Гривня очолила рейтинг сильних валют

21 серпня 2019

У Thomson Reuters випустили черговий рейтинг світових валют, що зміцнилися, перше місце в якому зайняла українська гривня. Розраховується даний рейтинг по відношенню до курсу американського долара.

В цілому за 2019 рік гривня по відношенню до долара виросла на 9,1%. Слідує за гривнею в даному рейтингу російський рубль, що показав зростання на 8% протягом 2019 року.Важливо відзначити, що це дуже хороший знак для вітчизняної валюти і економіки країни, оскільки валют, що в принципі показали хоч скільки помітне зростання виявилося не так вже й багато - всього лише 11. За ними в рейтингу відображені ще 23 валюти, що девальвують по відношенню до долара в тій чи іншій мірі.

Так зростання показали: українська гривня, російський рубль, єгипетський фунт, тайський бат, канадський долар, мексиканське песо, японська ієна, індонезійська рупія, бразильський реал, індійська рупія і нігерійська найра.

Найгірші результати за 2019 рік поки у південнокорейського вона, який девальвував на 6,9%, шведської крони (- 8,3%), а також аргентинського песо, який впав на 15%.

Сподобалося?

2

Читайте також

09 жовтня 2019

Нацбанк України опублікував черговий інфляційний звіт, в якому відобразив зниження співвідношення держборгу країни і ВВП на 1% в кінці березня 2019 року.

09 жовтня 2019

Шановні учасники та відвідувачі нашого порталу! Ми раді оголосити підсумки акції, що проходила на нашому сайті в період з 6 червня по 30 серпня 2018 р., і назвати, нарешті, переможців, яким дістануться новенькі Apple iPhone X, Apple Watch і AirPods.

09 жовтня 2019

Протягом двох років Україна може втратити до $1 млрд золотовалютних запасів, і до кінця 2019 року показник досягне $17,8 млрд. Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.