Як швидко платити за покупки своїм смартфоном

03 жовтня 2018

Що таке оплата покупок через інтернет, знають вже чи не всі і масово користуються благами, які дають людям сучасні технології. А ось платити за все за допомогою звичайного смартфона ще не звикли - кому в дивину, комусь складно відмовитися від звичного способу оплати своєю карткою, а комусь і зовсім не віриться, що таке можливо, або нічого про такі можливості свого телефону невідомо. Як оплачувати все парою торкань і забути про картки і готівку, розповідаємо в цій статті.

Як швидко платити за покупки своїм смартфоном

Найбільш зрозумілим принцип оплати телефоном буде для власників карт з можливістю безконтактного здійснення оплати, коли потрібно просто взяти і піднести її до терміналу і вуаля - покупка сплачена. Завдяки технології NFC ваш смартфон здатний робити те ж саме, якщо на ньому буде необхідний для таких операцій чіп і спеціальний додаток, яке знає дані вашої банківської картки і передає їх банку в момент проведення оплати.

На сьогоднішній день в Україні доступні чотири системи оплати: Apple Pay, ще більш популярний Google Pay, а також Samsung Pay, а також, добре відомий всім, додаток Приват24.

Apple Pay

Підходить власникам смартфонів, а також годинників Apple. Послуга зручна і проста в застосуванні, додати в свій пристрій можна відразу до 8 платіжних карт, проте є і нюанс. Для її використання потрібна банківська карта, сумісна з Apple Pay, тобто вона повинна підтримувати інтеграцію платежів в системі, а такою опцією в Україні поки що наділені лише картки ПриватБанку. Втім, якщо ви постійно користуєтеся послугами цього банку, то оплачувати вам ваші покупки буде так само просто і швидко, як взяти кредит онлайн на картку.

Google Pay

Ця програма працює на смарфтонах з вбудованим NFC модулем, а також з прошивкою Android версії 5.0 і вище. На відміну від уже згаданого Apple Pay з цією системою співпрацює більшість українських банків. Потрібно завантажити додаток, після встановити його і як тільки ваш клієнт підключать до системи, відразу можна оплачувати будь-які покупки, просто підносячи ваш смартфон до терміналу. До слова, так можна оплачувати навіть проїзд в метро - це неймовірно просто і швидко. Ніяких черг, жетонів або проїзних - один дотик і ви далі прямуєте за своїм маршрутом.

Приват24

Ця система також вимагає наявності спеціального чіпа в смартфоні, проте до версії Android більш лояльна - прошивка не повинна бути більш ранньої, ніж у версії 4.4. Потрібно просто встановити додаток банку і провести активацію гаманця. Головний плюс цієї програми полягає в його здатності працювати без інтернет-підключення, що особливо актуально при оплаті послуг метро або при необхідності оплатити покупку, коли у вас закінчився термін дії пакета від оператора мобільних послуг.

Samsung Pay

Дивно, але факт - при наявності явних переваг перед конкурентами, назвати додаток популярним поки не можна, хоча число його користувачів збільшується день за днем. Справа в тому, що більшість смартфонів цієї компанії самі створюють магнітне поле, ідентичне полю стрічки на банківській картці, а тому ними можна оплачувати покупки та послуги не тільки з застосуванням безконтактних терміналів, але і в звичайних.

Головний плюс такої можливості полягає у відсутності необхідності носити з собою безліч карток і витрачати час на розрахунок готівкою, пошук копійок і потрібних купюр. Все в вашому смартфоні і завжди з вами, а оплата проводиться швидше, ніж оформляється кредит на картку.

Сподобалося?

392

Читайте також

18 травня 2020

З початком карантину виникла серйозна проблема зі здійсненням низки процедур, оформленням документів, довідок і т.д., а між тим, життя на карантині не зупиняється і громадянам все так само необхідні адміністративні державні послуги. Сьогодні розповідаємо, що зробила влада для повноцінного надання адміністративних державних послуг в дистанційному режимі і що сьогодні можна оформити в Україні повністю онлайн, а головне, як це зробити.

18 травня 2020

Вихід з карантину в Україні є чи не найбільш очікуваною подією. Люди відчувають труднощі з фінансами, не маючи можливості працювати, і чисто психологічно втомилися від цієї напруги. Уряд же проявляє обережність, знаючи про досвід Італії, Франції та інших країн, які поставилися до загрози недостатньо серйозно і допустили масове поширення коронавируса всередині своїх країн. Прем'єр-міністр України вже представив план виходу з карантину. Розбираємося, які етапи виходу з карантину доведеться пройти українцям, і коли ми повернемося до звичного життя.

26 травня 2020

З початку карантину в Україні склалася непроста економічна ситуація, і в країні в черговий раз заговорили про ймовірність дефолту. Експерти наввипередки віщували Україні дефолт, більш того, часто стверджували, що він нашій країні піде на користь. Розбираємося, що означає дефолт і в чому, власне, суть дефолту, чи переживе Україна дефолт, якщо він дійсно трапиться, а також, яка його реальна ймовірність в нашій країні.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.