Швидко – обирай МФО, багато – обирай банк

Іноді позичальники не знають, куди звертатися за кредитом – до МФО чи до банку. Все достатньо просто. Якщо тобі треба отримати гроші в день звернення, то без роздумів йди до мікрофінансової компанії. Оформлюючи кредитну заявку в режимі онлайн, ти, затративши максимум 15 хвилин на заповнення необхідних пунктів, отримаєш необхідну суму на свою карту. Щоправда, більш ніж на 10 тис. грн розраховувати не варто.

Але тобі не доведеться відвідувати відділення компанії, стояти в чергах і надавати пакет документів, що підтверджують офіційний дохід. Навіть негативна кредитна біографія не стане перепоною. Все, що потрібно – паспорт громадянина України, гаджет із виходом в інтернет і карта будь-якого місцевого банку.

Однак якщо в сфері твоїх інтересів отримання солідної суми, доведеться звертатися в банк. Тут до позичальника вже пред’являють низку обов’язкових вимог. Прийдеться зачекати декілька днів на відповідь по кредитній заявці. Але відсоткові ставки в банках значно нижчі, ніж у МФО. Читай у матеріалі ]]>«Що обрати: мікропозику або кредит готівкою?»]]>