Як в «ЄвроГроші» заповнити заявку – наш таємний покупець знає все, про що запитають в анкеті

07 червня 2019

Компанія «ЄвроГроші» надає своїм клієнтам можливість швидко і просто вирішити свої фінансові проблеми, просто оформивши заявку на позику на сайті, не виходячи з дому. А оскільки багатьох хвилює, що запитують у заявках різні компанії, ми вирішили перевірити це особисто, як і, власне, роботу сервісу.

Отже, як оформляється позика до зарплати у даного кредитора?

Для початку ви заходите на сайт і обираєте суму, а також термін, на який берете гроші в борг. Це просто і зрозуміло, але є мінус – чомусь замість можливості одразу скористатися онлайн-калькулятором позики, як це робить переважна більшість компаній, тут дають просто невелике пояснення під лінійками суми і терміну з бігунками про те, що ставка складе 1,9% в день і т.д. З точки зору чесності, все нормально, адже ставку не приховують, але хотілося б все ж калькулятор – це прозоріше і зручніше для клієнтів.

Як в ЄвроГроші заповнити заявку наш таємний покупець знає все про що запитають в анкеті

Далі вам потрібно вказати номер свого мобільного, адресу електронної пошти (або поставити відмітку про те, що у вас її немає), а також вибрати і підтвердити пароль. Поки нічого складного.

евро гроши

Наступний крок – заповнення ваших персональних даних. Вас попросять вказати ПІБ, дату народження, вашу стать, а також серію і номер вашого паспорта, дату і місце його видачі, сімейний стан і кількість дітей віком до 18 років на вашому утриманні. Також буде потрібно вказати ваш ІПН – простежте, щоб це поле, а також стать і дата народження були вказані коректно, так як інакше ви не зможете продовжити заповнення заявки.

евро гроши

Тепер вкажіть адресу реєстрації та адресу проживання, якщо вона відрізняється. Якщо ж ні, просто поставте галочку у поля, де зазначено, що адреса фактичного проживання така сама.

евро гроши

Наступний етап – заповнення інформації про вашу зайнятість і доходи, а також майно. Потрібно вказати, яка у вас освіта, вид зайнятості, місце вашої роботи, рівень посади (керівник ви або підлеглий і т.д.), а також робочий номер телефону. При уточненні доходів є можливість зазначити і додаткові доходи, якщо вони є, а також їх джерело. Також компанія хоче знати розмір ваших щомісячних витрат, скільки ви витрачаєте на платежі за діючими кредитами і чи є у вас автомобіль.

евро гроши

Нарешті, перевірка умов кредиту та довгоочікуваний калькулятор. Дивно, що його не встановили  ще на головній сторінці, якщо вже він все-таки є. Тут ви знову обираєте суму і термін позики, і якщо вас влаштовує підсумкова сума до повернення, тиснете кнопку «Далі», вказавши також мету кредиту або використавши промокод, якщо у вас такий є.

евро гроши

Обираємо спосіб отримання грошей. Дуже дивний крок, якщо врахувати, що він всього один і обирати, в принципі, нема з чого.евро гроши

Прив'язавши банківську карту (процедура тут стандартна), обираємо вже нашу конкретну карту і тиснемо «Далі».евро гроши

І останній крок – це завантаження вашого фото з паспортом. Фото потрібне всього одне – з тим розворотом паспорту, де вклеєна остання фотографія. Важливо надати фото хорошої якості, оскільки на ньому повинно бути добре видно і вас, і фото в документі, і всі записи на цих сторінках. Компанія також передбачає, що у потенційного клієнта може не бути можливості зробити фото, і дозволяє поставити галочку в спеціальному полі, відзначивши тим самим, що завантажити фото ви не можете.евро гроши

Справу зроблено! Ваша заявка відправляється на перевірку, а вас сайт переводить на сторінку вашого профілю. Повідомлення про рішення надходить дуже швидко – на все про все до хвилини.

У даній компанії досить детальна анкета для позичальників, але ніякої нетипової або дивної інформації тут не просять – все по справі. В цілому, сервіс нам здався зрозумілим і комфортним, затримка виникла лише на прив'язці карти – чомусь відразу не хотіла спрацьовувати кнопка «Далі», ніби система трохи підвисла, але це тривало не довше хвилини. Також хочеться ще раз згадати калькулятор – йому місце на головній сторінці сайту. Судячи з пояснення про ставку нижче, де користувачеві пояснюють, скільки він буде платити за позику на прикладі 100 гривень, компанія боїться відлякати потенційних клієнтів, а даремно – таких компаній в Україні багато і ставки за позики вже давно нікого не лякають.

 
Сподобалося?

1

Читайте також

16 вересня 2020

Малозабезпечена сім'я в Україні має право на підтримку держави. Розповідаємо докладніше про те, які сім'ї вважаються малозабезпеченими, як отримати статус малозабезпеченої сім'ї, а також чим допомагає держава і на яких умовах.

23 вересня 2020

Соціальна допомога в 2020 році є вкрай важливою формою допомоги від держави громадянам. І без того непроста економічна ситуація з пандемією тільки ускладнилася, а тому соцдопомога для багатьох сімей стала єдиним виходом із ситуації. У той же час уряд не хоче відмовлятися від раніше обраної стратегії і прагне звузити коло одержувачів допомоги до тих, хто цього реально потребує. Це, на думку чиновників, допоможе і виплати підняти, і витрати бюджету в цій сфері оптимізувати. Розповідаємо, що змінилося в соцвиплатах і як це відіб'ється на житті українців.

13 жовтня 2020

Далеко не всі громадяни при оформленні кредиту, задаються питанням, чи обов'язкова страховка. Інші ж масово погоджуються на пропозиції страховиків, оплачуючи непотрібні їм страховки або свідомо невигідні. Ми вирішили розібратися, яка страховка обов'язкова в Україні, а від чого можна сміливо відмовлятися або оформляти за бажанням, а також з'ясувати, чи можуть вам нав'язувати конкретні умови страхування, якщо вже страховки не уникнути.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.