Як погасити позику в Україні?

12 травня 2017

Позичальники встигли оцінити комфорт і доступність мікрофінансових організацій. Для отримання позикових коштів не потрібні застава, поручителі, довідки. Позикові кошти можна отримати в день оформлення заявки.

Повернення позики відбувається також швидко та зручно для клієнта. Українські МФО пропонують чотири способи погашення кредиту.

Мабуть, найбільш доступною є оплата через особистий кабінет. Для цього не потрібно виходити з дому. Операція здійснюється в безготівковій формі в режимі онлайн. Позичальник заходить в особистий кабінет з будь-якого пристрою (стаціонарний комп’ютер, ноутбук, планшет, смартфон). Далі необхідно ввести номер мобільного телефону на головній сторінці сайту. Після отримання СМС з паролем ви вводите його у відповідному рядку на сайті. Обираєте пункт «Активний договір». Вам буде запропоновано погасити рекомендовану суму. Але ви можете змінити суму погашення.

Якщо обираєте пункт «Оплата банківською карткою», вас перенаправлять на захищену сторінку платіжної системи. Всі дані карти захищені міжнародним стандартом.

В разі вибору пункту «Оплата в відділенні будь-якого банку», тобто банківським переказом, відкриється нова вкладка зі згенерованим платіжним дорученням, яке ви можете роздрукувати або зберегти на своєму пристрої. Залишається відвідати відділення банку та передати грошові кошти.

Тим, хто не хотів би залежати від відділень банку, доведеться знайти найближчий термінал EasyPay або IBox. На головному екрані в меню треба обрати пункт «Банки та фінансові послуги». Далі слід знайти логотип необхідного сервісу та за допомогою віртуальної клавіатури ввести номер свого мобільного телефону. Потім ви вносите суму достатню для погашення заборгованості. На екрані з’явиться підтвердження, що операція виконана.

Якщо ви не маєте відповідних технічних навичок, має сенс відвідати офіс МФО, яка схвалила позику, та зробити необхідний внесок готівкою. Це дозволить уникнути помилок.

Сподобалося?

459

Читайте також

26 травня 2020

З початку карантину в Україні склалася непроста економічна ситуація, і в країні в черговий раз заговорили про ймовірність дефолту. Експерти наввипередки віщували Україні дефолт, більш того, часто стверджували, що він нашій країні піде на користь. Розбираємося, що означає дефолт і в чому, власне, суть дефолту, чи переживе Україна дефолт, якщо він дійсно трапиться, а також, яка його реальна ймовірність в нашій країні.

26 травня 2020

Коронавірус змінив життя багатьох країн світу, і Україна не стала винятком. Затребувані раніше фахівці залишилися без роботи і ризикують не знайти аналогічної зайнятості після карантину, оскільки попит на них на ринку праці впав. З бізнесом все ще складніше - МСБ в Україні на межі краху. Але життя йде і зараз, як ніколи важливо знати, які професії будуть затребувані після карантину, а також, який бізнес варто відкривати після виходу з карантину.

16 вересня 2020

Малозабезпечена сім'я в Україні має право на підтримку держави. Розповідаємо докладніше про те, які сім'ї вважаються малозабезпеченими, як отримати статус малозабезпеченої сім'ї, а також чим допомагає держава і на яких умовах.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.