Всеукраїнський саміт для учасників мікрофінансового ринку - вже 14 червня

05 червня 2018

14 червня в Києві буде проведено «UKRAINIAN MFO SUMMIT 2018» - це перша українська конференція для учасників мікрофінансового ринку за підтримки ВАФК. Захід збере безліч фахівців, в тому числі представників найбільших українських МФО, експертів в сфері маркетингу для фінпослуг і продажів, а також представників Нацкомфінпослуг і НБУ.

Першочерговою метою заходу стане обговорення ключових питань МФО і обмін досвідом застосування різних технологічних рішень і впровадження інновацій.

В ході конференції будуть обговорюватися:

• успішні кейси про впровадження і застосування різних технологічних рішень в скоринг компаній, способи перевірки позичальників, які дозволяють як максимально знизити ймовірність шахрайства, так і розширити число людей, яким стануть доступні термінові позики за рахунок більш ретельних перевірок даних;

• інновації, а також унікальні розробки, які допомогли тим чи іншим чином поліпшити сервіс, підвищити доходи або знизити витрати компаній;

• досягнення компаній в сфері машинного навчання, інтелектуального аналізу і предикативної аналітики, які принесли реальну користь компаніям;

• маркетингові рішення, стратегії в комунікації з клієнтами, системи, що стимулюють підвищення рівня лояльності клієнтів, а також автоматизація різних маркетингових процесів;

• розвиток сфери стягнення заборгованості та нові рішення для роботи з проблемними заборгованостями, а також відповідальне стягнення.

Свою участь в саміті вже підтвердили представники ВАФК, Нацкомфінпослуг, НБУ, а також фахівці від провідних українських компаній: MyCredit, Moneyveo, GFK Ukraine, SmartBusiness, Експерт Фінанс і Artjolker.

До слова, у Artjolker буде вкрай цікавий кейс, який завершить саміт. Фахівець компанії проведе показовий краштест прямо зі сцени і за його підсумками дасть рекомендації, які допоможуть учасникам краштесту збільшити відвідуваність їхніх сайтів і підвищити рівень продажів послуги кредити онлайн.

Саміт триватиме лише 1 день, проте збере на своєму майданчику близько 150 учасників і торкнеться всіх актуальних для сфери тем в форматі доповідей, презентацій, дискусійних панелей, успішних кейсів і навіть виставки, присвяченій успішним B2B-рішенням. Дискусійні панелі будуть проходити за участю представників Держслужби фінмоніторингу України та Нацкомфінпослуг, що дозволить отримати відповіді на всі питання, що цікавлять учасників ринку безпосередньо від представників регулюючих органів.

Сподобалося?

321

Читайте також

09 жовтня 2019

Нацбанк України опублікував черговий інфляційний звіт, в якому відобразив зниження співвідношення держборгу країни і ВВП на 1% в кінці березня 2019 року.

09 жовтня 2019

Шановні учасники та відвідувачі нашого порталу! Ми раді оголосити підсумки акції, що проходила на нашому сайті в період з 6 червня по 30 серпня 2018 р., і назвати, нарешті, переможців, яким дістануться новенькі Apple iPhone X, Apple Watch і AirPods.

09 жовтня 2019

Протягом двох років Україна може втратити до $1 млрд золотовалютних запасів, і до кінця 2019 року показник досягне $17,8 млрд. Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Коментарі

Залишити
Коментарі відсутні, ваш буде першим.