Які фактори впливають на суму кредиту?

31 серпня 2018

Найпоширеніша помилка позичальників полягає в тому, що, зіткнувшись з труднощами, вони часто звертаються в кредитні організації та банки фактично навмання, не враховуючи вимог до позичальників і фактично прирікаючи себе на відмови, хіба тільки це не ідеальний позичальник з хорошим доходом і блискучою від відданих в термін кредитів КІ. Вибираючи кредитора для подачі заявки, потрібно обов'язково дивитися, які вимоги до позичальників він висуває – це впливає не тільки на рішення, а й часто на суму кредиту, яку вам готові видати. Ми ж, у свою чергу розповімо вам, які фактори мають найбільший вплив на те, скільки вам дадуть в борг банки або МФО.

Ваші доходи і витрати

Доходи перевіряються у всіх без винятку випадках, незалежно від того, чи хочете ви перехопити трохи грошенят до зарплати і взяти кредит або збираєтеся оформити іпотеку на 20 років. При цьому враховується не стільки сам розмір доходу, скільки те, скільки вам залишається на життя при оплаті позики або щомісячного платежу по кредиту. Будуть враховані не тільки платежі по кредиту, але і інші ваші витрати – їх перевіряють так само все частіше, адже це можуть бути досить великі суми, особливо якщо у вас є актуальний експрес кредит, наприклад, за яким ви також розраховуєтесь, або якщо ви знімаєте житло в оренду і півзарплати йде тільки на його оплату. Порахують все і, відповідно, чим вище доходи і нижче витрати, тим більшою буде сума кредиту, на яку ви можете розраховувати.

Поручителі

Їх доходи та витрати теж врахують, тому, чим міцніше вони стоять на ногах у фінансовому плані, тим, звичайно ж, краще.

Ваша КІ

Чим краще КІ, тим більша сума кредиту і менше відсоткова ставка і навпаки. Ця формула працює завжди, бо КІ є занадто важливим фактором. Не можна розраховувати на великий кредит і вигідні умови, маючи погану КІ або зовсім нульову.

Термін і вік

Великі суми даються на великий термін, що цілком логічно, але і переплата буде в кінцевому підсумку вище. Банк насторожиться, якщо ви попросите велику суму ненадовго, а ось МФО можуть поставитися більш лояльно і дати вам досить велику позику онлайн, адже на практиці, вони виявили, що люди легше справляються з короткостроковими і менш вигідними за ставкою зобов'язаннями, ніж з довгостроковими кредитами. Враховуйте, до кого ви звертаєтеся за кредитом. Про вік так само не забувайте, на момент передбачуваного терміну повернення коштів, особливо, якщо це іпотека на багато років, ви повинні бути працездатні.

Трудовий стаж і офіційний дохід

Якщо ви давно працюєте на своєму місці, це дуже показово – значить, ви надійна і серйозна людина і це плюс. Якщо при цьому ви в змозі підтвердити свої доходи і зовсім чудово. Негативно на суму кредиту впливають тривалі періоди перерв між переходом з місця на місце і, звичайно, часта зміна роботи. Сфера діяльності також має значення, адже вимоги до позичальників змінюються разом з економічною ситуацією в країні. Так в періоди спаду кредитування підприємцям кредитуватися було вкрай складно, як і фрілансерам, наприклад. Зараз справа йде простіше – головне підтвердити доходи тим чи іншим шляхом.

Постійний клієнт

Якщо ви часто користуєтеся позиковими коштами в одній організації і своєчасно повертаєте гроші, до вас зростає довіра і це логічно, а разом з нею зростає і сума кредиту, яку вам готові видати.

Сподобалося?

372

Читайте також

16 вересня 2020

Малозабезпечена сім'я в Україні має право на підтримку держави. Розповідаємо докладніше про те, які сім'ї вважаються малозабезпеченими, як отримати статус малозабезпеченої сім'ї, а також чим допомагає держава і на яких умовах.

23 вересня 2020

Соціальна допомога в 2020 році є вкрай важливою формою допомоги від держави громадянам. І без того непроста економічна ситуація з пандемією тільки ускладнилася, а тому соцдопомога для багатьох сімей стала єдиним виходом із ситуації. У той же час уряд не хоче відмовлятися від раніше обраної стратегії і прагне звузити коло одержувачів допомоги до тих, хто цього реально потребує. Це, на думку чиновників, допоможе і виплати підняти, і витрати бюджету в цій сфері оптимізувати. Розповідаємо, що змінилося в соцвиплатах і як це відіб'ється на житті українців.

13 жовтня 2020

Далеко не всі громадяни при оформленні кредиту, задаються питанням, чи обов'язкова страховка. Інші ж масово погоджуються на пропозиції страховиків, оплачуючи непотрібні їм страховки або свідомо невигідні. Ми вирішили розібратися, яка страховка обов'язкова в Україні, а від чого можна сміливо відмовлятися або оформляти за бажанням, а також з'ясувати, чи можуть вам нав'язувати конкретні умови страхування, якщо вже страховки не уникнути.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.