Україна увійшла до групи країн із соціальним розвитком вище середнього

07 липня 2017

Україна посіла 64 місце за рівнем життя серед 128 країн світу. Про це повідомляє ІА «УНІАН».

Таким чином, Україна опинилась в одній групі з країнами, де рівень соціального розвитку становить вище середнього. Дослідження було проведено американською організацією за підтримки Deloitte.

За такими позиціями як «харчування та базове медичне обслуговування», а також «доступ до базової освіти» Україні дісталися найбільш високі бали, більше 97 зі 100.

Найнижчі показники в Україні за позиціями «Толерантність» – 40,52 – і «Якість оточуючого середовища» – 50,37.

Перше місце рейтингу дісталося Данії. Також до топу потрапили країни Скандинавії, Канада, Нідерланди, Австралія, Англія та Німеччина.

Сподобалося?

241

Читайте також

09 лютого 2018

Протягом двох років Україна може втратити до $1 млрд золотовалютних запасів, і до кінця 2019 року показник досягне $17,8 млрд. Про це повідомляє прес-служба НБУ.

09 лютого 2018

За підсумками 2017 року Україна посіла 39 місце в міжнародному рейтингу бюджетної прозорості. Про це на прес-конференції заявив представник ГО «Центр Ейдос», експерт International Budget Partnership в Україні Володимир Тарнай, повідомляє ІА УНІАН.

05 червня 2018

14 червня в Києві буде проведено «UKRAINIAN MFO SUMMIT 2018» - це перша українська конференція для учасників мікрофінансового ринку за підтримки ВАФК. Захід збере безліч фахівців, в тому числі представників найбільших українських МФО, експертів в сфері маркетингу для фінпослуг і продажів, а також представників Нацкомфінпослуг і НБУ.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.