Портал «Деньги в долг» запустив безкоштовну послугу «Кредитний рейтинг»

16 квітня 2020

Наш портал давно став надійним фінансовим помічником багатьох українців і щодня здійснює підбір позик під ваші потреби, але на цьому розвиток нашого сервісу не зупиняється. Ми раді повідомити про запуск нової послуги «Кредитний рейтинг», завдяки якій ви прямо зараз можете дізнатися, які у вас шанси на отримання кредиту або позики, абсолютно безкоштовно.

Щоб розрахувати свій кредитний рейтинг, достатньо заповнити коротку форму. Важливо відзначити, що дана форма не включає ніяких персональних даних, що дозволяють вас ідентифікувати. І це величезний плюс, тому що наш сервіс дозволяє розрахувати кредитний рейтинг користувача без подання запиту в УБКІ і перевірки його даних, а значить, і не залишає жодних слідів в списку запитів вашої КІ, які могли б в майбутньому завадити вам взяти кредит.

Для розрахунку кредитного балу вкажіть свою стать, виберіть індустрію, в якій ви працюєте, а також розмір вашої заробітної плати, кредитних зобов'язань (залишок боргу і щомісячний платіж), кількість раніше взятих кредитів. Також потрібно вказати, скільки разів протягом останнього місяця ви зверталися за кредитом, і чи є у вас тривалі прострочення. Ваш кредитний рейтинг розрахований!

Ви отримаєте звіт, в якому буде вказано ваш кредитний бал, інформація про те, що він означає, а також, на яку суму позики ви можете розраховувати і від кого (чи дасть вам в борг банк, МФО і т.д.). Крім того, ви дізнаєтеся, що могло негативно відбитися на вашому кредитної рейтингу, і отримаєте рекомендації щодо його підвищення. Також вам буде доступний список компаній, які з найбільшою ймовірністю готові видати вам позику прямо зараз.

Сподобалося?

0

Читайте також

17 квітня 2020

Через карантин українці змушені залишатися вдома і скорочувати витрати, що миттєво позначилося на рівні оплати комунальних послуг. Уже сьогодні борг громадян обчислюється в мільярдах, а в квітні ситуація, за прогнозами експертів, тільки погіршиться, оскільки карантин 24 квітня, найімовірніше, буде продовжений.

14 травня 2020

Держстат опублікував дані по рівню інфляції за квітень, а також зазначив, що подорожчало або подешевшало в Україні за місяць. Так в порівнянні з березнем ціни піднялися приблизно на 0,8%. При цьому інфляція в річному вимірі знизилася - до 2,1% по відношенню до рівня інфляції в квітні 2019 р.

14 травня 2020

Карантин в Україні був офіційно продовжений до 22 травня, однак, уряд ввів ряд пом'якшень карантинних заходів, в зв'язку з чим, багато українців змогли відновити роботу вже після 11 травня.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.