Як швидко платити за покупки своїм смартфоном

03 жовтня 2018

Що таке оплата покупок через інтернет, знають вже чи не всі і масово користуються благами, які дають людям сучасні технології. А ось платити за все за допомогою звичайного смартфона ще не звикли - кому в дивину, комусь складно відмовитися від звичного способу оплати своєю карткою, а комусь і зовсім не віриться, що таке можливо, або нічого про такі можливості свого телефону невідомо. Як оплачувати все парою торкань і забути про картки і готівку, розповідаємо в цій статті.

Як швидко платити за покупки своїм смартфоном

Найбільш зрозумілим принцип оплати телефоном буде для власників карт з можливістю безконтактного здійснення оплати, коли потрібно просто взяти і піднести її до терміналу і вуаля - покупка сплачена. Завдяки технології NFC ваш смартфон здатний робити те ж саме, якщо на ньому буде необхідний для таких операцій чіп і спеціальний додаток, яке знає дані вашої банківської картки і передає їх банку в момент проведення оплати.

На сьогоднішній день в Україні доступні чотири системи оплати: Apple Pay, ще більш популярний Google Pay, а також Samsung Pay, а також, добре відомий всім, додаток Приват24.

Apple Pay

Підходить власникам смартфонів, а також годинників Apple. Послуга зручна і проста в застосуванні, додати в свій пристрій можна відразу до 8 платіжних карт, проте є і нюанс. Для її використання потрібна банківська карта, сумісна з Apple Pay, тобто вона повинна підтримувати інтеграцію платежів в системі, а такою опцією в Україні поки що наділені лише картки ПриватБанку. Втім, якщо ви постійно користуєтеся послугами цього банку, то оплачувати вам ваші покупки буде так само просто і швидко, як взяти кредит онлайн на картку.

Google Pay

Ця програма працює на смарфтонах з вбудованим NFC модулем, а також з прошивкою Android версії 5.0 і вище. На відміну від уже згаданого Apple Pay з цією системою співпрацює більшість українських банків. Потрібно завантажити додаток, після встановити його і як тільки ваш клієнт підключать до системи, відразу можна оплачувати будь-які покупки, просто підносячи ваш смартфон до терміналу. До слова, так можна оплачувати навіть проїзд в метро - це неймовірно просто і швидко. Ніяких черг, жетонів або проїзних - один дотик і ви далі прямуєте за своїм маршрутом.

Приват24

Ця система також вимагає наявності спеціального чіпа в смартфоні, проте до версії Android більш лояльна - прошивка не повинна бути більш ранньої, ніж у версії 4.4. Потрібно просто встановити додаток банку і провести активацію гаманця. Головний плюс цієї програми полягає в його здатності працювати без інтернет-підключення, що особливо актуально при оплаті послуг метро або при необхідності оплатити покупку, коли у вас закінчився термін дії пакета від оператора мобільних послуг.

Samsung Pay

Дивно, але факт - при наявності явних переваг перед конкурентами, назвати додаток популярним поки не можна, хоча число його користувачів збільшується день за днем. Справа в тому, що більшість смартфонів цієї компанії самі створюють магнітне поле, ідентичне полю стрічки на банківській картці, а тому ними можна оплачувати покупки та послуги не тільки з застосуванням безконтактних терміналів, але і в звичайних.

Головний плюс такої можливості полягає у відсутності необхідності носити з собою безліч карток і витрачати час на розрахунок готівкою, пошук копійок і потрібних купюр. Все в вашому смартфоні і завжди з вами, а оплата проводиться швидше, ніж оформляється кредит на картку.

Сподобалося?

357

Читайте також

04 грудня 2019

Дана глава нашого дослідження присвячена розміру активів МФО. Лідером рейтингу, як і рік тому, стала компанія «Центр Фінансових Рішень», яка веде свою діяльність під брендом «КредитМаркет». Однак якщо раніше вона випереджала конкурентів з великим відривом, то за підсумками 2018 року, компанія Moneyveo скоротила цю дистанцію, збільшивши свої активи більш ніж в 2 рази. «ШвидкоГроші» теж намагаються наздогнати лідерів таблиці - їх активи збільшилися більш ніж в 1,5 рази.

04 грудня 2019

Проаналізувавши дані звіту Нацкомфінпослуг, ми виявили, що лідером за таким показником, як фінансовий результат до оподаткування, стала компанія «Споживчий центр», що працює на ринку під брендом «ШвидкоГроші». За 2018 рік вона зуміла заробити на 30% більше, ніж в 2017 році.

04 грудня 2019

Ринок мікрофінансування в Україні продовжує стрімко розвиватися і рости. Безумовно, попит народжує пропозицію - українцям потрібна альтернатива банківським кредитам, щоб брати гроші в борг швидко і без відмови.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.