Оголошення переможців акції. Роздаємо «яблучка» щасливим переможцям!

09 жовтня 2019

Шановні учасники та відвідувачі нашого порталу! Ми раді оголосити підсумки акції, що проходила на нашому сайті в період з 6 червня по 30 серпня 2018 р., і назвати, нарешті, переможців, яким дістануться новенькі Apple iPhone X, Apple Watch і AirPods.

Дякуємо всім за участь! Отже, в результаті розіграшу за допомогою генератора випадкових чисел, переможцями стають учасники під наступними номерами:

1 місце - учасник № 587

2 місце - учасник № 32

3 місце - учасник № 145

Вітаємо переможців! Найближчим часом з ними зв'яжуться наші представники для вручення призів.

Всім дуже дякуємо за участь в акції, слідкуйте за нашими новинами - впевнені, ми не в останній раз даруємо класні подарунки, тож цілком можливо, що наступного разу пощастить саме вам.

Сподобалося?

0

Читайте також

21 серпня 2019

У Thomson Reuters випустили черговий рейтинг світових валют, що зміцнилися, перше місце в якому зайняла українська гривня. Розраховується даний рейтинг по відношенню до курсу американського долара.

09 жовтня 2019

Нацбанк України опублікував черговий інфляційний звіт, в якому відобразив зниження співвідношення держборгу країни і ВВП на 1% в кінці березня 2019 року.

09 жовтня 2019

Протягом двох років Україна може втратити до $1 млрд золотовалютних запасів, і до кінця 2019 року показник досягне $17,8 млрд. Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.