Хочеш продовжити своє літо? «Коли« Є Гроші », тоді і літо!»

09 серпня 2019

Компанія «Є Гроші» запустила нову акцію для клієнтів свого сервісу і пропонує продовжити своє літо і відпочити в Єгипті за рахунок компанії. У всіх учасників акції є шанс виграти путівку до Єгипту на двох і відправитися в теплі краї вже в жовтні. При цьому безпосередньо дата вильоту обирається переможцем.

Акція триватиме з 1 до 15 серпня 2019 р., тому у вас все ще є шанс взяти участь і випробувати свою удачу. Для участі необхідно виконати всього кілька простих умов: взяти свою першу позику на період від 30 днів в компанії «Є Гроші» протягом терміну дії акції та повернути її вчасно, без прострочень, а також підписатися на сторінку компанії в соціальній мережі Facebook або на канал на YouTube.

Нагадаємо, що для нових клієнтів в компанії доступні позики розміром до 5 000 гривень і на строк до 31 дня. При цьому зараз в компанії діє акція «Палаючі канікули», в рамках якої ви можете користуватися позикою безкоштовно 24 дня. Якщо вам потрібно більше часу для повернення, в дні, що залишилися діє ставка 1,79%. Таким чином, позика на 5 000 гривень на 30 днів, наприклад, обійдеться вам всього в 537 гривень, оскільки оплатите ви лише 6 днів користування позикою – це рівноцінно тому, щоб взяти позику під 0,35% в день.

Ім'я щасливого переможця акції компанія оголосить вже 20 вересня 2019 року, оскільки для визначення переможця учасникам потрібен час, щоб взяти і повернути позику в строк. Знайти результати можна буде на сторінках все тих же соціальних мереж, зазначених в умовах участі. Поспішайте взяти участь і виграти тур до Єгипту на двох вже цієї осені!

Сподобалося?

0

Читайте також

09 жовтня 2019

Нацбанк України опублікував черговий інфляційний звіт, в якому відобразив зниження співвідношення держборгу країни і ВВП на 1% в кінці березня 2019 року.

09 жовтня 2019

Шановні учасники та відвідувачі нашого порталу! Ми раді оголосити підсумки акції, що проходила на нашому сайті в період з 6 червня по 30 серпня 2018 р., і назвати, нарешті, переможців, яким дістануться новенькі Apple iPhone X, Apple Watch і AirPods.

09 жовтня 2019

Протягом двох років Україна може втратити до $1 млрд золотовалютних запасів, і до кінця 2019 року показник досягне $17,8 млрд. Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.