Як погасити позику в Україні?

12 травня 2017

Позичальники встигли оцінити комфорт і доступність мікрофінансових організацій. Для отримання позикових коштів не потрібні застава, поручителі, довідки. Позикові кошти можна отримати в день оформлення заявки.

Повернення позики відбувається також швидко та зручно для клієнта. Українські МФО пропонують чотири способи погашення кредиту.

Мабуть, найбільш доступною є оплата через особистий кабінет. Для цього не потрібно виходити з дому. Операція здійснюється в безготівковій формі в режимі онлайн. Позичальник заходить в особистий кабінет з будь-якого пристрою (стаціонарний комп’ютер, ноутбук, планшет, смартфон). Далі необхідно ввести номер мобільного телефону на головній сторінці сайту. Після отримання СМС з паролем ви вводите його у відповідному рядку на сайті. Обираєте пункт «Активний договір». Вам буде запропоновано погасити рекомендовану суму. Але ви можете змінити суму погашення.

Якщо обираєте пункт «Оплата банківською карткою», вас перенаправлять на захищену сторінку платіжної системи. Всі дані карти захищені міжнародним стандартом.

В разі вибору пункту «Оплата в відділенні будь-якого банку», тобто банківським переказом, відкриється нова вкладка зі згенерованим платіжним дорученням, яке ви можете роздрукувати або зберегти на своєму пристрої. Залишається відвідати відділення банку та передати грошові кошти.

Тим, хто не хотів би залежати від відділень банку, доведеться знайти найближчий термінал EasyPay або IBox. На головному екрані в меню треба обрати пункт «Банки та фінансові послуги». Далі слід знайти логотип необхідного сервісу та за допомогою віртуальної клавіатури ввести номер свого мобільного телефону. Потім ви вносите суму достатню для погашення заборгованості. На екрані з’явиться підтвердження, що операція виконана.

Якщо ви не маєте відповідних технічних навичок, має сенс відвідати офіс МФО, яка схвалила позику, та зробити необхідний внесок готівкою. Це дозволить уникнути помилок.

Сподобалося?

200

Читайте також

14 лютого 2019

Соцдопомога для найбільш незахищених категорій українського населення є серйозною підмогою для життя, а часом і єдиним джерелом доходу. Сьогодні розповідаємо, які пільги українських багатодітних сімей виплачуватися будуть, як держава допоможе малозабезпеченим фінансово сім'ям і від чого залежать і як розраховуються суми на соцдопомогу багатодітних зараз в Україні.

18 лютого 2019

Згідно з українським законодавством окремими категоріями громадян щорічно подається декларація про доходи. Для кого декларація про доходи фізичних осіб обов'язкова, а для кого ні, як заповнюється електронна декларація доходів, як зазначається вид доходу в декларації і які взагалі повинні бути вказані види доходів в електронних деклараціях, розповідаємо в цій статті.

19 лютого 2019

Добре, якщо в разі фінансових проблем, ви можете зайняти грошей де зручно, тому що у вас офіційне працевлаштування, постійний дохід і бездоганна КІ. Але такими даними можуть похвалитися далеко не всі позичальники, а тому часом взяти кредит без довідки про доходи досить складно. Але можливо! Сьогодні розповідаємо, де можна оформити кредит за паспортом без довідок про доходи, які банки кредит без довідки про доходи дадуть без проблем і, звичайно, чи можна отримувати кредити готівкою без довідки про доходи.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.