Не відкривай кредитну карту аби була

Буває таке, що під час оформлення позики на велику суму в банку менеджери пропонують додатковий платіжний інструмент. Кредитна карта дійсно зручна у використанні, але вона ж може стати причиною ваших незапланованих витрат. Якщо покладатися на кошти кредитної карти, тобі буде легше безтурботно витрачати гроші на речі, за які доведеться платити з відсотками.

Не відкривай кредитну карту аби була

Ще однією підставою не оформляти кредитну карту, тим більше від банка з неперевіреною репутацією є те, що такі карти стають інструментом шахрайських дій. З них поступово списують невеликі суми грошей, а клієнт, який зазвичай нічого не підозрює, несподівано отримує рахунки до оплати. Подробиці про це можеш дізнатися зі статті «Найпоширеніші афери з кредитними картами».

До того ж не так рідко обслуговування кредиток також вимагає грошової компенсації. Це невеликі суми, не більше 500 гривень на рік. Але якщо ти не користуєшся кредиткою декілька років і навіть не пам'ятаєш про неї, висока ймовірність, що з часом зросте заборгованість за обслуговування, за якою потім ще будуть нараховуватися відсотки за прострочення.