Українці заборгували за комуналку через карантин

17 квітня 2020

Через карантин українці змушені залишатися вдома і скорочувати витрати, що миттєво позначилося на рівні оплати комунальних послуг. Уже сьогодні борг громадян обчислюється в мільярдах, а в квітні ситуація, за прогнозами експертів, тільки погіршиться, оскільки карантин 24 квітня, найімовірніше, буде продовжений.

Найбільшим боржником по оплаті комунальних послуг виявився Київ. Якщо в лютому кияни сплатили 95% вартості комунальних послуг, то вже в березні рівень оплати знизився до 80%, а в грошовому вираженні борг киян за березень склав 6,8 млрд. грн. За словами експертів це п'ятирічний мінімум - кияни винні близько 7 млрд. грн за комунальні послуги і це п'ята частина від суми боргу громадян по всій країні.

За Києвом йдуть Дніпропетровськ і Харків, які заборгували за послуги 5,5 і 4.8 млрд. грн відповідно. Краще за всіх платять у Волинській, Закарпатській та Чернівецькій областях - борги даних регіонів не досягають 200 млн. грн.

Нагадаємо, що пеня за прострочення оплати комунальних послуг в період карантину нараховуватися не буде. Безробітним же обіцяє допомогти Кабмін, підвищивши субсидії на 300 грн.

Сподобалося?

0

Читайте також

17 квітня 2020

ПФУ підтвердив, що завдяки прийнятому Кабміном рішенню, пенсіонери дійсно отримають у квітні виплату до своєї пенсії в розмірі 1 тис. грн. Виплата стане можлива відразу після внесення поправок до бюджету країни і виділення коштів.

14 травня 2020

Держстат опублікував дані по рівню інфляції за квітень, а також зазначив, що подорожчало або подешевшало в Україні за місяць. Так в порівнянні з березнем ціни піднялися приблизно на 0,8%. При цьому інфляція в річному вимірі знизилася - до 2,1% по відношенню до рівня інфляції в квітні 2019 р.

14 травня 2020

Карантин в Україні був офіційно продовжений до 22 травня, однак, уряд ввів ряд пом'якшень карантинних заходів, в зв'язку з чим, багато українців змогли відновити роботу вже після 11 травня.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.