Які фактори впливають на суму кредиту?

31 серпня 2018

Найпоширеніша помилка позичальників полягає в тому, що, зіткнувшись з труднощами, вони часто звертаються в кредитні організації та банки фактично навмання, не враховуючи вимог до позичальників і фактично прирікаючи себе на відмови, хіба тільки це не ідеальний позичальник з хорошим доходом і блискучою від відданих в термін кредитів КІ. Вибираючи кредитора для подачі заявки, потрібно обов'язково дивитися, які вимоги до позичальників він висуває – це впливає не тільки на рішення, а й часто на суму кредиту, яку вам готові видати. Ми ж, у свою чергу розповімо вам, які фактори мають найбільший вплив на те, скільки вам дадуть в борг банки або МФО.

Ваші доходи і витрати

Доходи перевіряються у всіх без винятку випадках, незалежно від того, чи хочете ви перехопити трохи грошенят до зарплати і взяти кредит або збираєтеся оформити іпотеку на 20 років. При цьому враховується не стільки сам розмір доходу, скільки те, скільки вам залишається на життя при оплаті позики або щомісячного платежу по кредиту. Будуть враховані не тільки платежі по кредиту, але і інші ваші витрати – їх перевіряють так само все частіше, адже це можуть бути досить великі суми, особливо якщо у вас є актуальний експрес кредит, наприклад, за яким ви також розраховуєтесь, або якщо ви знімаєте житло в оренду і півзарплати йде тільки на його оплату. Порахують все і, відповідно, чим вище доходи і нижче витрати, тим більшою буде сума кредиту, на яку ви можете розраховувати.

Поручителі

Їх доходи та витрати теж врахують, тому, чим міцніше вони стоять на ногах у фінансовому плані, тим, звичайно ж, краще.

Ваша КІ

Чим краще КІ, тим більша сума кредиту і менше відсоткова ставка і навпаки. Ця формула працює завжди, бо КІ є занадто важливим фактором. Не можна розраховувати на великий кредит і вигідні умови, маючи погану КІ або зовсім нульову.

Термін і вік

Великі суми даються на великий термін, що цілком логічно, але і переплата буде в кінцевому підсумку вище. Банк насторожиться, якщо ви попросите велику суму ненадовго, а ось МФО можуть поставитися більш лояльно і дати вам досить велику позику онлайн, адже на практиці, вони виявили, що люди легше справляються з короткостроковими і менш вигідними за ставкою зобов'язаннями, ніж з довгостроковими кредитами. Враховуйте, до кого ви звертаєтеся за кредитом. Про вік так само не забувайте, на момент передбачуваного терміну повернення коштів, особливо, якщо це іпотека на багато років, ви повинні бути працездатні.

Трудовий стаж і офіційний дохід

Якщо ви давно працюєте на своєму місці, це дуже показово – значить, ви надійна і серйозна людина і це плюс. Якщо при цьому ви в змозі підтвердити свої доходи і зовсім чудово. Негативно на суму кредиту впливають тривалі періоди перерв між переходом з місця на місце і, звичайно, часта зміна роботи. Сфера діяльності також має значення, адже вимоги до позичальників змінюються разом з економічною ситуацією в країні. Так в періоди спаду кредитування підприємцям кредитуватися було вкрай складно, як і фрілансерам, наприклад. Зараз справа йде простіше – головне підтвердити доходи тим чи іншим шляхом.

Постійний клієнт

Якщо ви часто користуєтеся позиковими коштами в одній організації і своєчасно повертаєте гроші, до вас зростає довіра і це логічно, а разом з нею зростає і сума кредиту, яку вам готові видати.

Сподобалося?

370

Читайте також

18 травня 2020

Вихід з карантину в Україні є чи не найбільш очікуваною подією. Люди відчувають труднощі з фінансами, не маючи можливості працювати, і чисто психологічно втомилися від цієї напруги. Уряд же проявляє обережність, знаючи про досвід Італії, Франції та інших країн, які поставилися до загрози недостатньо серйозно і допустили масове поширення коронавируса всередині своїх країн. Прем'єр-міністр України вже представив план виходу з карантину. Розбираємося, які етапи виходу з карантину доведеться пройти українцям, і коли ми повернемося до звичного життя.

26 травня 2020

З початку карантину в Україні склалася непроста економічна ситуація, і в країні в черговий раз заговорили про ймовірність дефолту. Експерти наввипередки віщували Україні дефолт, більш того, часто стверджували, що він нашій країні піде на користь. Розбираємося, що означає дефолт і в чому, власне, суть дефолту, чи переживе Україна дефолт, якщо він дійсно трапиться, а також, яка його реальна ймовірність в нашій країні.

26 травня 2020

Коронавірус змінив життя багатьох країн світу, і Україна не стала винятком. Затребувані раніше фахівці залишилися без роботи і ризикують не знайти аналогічної зайнятості після карантину, оскільки попит на них на ринку праці впав. З бізнесом все ще складніше - МСБ в Україні на межі краху. Але життя йде і зараз, як ніколи важливо знати, які професії будуть затребувані після карантину, а також, який бізнес варто відкривати після виходу з карантину.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.