Україна увійшла до групи країн із соціальним розвитком вище середнього

07 липня 2017

Україна посіла 64 місце за рівнем життя серед 128 країн світу. Про це повідомляє ІА «УНІАН».

Таким чином, Україна опинилась в одній групі з країнами, де рівень соціального розвитку становить вище середнього. Дослідження було проведено американською організацією за підтримки Deloitte.

За такими позиціями як «харчування та базове медичне обслуговування», а також «доступ до базової освіти» Україні дісталися найбільш високі бали, більше 97 зі 100.

Найнижчі показники в Україні за позиціями «Толерантність» – 40,52 – і «Якість оточуючого середовища» – 50,37.

Перше місце рейтингу дісталося Данії. Також до топу потрапили країни Скандинавії, Канада, Нідерланди, Австралія, Англія та Німеччина.

Сподобалося?

602

Читайте також

17 квітня 2020

Через карантин українці змушені залишатися вдома і скорочувати витрати, що миттєво позначилося на рівні оплати комунальних послуг. Уже сьогодні борг громадян обчислюється в мільярдах, а в квітні ситуація, за прогнозами експертів, тільки погіршиться, оскільки карантин 24 квітня, найімовірніше, буде продовжений.

14 травня 2020

Держстат опублікував дані по рівню інфляції за квітень, а також зазначив, що подорожчало або подешевшало в Україні за місяць. Так в порівнянні з березнем ціни піднялися приблизно на 0,8%. При цьому інфляція в річному вимірі знизилася - до 2,1% по відношенню до рівня інфляції в квітні 2019 р.

14 травня 2020

Карантин в Україні був офіційно продовжений до 22 травня, однак, уряд ввів ряд пом'якшень карантинних заходів, в зв'язку з чим, багато українців змогли відновити роботу вже після 11 травня.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.