Сбербанк скасував ліміти по картам для фізичних осіб

24 квітня 2017

Сбербанк скасував тимчасові обмеження на карткові розрахунки для фізичних осіб, що були впроваджені 15 березня та діяли протягом останнього місяця.

Рішення про скасування лімітів набрало чинності 14 квітня 2017 року. Інформація оприлюднена на сайті фінансової установи.

В банку підкреслили, що зі зазначеної дати видача готівкових коштів із карток через каси та банкомати здійснюватиметься без обмежень у сумі. Також скасовані обмеження на розрахунки через Інтернет і в торгових точках, перекази на інші рахунки. В разі виникнення питань громадянам радять звертатися до Контакт-центру або найближчого відділення кредитної установи.

Раніше банк заявив про готовність покинути український ринок, виконавши всі зобов’язання перед приватними та корпоративними клієнтами. Наприкінці березня Сбербанк оголосив про продаж фінансової організації консорціуму іноземних інвесторів.

Кількість приватних клієнтів банку на сьогодні становить більше 1 млн осіб. Також фінорганізація обслуговує більш ніж 30 тис. клієнтів малого та середнього бізнесу.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.