В Мінсоцполітики повідомили: боржники субсидії на руки не отримають

04 травня 2019

У міністерстві уточнили – закон говорить, що якщо у громадянина є борг по оплаті комунальних послуг в розмірі понад 340 гривень і строком більше місяця, субсидія на наступний період йому не призначається, поки той не розрахується з боргами. Відповідно, тим, хто не погасить борги в строк, субсидія за новий період автоматично призначена не буде, а якщо людина відноситься до категорії громадян, яким потрібно кожен раз особисто приходити для призначення субсидії, йому можуть відмовити, знову ж таки, вимагаючи спочатку погасити заборгованість.

Монетизація субсидій в Україні, що стартувала з січня 2019 року вже з 1 травня передбачає перехід до другого етапу, коли громадяни повинні вперше отримати свої субсидії від держави готівкою безпосередньо у відділеннях Ощадбанку. Пенсіонери повинні отримувати ці гроші у відділеннях Укрпошти, а також через Пенсійний фонд. Так, в Мінсоцполітики уточнили, що для своєчасного отримання субсидії потрібно не мати боргів, а сім'ям, у яких вони є, загрожує перехід на безготівкову монетизацію.

Нагадаємо, що перший етап монетизації субсидій стартував ще в січні. Тоді всі громадяни, які вперше оформили субсидію на оплату комунальних послуг, отримали спеціальні рахунки в Ощадбанку, на які держава відраховує субсидії для того, щоб Ощадбанк переказував ці кошти комунальним службам, а також інформував громадян про те, яку суму їм потрібно внести для повної оплати послуг.

Сподобалося?

0

Читайте також

17 квітня 2020

Через карантин українці змушені залишатися вдома і скорочувати витрати, що миттєво позначилося на рівні оплати комунальних послуг. Уже сьогодні борг громадян обчислюється в мільярдах, а в квітні ситуація, за прогнозами експертів, тільки погіршиться, оскільки карантин 24 квітня, найімовірніше, буде продовжений.

14 травня 2020

Держстат опублікував дані по рівню інфляції за квітень, а також зазначив, що подорожчало або подешевшало в Україні за місяць. Так в порівнянні з березнем ціни піднялися приблизно на 0,8%. При цьому інфляція в річному вимірі знизилася - до 2,1% по відношенню до рівня інфляції в квітні 2019 р.

14 травня 2020

Карантин в Україні був офіційно продовжений до 22 травня, однак, уряд ввів ряд пом'якшень карантинних заходів, в зв'язку з чим, багато українців змогли відновити роботу вже після 11 травня.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.