Оголошення переможців акції. Роздаємо «яблучка» щасливим переможцям!

09 жовтня 2019

Шановні учасники та відвідувачі нашого порталу! Ми раді оголосити підсумки акції, що проходила на нашому сайті в період з 6 червня по 30 серпня 2018 р., і назвати, нарешті, переможців, яким дістануться новенькі Apple iPhone X, Apple Watch і AirPods.

Дякуємо всім за участь! Отже, в результаті розіграшу за допомогою генератора випадкових чисел, переможцями стають учасники під наступними номерами:

1 місце - учасник № 587

2 місце - учасник № 32

3 місце - учасник № 145

Вітаємо переможців! Найближчим часом з ними зв'яжуться наші представники для вручення призів.

Всім дуже дякуємо за участь в акції, слідкуйте за нашими новинами - впевнені, ми не в останній раз даруємо класні подарунки, тож цілком можливо, що наступного разу пощастить саме вам.

Сподобалося?

0

Читайте також

17 квітня 2020

Через карантин українці змушені залишатися вдома і скорочувати витрати, що миттєво позначилося на рівні оплати комунальних послуг. Уже сьогодні борг громадян обчислюється в мільярдах, а в квітні ситуація, за прогнозами експертів, тільки погіршиться, оскільки карантин 24 квітня, найімовірніше, буде продовжений.

14 травня 2020

Держстат опублікував дані по рівню інфляції за квітень, а також зазначив, що подорожчало або подешевшало в Україні за місяць. Так в порівнянні з березнем ціни піднялися приблизно на 0,8%. При цьому інфляція в річному вимірі знизилася - до 2,1% по відношенню до рівня інфляції в квітні 2019 р.

14 травня 2020

Карантин в Україні був офіційно продовжений до 22 травня, однак, уряд ввів ряд пом'якшень карантинних заходів, в зв'язку з чим, багато українців змогли відновити роботу вже після 11 травня.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.