Мінфін розповів про результати верифікації виплат

06 березня 2020

Міністерство фінансів нашої країни відзвітувало в результатах перевірки даних одержувачів різних видів допомоги від держави за 2019 рік. Як з'ясувалося, у половини таких громадян були виявлені різні невідповідності, які дозволяють вважати, що отримання ними виплат було неправомірним.

Найменше невідповідностей було виявлено при перевірці даних одержувачів субсидій - з 8,8 млн субсидантів рекомендації по додатковій перевірці даних були дані по 3,9 млн громадян. Серед 5.5 млн одержувачів різних видів допомоги сумніви у Мінфіну викликали 2,8 млн. А ось пільгами за результатами верифікації незаконно користуються 6,2 млн громадян з 10,2 млн пільговиків в країні.

Для розуміння масштабів проблеми, варто розглянути дані за конкретний місяць. Наприклад, тільки в жовтні з бюджету країни пішло понад 27 млн ​​гривень на неправомірні виплати субсидій, пільг і допомоги. Ці гроші, зрозуміло, підлягають поверненню в бюджет.

Розповіли і про виявлені порушення. Серед них передбачувано виявилося спотворення даних про наявність нерухомості, незазначеної в декларації, ділянок землі і іншого цінного майна, машин, покупок вартістю понад 50 тис. гривень, які також потрібно вказувати в декларації, якщо вони мали місце. Серед одержувачів субсидій і допомоги виявилися навіть люди, яких немає в живих.

Сподобалося?

0

Читайте також

17 квітня 2020

Через карантин українці змушені залишатися вдома і скорочувати витрати, що миттєво позначилося на рівні оплати комунальних послуг. Уже сьогодні борг громадян обчислюється в мільярдах, а в квітні ситуація, за прогнозами експертів, тільки погіршиться, оскільки карантин 24 квітня, найімовірніше, буде продовжений.

14 травня 2020

Держстат опублікував дані по рівню інфляції за квітень, а також зазначив, що подорожчало або подешевшало в Україні за місяць. Так в порівнянні з березнем ціни піднялися приблизно на 0,8%. При цьому інфляція в річному вимірі знизилася - до 2,1% по відношенню до рівня інфляції в квітні 2019 р.

14 травня 2020

Карантин в Україні був офіційно продовжений до 22 травня, однак, уряд ввів ряд пом'якшень карантинних заходів, в зв'язку з чим, багато українців змогли відновити роботу вже після 11 травня.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.