Як погасити позику в Україні?

12 травня 2017

Позичальники встигли оцінити комфорт і доступність мікрофінансових організацій. Для отримання позикових коштів не потрібні застава, поручителі, довідки. Позикові кошти можна отримати в день оформлення заявки.

Повернення позики відбувається також швидко та зручно для клієнта. Українські МФО пропонують чотири способи погашення кредиту.

Мабуть, найбільш доступною є оплата через особистий кабінет. Для цього не потрібно виходити з дому. Операція здійснюється в безготівковій формі в режимі онлайн. Позичальник заходить в особистий кабінет з будь-якого пристрою (стаціонарний комп’ютер, ноутбук, планшет, смартфон). Далі необхідно ввести номер мобільного телефону на головній сторінці сайту. Після отримання СМС з паролем ви вводите його у відповідному рядку на сайті. Обираєте пункт «Активний договір». Вам буде запропоновано погасити рекомендовану суму. Але ви можете змінити суму погашення.

Якщо обираєте пункт «Оплата банківською карткою», вас перенаправлять на захищену сторінку платіжної системи. Всі дані карти захищені міжнародним стандартом.

В разі вибору пункту «Оплата в відділенні будь-якого банку», тобто банківським переказом, відкриється нова вкладка зі згенерованим платіжним дорученням, яке ви можете роздрукувати або зберегти на своєму пристрої. Залишається відвідати відділення банку та передати грошові кошти.

Тим, хто не хотів би залежати від відділень банку, доведеться знайти найближчий термінал EasyPay або IBox. На головному екрані в меню треба обрати пункт «Банки та фінансові послуги». Далі слід знайти логотип необхідного сервісу та за допомогою віртуальної клавіатури ввести номер свого мобільного телефону. Потім ви вносите суму достатню для погашення заборгованості. На екрані з’явиться підтвердження, що операція виконана.

Якщо ви не маєте відповідних технічних навичок, має сенс відвідати офіс МФО, яка схвалила позику, та зробити необхідний внесок готівкою. Це дозволить уникнути помилок.

Сподобалося?

476

Читайте також

16 вересня 2020

Малозабезпечена сім'я в Україні має право на підтримку держави. Розповідаємо докладніше про те, які сім'ї вважаються малозабезпеченими, як отримати статус малозабезпеченої сім'ї, а також чим допомагає держава і на яких умовах.

23 вересня 2020

Соціальна допомога в 2020 році є вкрай важливою формою допомоги від держави громадянам. І без того непроста економічна ситуація з пандемією тільки ускладнилася, а тому соцдопомога для багатьох сімей стала єдиним виходом із ситуації. У той же час уряд не хоче відмовлятися від раніше обраної стратегії і прагне звузити коло одержувачів допомоги до тих, хто цього реально потребує. Це, на думку чиновників, допоможе і виплати підняти, і витрати бюджету в цій сфері оптимізувати. Розповідаємо, що змінилося в соцвиплатах і як це відіб'ється на житті українців.

13 жовтня 2020

Далеко не всі громадяни при оформленні кредиту, задаються питанням, чи обов'язкова страховка. Інші ж масово погоджуються на пропозиції страховиків, оплачуючи непотрібні їм страховки або свідомо невигідні. Ми вирішили розібратися, яка страховка обов'язкова в Україні, а від чого можна сміливо відмовлятися або оформляти за бажанням, а також з'ясувати, чи можуть вам нав'язувати конкретні умови страхування, якщо вже страховки не уникнути.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.