Всеукраїнський саміт для учасників мікрофінансового ринку - вже 14 червня

05 червня 2018

14 червня в Києві буде проведено «UKRAINIAN MFO SUMMIT 2018» - це перша українська конференція для учасників мікрофінансового ринку за підтримки ВАФК. Захід збере безліч фахівців, в тому числі представників найбільших українських МФО, експертів в сфері маркетингу для фінпослуг і продажів, а також представників Нацкомфінпослуг і НБУ.

Першочерговою метою заходу стане обговорення ключових питань МФО і обмін досвідом застосування різних технологічних рішень і впровадження інновацій.

В ході конференції будуть обговорюватися:

• успішні кейси про впровадження і застосування різних технологічних рішень в скоринг компаній, способи перевірки позичальників, які дозволяють як максимально знизити ймовірність шахрайства, так і розширити число людей, яким стануть доступні термінові позики за рахунок більш ретельних перевірок даних;

• інновації, а також унікальні розробки, які допомогли тим чи іншим чином поліпшити сервіс, підвищити доходи або знизити витрати компаній;

• досягнення компаній в сфері машинного навчання, інтелектуального аналізу і предикативної аналітики, які принесли реальну користь компаніям;

• маркетингові рішення, стратегії в комунікації з клієнтами, системи, що стимулюють підвищення рівня лояльності клієнтів, а також автоматизація різних маркетингових процесів;

• розвиток сфери стягнення заборгованості та нові рішення для роботи з проблемними заборгованостями, а також відповідальне стягнення.

Свою участь в саміті вже підтвердили представники ВАФК, Нацкомфінпослуг, НБУ, а також фахівці від провідних українських компаній: MyCredit, Moneyveo, GFK Ukraine, SmartBusiness, Експерт Фінанс і Artjolker.

До слова, у Artjolker буде вкрай цікавий кейс, який завершить саміт. Фахівець компанії проведе показовий краштест прямо зі сцени і за його підсумками дасть рекомендації, які допоможуть учасникам краштесту збільшити відвідуваність їхніх сайтів і підвищити рівень продажів послуги кредити онлайн.

Саміт триватиме лише 1 день, проте збере на своєму майданчику близько 150 учасників і торкнеться всіх актуальних для сфери тем в форматі доповідей, презентацій, дискусійних панелей, успішних кейсів і навіть виставки, присвяченій успішним B2B-рішенням. Дискусійні панелі будуть проходити за участю представників Держслужби фінмоніторингу України та Нацкомфінпослуг, що дозволить отримати відповіді на всі питання, що цікавлять учасників ринку безпосередньо від представників регулюючих органів.

Сподобалося?

380

Читайте також

17 квітня 2020

Через карантин українці змушені залишатися вдома і скорочувати витрати, що миттєво позначилося на рівні оплати комунальних послуг. Уже сьогодні борг громадян обчислюється в мільярдах, а в квітні ситуація, за прогнозами експертів, тільки погіршиться, оскільки карантин 24 квітня, найімовірніше, буде продовжений.

14 травня 2020

Держстат опублікував дані по рівню інфляції за квітень, а також зазначив, що подорожчало або подешевшало в Україні за місяць. Так в порівнянні з березнем ціни піднялися приблизно на 0,8%. При цьому інфляція в річному вимірі знизилася - до 2,1% по відношенню до рівня інфляції в квітні 2019 р.

14 травня 2020

Карантин в Україні був офіційно продовжений до 22 травня, однак, уряд ввів ряд пом'якшень карантинних заходів, в зв'язку з чим, багато українців змогли відновити роботу вже після 11 травня.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.