Сбербанк скасував ліміти по картам для фізичних осіб

24 квітня 2017

Сбербанк скасував тимчасові обмеження на карткові розрахунки для фізичних осіб, що були впроваджені 15 березня та діяли протягом останнього місяця.

Рішення про скасування лімітів набрало чинності 14 квітня 2017 року. Інформація оприлюднена на сайті фінансової установи.

В банку підкреслили, що зі зазначеної дати видача готівкових коштів із карток через каси та банкомати здійснюватиметься без обмежень у сумі. Також скасовані обмеження на розрахунки через Інтернет і в торгових точках, перекази на інші рахунки. В разі виникнення питань громадянам радять звертатися до Контакт-центру або найближчого відділення кредитної установи.

Раніше банк заявив про готовність покинути український ринок, виконавши всі зобов’язання перед приватними та корпоративними клієнтами. Наприкінці березня Сбербанк оголосив про продаж фінансової організації консорціуму іноземних інвесторів.

Кількість приватних клієнтів банку на сьогодні становить більше 1 млн осіб. Також фінорганізація обслуговує більш ніж 30 тис. клієнтів малого та середнього бізнесу.

Сподобалося?

526

Читайте також

17 квітня 2020

Через карантин українці змушені залишатися вдома і скорочувати витрати, що миттєво позначилося на рівні оплати комунальних послуг. Уже сьогодні борг громадян обчислюється в мільярдах, а в квітні ситуація, за прогнозами експертів, тільки погіршиться, оскільки карантин 24 квітня, найімовірніше, буде продовжений.

14 травня 2020

Держстат опублікував дані по рівню інфляції за квітень, а також зазначив, що подорожчало або подешевшало в Україні за місяць. Так в порівнянні з березнем ціни піднялися приблизно на 0,8%. При цьому інфляція в річному вимірі знизилася - до 2,1% по відношенню до рівня інфляції в квітні 2019 р.

14 травня 2020

Карантин в Україні був офіційно продовжений до 22 травня, однак, уряд ввів ряд пом'якшень карантинних заходів, в зв'язку з чим, багато українців змогли відновити роботу вже після 11 травня.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.