Гривня очолила рейтинг сильних валют

21 серпня 2019

У Thomson Reuters випустили черговий рейтинг світових валют, що зміцнилися, перше місце в якому зайняла українська гривня. Розраховується даний рейтинг по відношенню до курсу американського долара.

В цілому за 2019 рік гривня по відношенню до долара виросла на 9,1%. Слідує за гривнею в даному рейтингу російський рубль, що показав зростання на 8% протягом 2019 року.Важливо відзначити, що це дуже хороший знак для вітчизняної валюти і економіки країни, оскільки валют, що в принципі показали хоч скільки помітне зростання виявилося не так вже й багато - всього лише 11. За ними в рейтингу відображені ще 23 валюти, що девальвують по відношенню до долара в тій чи іншій мірі.

Так зростання показали: українська гривня, російський рубль, єгипетський фунт, тайський бат, канадський долар, мексиканське песо, японська ієна, індонезійська рупія, бразильський реал, індійська рупія і нігерійська найра.

Найгірші результати за 2019 рік поки у південнокорейського вона, який девальвував на 6,9%, шведської крони (- 8,3%), а також аргентинського песо, який впав на 15%.

Сподобалося?

2

Читайте також

17 квітня 2020

Через карантин українці змушені залишатися вдома і скорочувати витрати, що миттєво позначилося на рівні оплати комунальних послуг. Уже сьогодні борг громадян обчислюється в мільярдах, а в квітні ситуація, за прогнозами експертів, тільки погіршиться, оскільки карантин 24 квітня, найімовірніше, буде продовжений.

14 травня 2020

Держстат опублікував дані по рівню інфляції за квітень, а також зазначив, що подорожчало або подешевшало в Україні за місяць. Так в порівнянні з березнем ціни піднялися приблизно на 0,8%. При цьому інфляція в річному вимірі знизилася - до 2,1% по відношенню до рівня інфляції в квітні 2019 р.

14 травня 2020

Карантин в Україні був офіційно продовжений до 22 травня, однак, уряд ввів ряд пом'якшень карантинних заходів, в зв'язку з чим, багато українців змогли відновити роботу вже після 11 травня.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.