Які фактори впливають на суму кредиту?

31 серпня 2018

Найпоширеніша помилка позичальників полягає в тому, що, зіткнувшись з труднощами, вони часто звертаються в кредитні організації та банки фактично навмання, не враховуючи вимог до позичальників і фактично прирікаючи себе на відмови, хіба тільки це не ідеальний позичальник з хорошим доходом і блискучою від відданих в термін кредитів КІ. Вибираючи кредитора для подачі заявки, потрібно обов'язково дивитися, які вимоги до позичальників він висуває – це впливає не тільки на рішення, а й часто на суму кредиту, яку вам готові видати. Ми ж, у свою чергу розповімо вам, які фактори мають найбільший вплив на те, скільки вам дадуть в борг банки або МФО.

Ваші доходи і витрати

Доходи перевіряються у всіх без винятку випадках, незалежно від того, чи хочете ви перехопити трохи грошенят до зарплати і взяти кредит або збираєтеся оформити іпотеку на 20 років. При цьому враховується не стільки сам розмір доходу, скільки те, скільки вам залишається на життя при оплаті позики або щомісячного платежу по кредиту. Будуть враховані не тільки платежі по кредиту, але і інші ваші витрати – їх перевіряють так само все частіше, адже це можуть бути досить великі суми, особливо якщо у вас є актуальний експрес кредит, наприклад, за яким ви також розраховуєтесь, або якщо ви знімаєте житло в оренду і півзарплати йде тільки на його оплату. Порахують все і, відповідно, чим вище доходи і нижче витрати, тим більшою буде сума кредиту, на яку ви можете розраховувати.

Поручителі

Їх доходи та витрати теж врахують, тому, чим міцніше вони стоять на ногах у фінансовому плані, тим, звичайно ж, краще.

Ваша КІ

Чим краще КІ, тим більша сума кредиту і менше відсоткова ставка і навпаки. Ця формула працює завжди, бо КІ є занадто важливим фактором. Не можна розраховувати на великий кредит і вигідні умови, маючи погану КІ або зовсім нульову.

Термін і вік

Великі суми даються на великий термін, що цілком логічно, але і переплата буде в кінцевому підсумку вище. Банк насторожиться, якщо ви попросите велику суму ненадовго, а ось МФО можуть поставитися більш лояльно і дати вам досить велику позику онлайн, адже на практиці, вони виявили, що люди легше справляються з короткостроковими і менш вигідними за ставкою зобов'язаннями, ніж з довгостроковими кредитами. Враховуйте, до кого ви звертаєтеся за кредитом. Про вік так само не забувайте, на момент передбачуваного терміну повернення коштів, особливо, якщо це іпотека на багато років, ви повинні бути працездатні.

Трудовий стаж і офіційний дохід

Якщо ви давно працюєте на своєму місці, це дуже показово – значить, ви надійна і серйозна людина і це плюс. Якщо при цьому ви в змозі підтвердити свої доходи і зовсім чудово. Негативно на суму кредиту впливають тривалі періоди перерв між переходом з місця на місце і, звичайно, часта зміна роботи. Сфера діяльності також має значення, адже вимоги до позичальників змінюються разом з економічною ситуацією в країні. Так в періоди спаду кредитування підприємцям кредитуватися було вкрай складно, як і фрілансерам, наприклад. Зараз справа йде простіше – головне підтвердити доходи тим чи іншим шляхом.

Постійний клієнт

Якщо ви часто користуєтеся позиковими коштами в одній організації і своєчасно повертаєте гроші, до вас зростає довіра і це логічно, а разом з нею зростає і сума кредиту, яку вам готові видати.

Сподобалося?

341

Читайте також

04 грудня 2019

Дана глава нашого дослідження присвячена розміру активів МФО. Лідером рейтингу, як і рік тому, стала компанія «Центр Фінансових Рішень», яка веде свою діяльність під брендом «КредитМаркет». Однак якщо раніше вона випереджала конкурентів з великим відривом, то за підсумками 2018 року, компанія Moneyveo скоротила цю дистанцію, збільшивши свої активи більш ніж в 2 рази. «ШвидкоГроші» теж намагаються наздогнати лідерів таблиці - їх активи збільшилися більш ніж в 1,5 рази.

04 грудня 2019

Проаналізувавши дані звіту Нацкомфінпослуг, ми виявили, що лідером за таким показником, як фінансовий результат до оподаткування, стала компанія «Споживчий центр», що працює на ринку під брендом «ШвидкоГроші». За 2018 рік вона зуміла заробити на 30% більше, ніж в 2017 році.

04 грудня 2019

Ринок мікрофінансування в Україні продовжує стрімко розвиватися і рости. Безумовно, попит народжує пропозицію - українцям потрібна альтернатива банківським кредитам, щоб брати гроші в борг швидко і без відмови.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.