В Мінсоцполітики повідомили: боржники субсидії на руки не отримають

04 травня 2019

У міністерстві уточнили – закон говорить, що якщо у громадянина є борг по оплаті комунальних послуг в розмірі понад 340 гривень і строком більше місяця, субсидія на наступний період йому не призначається, поки той не розрахується з боргами. Відповідно, тим, хто не погасить борги в строк, субсидія за новий період автоматично призначена не буде, а якщо людина відноситься до категорії громадян, яким потрібно кожен раз особисто приходити для призначення субсидії, йому можуть відмовити, знову ж таки, вимагаючи спочатку погасити заборгованість.

Монетизація субсидій в Україні, що стартувала з січня 2019 року вже з 1 травня передбачає перехід до другого етапу, коли громадяни повинні вперше отримати свої субсидії від держави готівкою безпосередньо у відділеннях Ощадбанку. Пенсіонери повинні отримувати ці гроші у відділеннях Укрпошти, а також через Пенсійний фонд. Так, в Мінсоцполітики уточнили, що для своєчасного отримання субсидії потрібно не мати боргів, а сім'ям, у яких вони є, загрожує перехід на безготівкову монетизацію.

Нагадаємо, що перший етап монетизації субсидій стартував ще в січні. Тоді всі громадяни, які вперше оформили субсидію на оплату комунальних послуг, отримали спеціальні рахунки в Ощадбанку, на які держава відраховує субсидії для того, щоб Ощадбанк переказував ці кошти комунальним службам, а також інформував громадян про те, яку суму їм потрібно внести для повної оплати послуг.

Сподобалося?

0

Читайте також

09 жовтня 2019

Нацбанк України опублікував черговий інфляційний звіт, в якому відобразив зниження співвідношення держборгу країни і ВВП на 1% в кінці березня 2019 року.

09 жовтня 2019

Шановні учасники та відвідувачі нашого порталу! Ми раді оголосити підсумки акції, що проходила на нашому сайті в період з 6 червня по 30 серпня 2018 р., і назвати, нарешті, переможців, яким дістануться новенькі Apple iPhone X, Apple Watch і AirPods.

09 жовтня 2019

Протягом двох років Україна може втратити до $1 млрд золотовалютних запасів, і до кінця 2019 року показник досягне $17,8 млрд. Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.