Якими бувають кредитки, і чим одна від одної відрізняються

21 вересня 2018

Кредитки давно стали невід'ємною частиною нашого життя, а багато громадян і зовсім мають відразу кілька кредитних карт від різних банків. Оскільки пропозиція на ринку значно перевищує попит, банки змушені всіляко примудрятися і придумувати все нові і нові способи залучення клієнтів і продажів своїх продуктів. У зв'язку з цим така карта давно перестала бути продуктом з чітким набором опцій. Якими бувають кредитки і в чому полягають їх відмінності, розбираємо в цій статті.

Якими бувають кредитки, і чим одна від одної відрізняються

Локальні і міжнародні

Перші можна застосовувати виключно в тому регіоні, в якому вони були випущені. При цьому банкомати та платіжні термінали теж повинні належати банку емітенту вашої карти. Міжнародні ж карти є універсальними і можуть використовуватися і в Україні, і в усьому світі без будь-яких обмежень хоч для оплати покупок за кордоном, хоч для того, щоб гроші в борг отримати.

Платіжні системи

Найбільш популярними платіжними системами в Україні є всім звична Visa і, звичайно ж, добре відомий всім MasterCard. При їх використанні труднощів не виникне ні у кого і в фінансовому плані вони при оплаті в Україні нічим не відрізняються. Відмінності з'являються, коли мова йде про їх використання в інших країнах. Детальніше про це ми розповідали в статті «Visa або MasterCard - що обрати?». Там ви знайдете і табличку, яка допоможемо вам зорієнтуватися в кількості конвертацій валют по картах різних систем в Єврозоні, США або просто країнах Європи.

Виконання карти

1. Магнітні картки

Це звична нам найпростіша пластикова карта, на яку нанесли магнітну стрічку. Саме в цій стрічці міститься вся інформація про карту, її власника і рахун карти, з її ж допомогою банк отримує всю цю інформацію при здійсненні оплати.

2. Карти з чіпом

У такій карті головним носієм інформації є вже не магнітна стрічка, а спеціальний чіп, імплантований в пластик. Чіп забезпечує більш високий рівень захисту.

3. Кредитка, що включає в себе модуль для безконтактних розрахунків

Один дотик і ваша покупка сплачена технології творять. Ідеальне рішення для тих, хто часто розраховується карткою і хоче заощадити свій час. Не потрібно вводити пін-код або проводити картою в терміналі, досить просто піднести картку.

Статус вашої карти

За статусом карти діляться на класичні, а також привілейовані. Зрозуміло, перші є таким собі мас і ними ють абсолютно вс. Вони дешевш в обслуговуванні і призначені для здійснення всіх необхідних операцій, однак, ніяких «» своїм власникам, як правило, не обіцяють. Максимум це нарахування відсотків на залишок на карті, до речі, дуже убогих.

А ось привілейовані призначені для клієнтів, чий соціальний статус значно вище, ніж у середньостатистичного громадянина – це керівники і власники бізнесу і т.д. Умови за такими картками набагато вигідніші –  це і знижена відсоткова ставка, і підвищений ліміт, можливість обслуговуватися у персонального менеджера, більш низькі комісії при здійсненні платежів і багато іншого.

Також важливо враховувати, що привілейовані карти теж відрізняються між собою. Золоті включають в себе ряд додаткових функцій від виклику таксі до власного менеджера. Платинові є найбільш статусними картами і дозволяють користуватися максимально розширеним пакетом послуг.

Кобрендингові карти

Окремий вид карт, який заслуговує на особливу увагу, оскільки з їх допомогою можна істотно економити на покупках, накопичуючи бонуси і розплачуючись ними в магазинах-партнерах вашого банку. Позики грошей на таку карту теж можна взяти, як і користуватися всім пакетом стандартних послуг.

Сподобалося?

108

Читайте також

15 квітня 2019

Поряд з уже давно популярними кредитами в Україні є і лізинг. При цьому загальна сума угод в даному сегменті щорічно обчислюється в мільярдах гривень. З сегментом кредитування це, звичайно, незрівнянно, але дивним залишається і той факт, що більшість українців як і раніше не знають, що це, як це працює, як можна оформити лізинг авто і навіщо це потрібно, що можна купити в лізинг і т. д. Що являє собою договір лізингу і чим він відрізняється від звичних нам кредитів, розповідаємо в цій статті.

16 квітня 2019

В Україні електронний цифровий підпис ще не так давно застосовувався вкрай рідко – не було у громадян такої необхідності, а тому його робили частіше ті, хто має бізнес або змушений проводити безліч операцій або транзакцій через інтернет за родом своєї діяльності. Зараз же час масового переходу всіх можливих сервісів в онлайн і практично все можна зробити, не виходячи з дому. Якщо у вас є електронний підпис, то і можливостей у вас більше. Що таке електронний підпис документів, як отримати ключ електронного підпису в Україні і навіщо все це потрібно, розповідаємо в цій статті.

17 квітня 2019

Щорічно в Україні реєструється і переоформляється величезне число автомобілів, серед яких як нові, так і ті, що вже були в експлуатації або перевезені з закордону. Як відбувається перереєстрація авто в 2019, які нововведення чекають бажаючих зареєструвати авто, скільки коштує перереєстрація авто і як бути тим, хто хоче зареєструвати нову машину або доставлену з іншої країни, розповідаємо в цьому матеріалі.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.