ПФУ пояснив, коли українські пенсіонери отримають квітневу тисячу

17 квітня 2020

ПФУ підтвердив, що завдяки прийнятому Кабміном рішенню, пенсіонери дійсно отримають у квітні виплату до своєї пенсії в розмірі 1 тис. грн. Виплата стане можлива відразу після внесення поправок до бюджету країни і виділення коштів.

Нагадаємо, в березні президент України анонсував додаткові виплати пенсіонерам, чий дохід нижче 5 тис. грн. Такі громадяни отримають по 1 тис. грн. крім своєї пенсії. Пенсіонери старше 80 років також отримають доплату в розмірі 500 грн.

На сьогоднішній день відомо, що виплати почнуться після 14 квітня. Як тільки кошти потраплять на рахунок ПФУ, почнеться відправка на карти громадян. Пенсіонерам, які отримують свої пенсії поштою, забезпечать доставку доплати протягом 5 днів після виділення коштів. Якщо з якоїсь причини кошти не зможуть вручити пенсіонеру протягом зазначених 5 днів, доплату доставлять разом з пенсією.

Крім зазначених категорій громадян, доплату в розмірі 1 тис. грн. отримають також громадяни, яким держава виплачує:

  • соцдопомогу в зв'язку з наявністю інвалідності з дитинства;
  • допомогу у зв'язку з тим, що громадяни не мають права на пенсію;
  • соцдопомогу дітям з інвалідністю, якщо вони крім цієї виплати отримують пенсію або соціальні виплати у зв'язку з втратою годувальника.
Сподобалося?

0

Читайте також

17 квітня 2020

Через карантин українці змушені залишатися вдома і скорочувати витрати, що миттєво позначилося на рівні оплати комунальних послуг. Уже сьогодні борг громадян обчислюється в мільярдах, а в квітні ситуація, за прогнозами експертів, тільки погіршиться, оскільки карантин 24 квітня, найімовірніше, буде продовжений.

14 травня 2020

Держстат опублікував дані по рівню інфляції за квітень, а також зазначив, що подорожчало або подешевшало в Україні за місяць. Так в порівнянні з березнем ціни піднялися приблизно на 0,8%. При цьому інфляція в річному вимірі знизилася - до 2,1% по відношенню до рівня інфляції в квітні 2019 р.

14 травня 2020

Карантин в Україні був офіційно продовжений до 22 травня, однак, уряд ввів ряд пом'якшень карантинних заходів, в зв'язку з чим, багато українців змогли відновити роботу вже після 11 травня.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.