Хто вийшов на роботу з 11 травня?

14 травня 2020

Карантин в Україні був офіційно продовжений до 22 травня, однак, уряд ввів ряд пом'якшень карантинних заходів, в зв'язку з чим, багато українців змогли відновити роботу вже після 11 травня.

Всі сфери, які «випустили» з карантину, повинні дотримуватися протиепідемічних норм і відповідних правил безпеки. Так працювати почали:

 1. Ресторани, кафе, бари та інші заклади громадського харчування за умови продажу їжі на виніс або наявності літніх терас.
 2. Магазини непродовольчих товарів. Однак так само не можна працювати зонам розваг, харчування та різних дитячим зонам в торгових центрах, а також дитячим кімнатам.
 3. Сервіси побутової техніки.
 4. Стоматологічні клініки і кабінети.
 5. Нотаріуси.
 6. Адвокати.
 7. Аудитори.
 8. Салони краси.
 9. Заклади, що виконують побутове обслуговування українців. Дана категорія включає в себе різні ремонтні сервіси, майстерні і т.д.

Крім того, професійним спортсменам дозволили повернутися до командних тренувань. Але проходити вони повинні виключно на закритих базах.

Також був введений ряд пом'якшень, що трохи прикрашає життя тим, хто все ж залишиться поки вдома:

 • дозволяється відвідування парків, скверів та інших зон відпочинку;
 • дітям знову дозволяється грати на дитячих майданчиках;
 • відкриваються спортивні майданчики;
 • відкриваються музеї, а також бібліотеки, за умови, що вони зможуть контролювати потік людей.
Сподобалося?

0

Читайте також

17 квітня 2020

ПФУ підтвердив, що завдяки прийнятому Кабміном рішенню, пенсіонери дійсно отримають у квітні виплату до своєї пенсії в розмірі 1 тис. грн. Виплата стане можлива відразу після внесення поправок до бюджету країни і виділення коштів.

17 квітня 2020

Через карантин українці змушені залишатися вдома і скорочувати витрати, що миттєво позначилося на рівні оплати комунальних послуг. Уже сьогодні борг громадян обчислюється в мільярдах, а в квітні ситуація, за прогнозами експертів, тільки погіршиться, оскільки карантин 24 квітня, найімовірніше, буде продовжений.

14 травня 2020

Держстат опублікував дані по рівню інфляції за квітень, а також зазначив, що подорожчало або подешевшало в Україні за місяць. Так в порівнянні з березнем ціни піднялися приблизно на 0,8%. При цьому інфляція в річному вимірі знизилася - до 2,1% по відношенню до рівня інфляції в квітні 2019 р.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.