Якими бувають кредитки, і чим одна від одної відрізняються

21 вересня 2018

Кредитки давно стали невід'ємною частиною нашого життя, а багато громадян і зовсім мають відразу кілька кредитних карт від різних банків. Оскільки пропозиція на ринку значно перевищує попит, банки змушені всіляко примудрятися і придумувати все нові і нові способи залучення клієнтів і продажів своїх продуктів. У зв'язку з цим така карта давно перестала бути продуктом з чітким набором опцій. Якими бувають кредитки і в чому полягають їх відмінності, розбираємо в цій статті.

Якими бувають кредитки, і чим одна від одної відрізняються

Локальні і міжнародні

Перші можна застосовувати виключно в тому регіоні, в якому вони були випущені. При цьому банкомати та платіжні термінали теж повинні належати банку емітенту вашої карти. Міжнародні ж карти є універсальними і можуть використовуватися і в Україні, і в усьому світі без будь-яких обмежень хоч для оплати покупок за кордоном, хоч для того, щоб гроші в борг отримати.

Платіжні системи

Найбільш популярними платіжними системами в Україні є всім звична Visa і, звичайно ж, добре відомий всім MasterCard. При їх використанні труднощів не виникне ні у кого і в фінансовому плані вони при оплаті в Україні нічим не відрізняються. Відмінності з'являються, коли мова йде про їх використання в інших країнах. Детальніше про це ми розповідали в статті «Visa або MasterCard - що обрати?». Там ви знайдете і табличку, яка допоможемо вам зорієнтуватися в кількості конвертацій валют по картах різних систем в Єврозоні, США або просто країнах Європи.

Виконання карти

1. Магнітні картки

Це звична нам найпростіша пластикова карта, на яку нанесли магнітну стрічку. Саме в цій стрічці міститься вся інформація про карту, її власника і рахун карти, з її ж допомогою банк отримує всю цю інформацію при здійсненні оплати.

2. Карти з чіпом

У такій карті головним носієм інформації є вже не магнітна стрічка, а спеціальний чіп, імплантований в пластик. Чіп забезпечує більш високий рівень захисту.

3. Кредитка, що включає в себе модуль для безконтактних розрахунків

Один дотик і ваша покупка сплачена технології творять. Ідеальне рішення для тих, хто часто розраховується карткою і хоче заощадити свій час. Не потрібно вводити пін-код або проводити картою в терміналі, досить просто піднести картку.

Статус вашої карти

За статусом карти діляться на класичні, а також привілейовані. Зрозуміло, перші є таким собі мас і ними ють абсолютно вс. Вони дешевш в обслуговуванні і призначені для здійснення всіх необхідних операцій, однак, ніяких «» своїм власникам, як правило, не обіцяють. Максимум це нарахування відсотків на залишок на карті, до речі, дуже убогих.

А ось привілейовані призначені для клієнтів, чий соціальний статус значно вище, ніж у середньостатистичного громадянина – це керівники і власники бізнесу і т.д. Умови за такими картками набагато вигідніші –  це і знижена відсоткова ставка, і підвищений ліміт, можливість обслуговуватися у персонального менеджера, більш низькі комісії при здійсненні платежів і багато іншого.

Також важливо враховувати, що привілейовані карти теж відрізняються між собою. Золоті включають в себе ряд додаткових функцій від виклику таксі до власного менеджера. Платинові є найбільш статусними картами і дозволяють користуватися максимально розширеним пакетом послуг.

Кобрендингові карти

Окремий вид карт, який заслуговує на особливу увагу, оскільки з їх допомогою можна істотно економити на покупках, накопичуючи бонуси і розплачуючись ними в магазинах-партнерах вашого банку. Позики грошей на таку карту теж можна взяти, як і користуватися всім пакетом стандартних послуг.

Сподобалося?

43

Читайте також

23 листопада 2018

Субсидія в Україні в 2018 році стала топ темою обговорення громадян і ЗМІ і причина проста - внесені зміни в правила її надання багатьох залишили без допомоги держави в оплаті комунальних послуг. Кому вона призначається, кому ні, кому потрібно переоформляти і як бути в тих чи інших ситуаціях, розбираємо в цій статті. Якщо вам потрібна субсидія в Україні, офіційний сайт достатньо інформації вам не дасть - важливо враховувати безліч чинників.

20 листопада 2018

Часто вирушаючи за кордон, багато хто нехтує можливістю оформлення такої послуги як страховка, призначена для виїзду громадян за кордон, сподіваючись, що приводу скористатися нею просто не буде і все пройде благополучно. Втім, досвідчені мандрівники знають, що скупий і ледачий платить двічі, а в деяких країнах і більше. Тому при виборі компанії, в якій буде оформлена страховка для виїзду в іншу країну, ціна грає останню роль - чим дорожчий поліс, тим більше можливих проблем він може покрити, в зв'язку з чим економити на ньому не особливо прагнуть.

03 грудня 2018

Закон про захист персональних даних в Україні вступив в силу в 2011 році і неодноразово в той час піддавався критиці, так як, на думку експертів, ні на дещицю не відповідав ефективним європейським нормам, а лише ускладнював деякі процеси і заважав свободі слова.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.