заборгованості. На екрані з’явиться підтвердження, що операція виконана.

Якщо ви не маєте відповідних технічних навичок, має сенс відвідати офіс МФО, яка схвалила позику, та зробити необхідний внесок готівкою. Це дозволить уникнути помилок.

Сподобалося?

39

Читайте також

21 вересня 2018

Кредитки давно стали невід'ємною частиною нашого життя, а багато громадян і зовсім мають відразу кілька кредитних карт від різних банків. Оскільки пропозиція на ринку значно перевищує попит, банки змушені всіляко примудрятися і придумувати все нові і нові способи залучення клієнтів і продажів своїх продуктів. У зв'язку з цим така карта давно перестала бути продуктом з чітким набором опцій. Якими бувають кредитки і в чому полягають їх відмінності, розбираємо в цій статті.

28 вересня 2018

З одного боку, технології - велике благо, а з іншого боку, і шахраї розвивають свої схеми так само стрімко, як розвивається світ. Розповідаємо про найпопулярніші способи шахрайства з кредитними картками, адже знаючи основні прийоми аферистів, ви з куди більшою ймовірністю зможете викрити шахрая, який придумав щось нове.

28 вересня 2018

До страховок на кредити у громадян вже давно склалося стійке негативне ставлення. Їх сприймають виключно як непотрібний нав'язаний продукт, за який до всього доводиться переплачувати. Разом з тим, марним його назвати все-таки не можна, хоча б тому, що він давно б припинив своє існування. Чи потрібна страховка на кредит, чи корисна вона чи не потрібна абсолютно, розбираємо в цій статті.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.