Українці, що потрапили на лікарняний через коронавірус, отримають фіндопомогу

17 квітня 2020

Кабмін розширив існуючий перелік страхових випадків, в зв'язку з якими працівник має право отримати виплату по листу непрацездатності. Тепер в нього входять і перебування на стаціонарі в зв'язку з коронавірусом, і перебування на самоізоляції під наглядом медичних працівників в рамках застосування заходів, спрямованих на протидію поширенню коронавіруса.

Розмір допомоги становитиме 50% від розміру зарплати незалежно від тривалості страхового стажу працівника. Отримати виплату по листку непрацездатності громадяни зможуть безпосередньо від своїх роботодавців.

Також нагадаємо, що зараз українці мають можливість отримати електронний лікарняний, не відвідуючи медичний заклад для цього. Роботодавець також може скористатися електронним кабінетом і отримати інформацію про тимчасову втрату працездатності своїх підлеглих.

Сподобалося?

0

Читайте також

17 квітня 2020

Через карантин українці змушені залишатися вдома і скорочувати витрати, що миттєво позначилося на рівні оплати комунальних послуг. Уже сьогодні борг громадян обчислюється в мільярдах, а в квітні ситуація, за прогнозами експертів, тільки погіршиться, оскільки карантин 24 квітня, найімовірніше, буде продовжений.

14 травня 2020

Держстат опублікував дані по рівню інфляції за квітень, а також зазначив, що подорожчало або подешевшало в Україні за місяць. Так в порівнянні з березнем ціни піднялися приблизно на 0,8%. При цьому інфляція в річному вимірі знизилася - до 2,1% по відношенню до рівня інфляції в квітні 2019 р.

14 травня 2020

Карантин в Україні був офіційно продовжений до 22 травня, однак, уряд ввів ряд пом'якшень карантинних заходів, в зв'язку з чим, багато українців змогли відновити роботу вже після 11 травня.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.