Як в «ЄвроГроші» заповнити заявку – наш таємний покупець знає все, про що запитають в анкеті

07 червня 2019

Компанія «ЄвроГроші» надає своїм клієнтам можливість швидко і просто вирішити свої фінансові проблеми, просто оформивши заявку на позику на сайті, не виходячи з дому. А оскільки багатьох хвилює, що запитують у заявках різні компанії, ми вирішили перевірити це особисто, як і, власне, роботу сервісу.

Отже, як оформляється позика до зарплати у даного кредитора?

Для початку ви заходите на сайт і обираєте суму, а також термін, на який берете гроші в борг. Це просто і зрозуміло, але є мінус – чомусь замість можливості одразу скористатися онлайн-калькулятором позики, як це робить переважна більшість компаній, тут дають просто невелике пояснення під лінійками суми і терміну з бігунками про те, що ставка складе 1,9% в день і т.д. З точки зору чесності, все нормально, адже ставку не приховують, але хотілося б все ж калькулятор – це прозоріше і зручніше для клієнтів.

Як в ЄвроГроші заповнити заявку наш таємний покупець знає все про що запитають в анкеті

Далі вам потрібно вказати номер свого мобільного, адресу електронної пошти (або поставити відмітку про те, що у вас її немає), а також вибрати і підтвердити пароль. Поки нічого складного.

евро гроши

Наступний крок – заповнення ваших персональних даних. Вас попросять вказати ПІБ, дату народження, вашу стать, а також серію і номер вашого паспорта, дату і місце його видачі, сімейний стан і кількість дітей віком до 18 років на вашому утриманні. Також буде потрібно вказати ваш ІПН – простежте, щоб це поле, а також стать і дата народження були вказані коректно, так як інакше ви не зможете продовжити заповнення заявки.

евро гроши

Тепер вкажіть адресу реєстрації та адресу проживання, якщо вона відрізняється. Якщо ж ні, просто поставте галочку у поля, де зазначено, що адреса фактичного проживання така сама.

евро гроши

Наступний етап – заповнення інформації про вашу зайнятість і доходи, а також майно. Потрібно вказати, яка у вас освіта, вид зайнятості, місце вашої роботи, рівень посади (керівник ви або підлеглий і т.д.), а також робочий номер телефону. При уточненні доходів є можливість зазначити і додаткові доходи, якщо вони є, а також їх джерело. Також компанія хоче знати розмір ваших щомісячних витрат, скільки ви витрачаєте на платежі за діючими кредитами і чи є у вас автомобіль.

евро гроши

Нарешті, перевірка умов кредиту та довгоочікуваний калькулятор. Дивно, що його не встановили  ще на головній сторінці, якщо вже він все-таки є. Тут ви знову обираєте суму і термін позики, і якщо вас влаштовує підсумкова сума до повернення, тиснете кнопку «Далі», вказавши також мету кредиту або використавши промокод, якщо у вас такий є.

евро гроши

Обираємо спосіб отримання грошей. Дуже дивний крок, якщо врахувати, що він всього один і обирати, в принципі, нема з чого.евро гроши

Прив'язавши банківську карту (процедура тут стандартна), обираємо вже нашу конкретну карту і тиснемо «Далі».евро гроши

І останній крок – це завантаження вашого фото з паспортом. Фото потрібне всього одне – з тим розворотом паспорту, де вклеєна остання фотографія. Важливо надати фото хорошої якості, оскільки на ньому повинно бути добре видно і вас, і фото в документі, і всі записи на цих сторінках. Компанія також передбачає, що у потенційного клієнта може не бути можливості зробити фото, і дозволяє поставити галочку в спеціальному полі, відзначивши тим самим, що завантажити фото ви не можете.евро гроши

Справу зроблено! Ваша заявка відправляється на перевірку, а вас сайт переводить на сторінку вашого профілю. Повідомлення про рішення надходить дуже швидко – на все про все до хвилини.

У даній компанії досить детальна анкета для позичальників, але ніякої нетипової або дивної інформації тут не просять – все по справі. В цілому, сервіс нам здався зрозумілим і комфортним, затримка виникла лише на прив'язці карти – чомусь відразу не хотіла спрацьовувати кнопка «Далі», ніби система трохи підвисла, але це тривало не довше хвилини. Також хочеться ще раз згадати калькулятор – йому місце на головній сторінці сайту. Судячи з пояснення про ставку нижче, де користувачеві пояснюють, скільки він буде платити за позику на прикладі 100 гривень, компанія боїться відлякати потенційних клієнтів, а даремно – таких компаній в Україні багато і ставки за позики вже давно нікого не лякають.

 
Сподобалося?

1

Читайте також

04 грудня 2019

Дана глава нашого дослідження присвячена розміру активів МФО. Лідером рейтингу, як і рік тому, стала компанія «Центр Фінансових Рішень», яка веде свою діяльність під брендом «КредитМаркет». Однак якщо раніше вона випереджала конкурентів з великим відривом, то за підсумками 2018 року, компанія Moneyveo скоротила цю дистанцію, збільшивши свої активи більш ніж в 2 рази. «ШвидкоГроші» теж намагаються наздогнати лідерів таблиці - їх активи збільшилися більш ніж в 1,5 рази.

04 грудня 2019

Проаналізувавши дані звіту Нацкомфінпослуг, ми виявили, що лідером за таким показником, як фінансовий результат до оподаткування, стала компанія «Споживчий центр», що працює на ринку під брендом «ШвидкоГроші». За 2018 рік вона зуміла заробити на 30% більше, ніж в 2017 році.

04 грудня 2019

Ринок мікрофінансування в Україні продовжує стрімко розвиватися і рости. Безумовно, попит народжує пропозицію - українцям потрібна альтернатива банківським кредитам, щоб брати гроші в борг швидко і без відмови.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.