Хочеш продовжити своє літо? «Коли« Є Гроші », тоді і літо!»

09 серпня 2019

Компанія «Є Гроші» запустила нову акцію для клієнтів свого сервісу і пропонує продовжити своє літо і відпочити в Єгипті за рахунок компанії. У всіх учасників акції є шанс виграти путівку до Єгипту на двох і відправитися в теплі краї вже в жовтні. При цьому безпосередньо дата вильоту обирається переможцем.

Акція триватиме з 1 до 15 серпня 2019 р., тому у вас все ще є шанс взяти участь і випробувати свою удачу. Для участі необхідно виконати всього кілька простих умов: взяти свою першу позику на період від 30 днів в компанії «Є Гроші» протягом терміну дії акції та повернути її вчасно, без прострочень, а також підписатися на сторінку компанії в соціальній мережі Facebook або на канал на YouTube.

Нагадаємо, що для нових клієнтів в компанії доступні позики розміром до 5 000 гривень і на строк до 31 дня. При цьому зараз в компанії діє акція «Палаючі канікули», в рамках якої ви можете користуватися позикою безкоштовно 24 дня. Якщо вам потрібно більше часу для повернення, в дні, що залишилися діє ставка 1,79%. Таким чином, позика на 5 000 гривень на 30 днів, наприклад, обійдеться вам всього в 537 гривень, оскільки оплатите ви лише 6 днів користування позикою – це рівноцінно тому, щоб взяти позику під 0,35% в день.

Ім'я щасливого переможця акції компанія оголосить вже 20 вересня 2019 року, оскільки для визначення переможця учасникам потрібен час, щоб взяти і повернути позику в строк. Знайти результати можна буде на сторінках все тих же соціальних мереж, зазначених в умовах участі. Поспішайте взяти участь і виграти тур до Єгипту на двох вже цієї осені!

Сподобалося?

0

Читайте також

17 квітня 2020

Через карантин українці змушені залишатися вдома і скорочувати витрати, що миттєво позначилося на рівні оплати комунальних послуг. Уже сьогодні борг громадян обчислюється в мільярдах, а в квітні ситуація, за прогнозами експертів, тільки погіршиться, оскільки карантин 24 квітня, найімовірніше, буде продовжений.

14 травня 2020

Держстат опублікував дані по рівню інфляції за квітень, а також зазначив, що подорожчало або подешевшало в Україні за місяць. Так в порівнянні з березнем ціни піднялися приблизно на 0,8%. При цьому інфляція в річному вимірі знизилася - до 2,1% по відношенню до рівня інфляції в квітні 2019 р.

14 травня 2020

Карантин в Україні був офіційно продовжений до 22 травня, однак, уряд ввів ряд пом'якшень карантинних заходів, в зв'язку з чим, багато українців змогли відновити роботу вже після 11 травня.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.