Сбербанк скасував ліміти по картам для фізичних осіб

24 квітня 2017

Сбербанк скасував тимчасові обмеження на карткові розрахунки для фізичних осіб, що були впроваджені 15 березня та діяли протягом останнього місяця.

Рішення про скасування лімітів набрало чинності 14 квітня 2017 року. Інформація оприлюднена на сайті фінансової установи.

В банку підкреслили, що зі зазначеної дати видача готівкових коштів із карток через каси та банкомати здійснюватиметься без обмежень у сумі. Також скасовані обмеження на розрахунки через Інтернет і в торгових точках, перекази на інші рахунки. В разі виникнення питань громадянам радять звертатися до Контакт-центру або найближчого відділення кредитної установи.

Раніше банк заявив про готовність покинути український ринок, виконавши всі зобов’язання перед приватними та корпоративними клієнтами. Наприкінці березня Сбербанк оголосив про продаж фінансової організації консорціуму іноземних інвесторів.

Кількість приватних клієнтів банку на сьогодні становить більше 1 млн осіб. Також фінорганізація обслуговує більш ніж 30 тис. клієнтів малого та середнього бізнесу.

Сподобалося?

474

Читайте також

09 жовтня 2019

Нацбанк України опублікував черговий інфляційний звіт, в якому відобразив зниження співвідношення держборгу країни і ВВП на 1% в кінці березня 2019 року.

09 жовтня 2019

Шановні учасники та відвідувачі нашого порталу! Ми раді оголосити підсумки акції, що проходила на нашому сайті в період з 6 червня по 30 серпня 2018 р., і назвати, нарешті, переможців, яким дістануться новенькі Apple iPhone X, Apple Watch і AirPods.

09 жовтня 2019

Протягом двох років Україна може втратити до $1 млрд золотовалютних запасів, і до кінця 2019 року показник досягне $17,8 млрд. Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.